۷ روز ضمانت بازگشت یا تعویض کالا در رویال گلامور

فروش پایان یک معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است 

.

ما همواره در کنار شما هستیم حتی پس از فروش کالا . مجموعه ی رویال گلامور در جهت آسودگی بیشتر خانمهای گرامی ، ۷ روز ضمانت بازگشت و یا تعویض کالا را در قالب خدمات پس از فروش در نظر گرفته که شامل تمامی محصولات گالری رویال گلامور میباشد . با خیال راحت بخرید ، هوایتان را داریم.

.

شرایط بازگشت کالای مرجوعی و یا تعویضی:

  •       پوشاک خریداری شده باید تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی ، بوی عطر یا بوی بدن وجود نداشته باشد.
  •       مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
  •       کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده ،خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.
  •       اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه آن نیز الزامی است. 
  •       کالا حتما با جعبه اصلی خود ،فاکتور، اتيکت و بارکد کالا، برگشت شود. 
  •       توجه داشته باشید که هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار محترم می باشد.

.

توجه: استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط ، تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول و زیورآلات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

.

در صورت مواجه شدن با موارد زیر:

  •       اگر ایراد فیزیکی، زدگی یا پارگی داشته باشد. 
  •       اگر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
  •       اگر مشتری قصد تعویض سایز خرید خود را داشته باشد.

در اولین فرصت پس از دریافت کالا(حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا )، درخواست خود را با ثبت و تکمیل فرم درخواست بازگرداندن، به خدمات پس از فروش رویال گلامور اطلاع دهد. درخواست ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تایید، هماهنگی های لازم جهت بازگشت با مشتری به عمل خواهد آمد. درخواست تعویض یا مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند. مراقب باشید هنگام پرو لباس لکه دار و رنگ پریده نشود، بوی عطر و بدن را به خود نگیرد. مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد،درخصوص محصولات چرمی(کیف و کفش و..) اگر هنگام تست کردن تاشدگی و خط خوردگی ایجاد شود رویال گلامور از دریافت محصول معذور است. همچنین پوشیدن و تست کفش، روی سطح تمیز باشد ، در صورتی که زیره کفش تمیز نباشد، دارای خط خوردگی و تاشدگی و بوع غیر طبیعی باشد، قابل مرجوع نیستند.

.

لطفاً توجه داشته باشید در صورت عدم مطابقت کالا با شرایط ذکر شده ، رویال گلامور از دریافت محصول معذور است. بنابراین از خانمهای گرامی تقاضا داریم کمال دقت را هنگام پرو محصول مبذول فرمایند.

.

لطفاً توجه داشته باشيد که قبل از اقدام به بازگشت کالا حتما شرایط بازگشت را مطالعه نموده و در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده اقدام به ثبت  درخواست بازگشت کالا نمایید.