۱۰ مدل سویشرت زنانه از محبوب‌ترین های

۱۰ مدل سویشرت زنانه از محبوب‌ترین های

۱۰ مدل سویشرت زنانه از محبوب‌ترین های

غیر رسمی اما شیک، محبوب‌ترین استایل اخیر بوده‌است، امروزه خانم‌ها دوست دارند شیک بودن را در کنار راحتی داشته باشند. هر لباسی که به شما برای رسیدن به این استایل کمک می‌کند، خوب است. سویشرت یکی از آن لباس‌هایی است که در کنار هزینه کم، آن استایل راحت و شیک را به شما می‌دهد. علاوه بر سویشرت‌های ساده و روتین، مدل‌های متنوعی از این لباس وجود دارند که در ادامه، ۱۰ مدل سویشرت زنانه از محبوب‌ترین مدل‌های ۲۰۱۸ را معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم که بهترین خودتان را بر اساس نیازتان انتخاب کنید.

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور

۱۰ مدل سویشرت زنانه :

عکس سویشرت بلند زنانه

عکس سویشرت بلند زنانه

۱ – سویشرت بلند زنانه

سویشرت بلند زنانه، لباسی است که ظاهری شیک به شما خواهد بخشید. فرم باریک و بلند این لباس، بدن را کشیده‌تر و قد را بلند‌تر جلوه می‌دهد. این سویشرت برای خانم‌هایی که لباس‌های بلندتر می‌پسندند و به انواع تونیک علاقه دارند، مناسب است.

عکس سویشرت راه راه زنانه

عکس سویشرت راه راه زنانه

۲ – سویشرت راه راه زنانه

مدل‌های راه راه سویشرت‌های زنانه نیز پرطرفدارند. این مدل‌ها بر حسب طرح های افقی و عمودی، طرفداران خاص خود دارند. همان طور که می‌دانید راه راه عمودی، شمار را کشیده‌تر و راه راه افقی، قد کوتاهی را تشدید خواهد کرد. نکته ی دیگر در مورد این سویشرت‌ها این است که دوران مدرسه را تداعی کرده و شما را کم سن و سال‌تر جلوه می‌دهند.

عکس مدل سویشرت زنانه راه راه

عکس مدل سویشرت زنانه راه راه

۳ – سویشرت طرح‌دار زنانه

اگر در انتخاب لباس‌هایتان جسورانه‌تر عمل می‌کنید، این مدل سویشرت زنانه با طرح‌هایی که بدون محدویت روی آن‌ها چاپ می‌شوند، می‌تواند برای شما هیجان انگیز باشد. این سویشرت‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا جملاتی را که دوست دارید، روی لباس‌تان قاب کرده و همیشه همراه داشته باشید !

عکس مدل سویشرت زنانه برند آدیداس و نایکی

عکس مدل سویشرت زنانه برند آدیداس و نایکی

۴ – سویشرت زنانه با طرح برند

اگر بودجه‌ی بالایی برای خرید سویشرت زنانه در نظر گرفته‌اید، می‌توانید به سراغ این مدل سویشرت‌ها با لوگوی برند مورد علاقه‌تان بروید. این لوگوها ممکن است با رنگ‌های خنثی یا رنگ‌های سبک جز Jazz، مانند نقره ای و طلایی چاپ شده باشند.

عکس مدل سویشرت زنانه خزدار و زمستانی

عکس مدل سویشرت زنانه خزدار و زمستانی

۵ – سویشرت خزدار و زمستانی زنانه

سویشرت‌های زمستانی، معمولا از آستری خزدار، ضخیم، گرم و نرم پوشیده شده‌اند. این سویشرت‌ها مخصوص زمستان طراحی شده و در فصول دیگر قابلیت استفاده زیادی ندارند.

عکس مدل سویشرت تابستانی زنانه

عکس مدل سویشرت تابستانی زنانه

۶ – سویشرت تابستانی زنانه

گزینه‌ای ایده‌آل برای ورزش‌های محیط باز در تابستان ! این سویشرت‌ها بسیار سبک و راحت هستند و برای جلوگیری از عرق کردن در فصول گرم‌تر به‌کار می‌روند.

عکس مدل سویشرت پشمی زنانه

عکس مدل سویشرت پشمی زنانه

۷– سویشرت پشمی زنانه

یکی از الیاف منحصر به فرد در ساختار لباس، پشم است. اگر به جنس لباستان اهمیت می‌دهید، این مدل، از گزینه‌های جذاب برای شما خواهد بود. سویشرت پشمی زنانه، علاوه بر ظاهری خاص، حس نرمی و راحتی نیز در اولین نگاه منتقل می‌کند. این مدل از سویشرت‌ها، علاوه بر راحتی، خوش استایل نیز هستند.

عکس مدل سویشرت زنانه گلدوزی شده

عکس مدل سویشرت زنانه گلدوزی شده

۸– سویشرت زنانه گلدوزی شده

سویشرت‌های زیادی در بازار وجود دارند که با طرحی گلدوزی شده تزئین شده‌اند. سادگی این مدل سویشرت زنانه موجب می‌شود تا برای همه‌ی موقعیت‌های غیر رسمی مناسب باشند، پس رنگ‌هایی را انتخاب کنید که برای شما کاربرد بیش‌تری دارند.

عکس مدل سویشرت ارتشی زنانه

عکس مدل سویشرت ارتشی زنانه

۹ – سویشرت ارتشی زنانه

طرح ارتشی یا استتار همواره طرفداران منحصر به فرد خود را داشته است. ظاهر محکم و قدرتمند ارتشی که این طرح‌ها القا می‌کنند، بسیار فریبنده و جالب است. نکته مثبت در مورد سویشرت ارتشی، این است که با هر شلواری به خوبی ست می‌شود، می توانید جین، کتان یا حتی لگ را امتحان کنید !

عکس مدل سویشرت چرم زنانه

عکس مدل سویشرت چرم زنانه

۱۰ – سویشرت چرم زنانه

کت و سویشرت چرم زنانه، لباسی است که بر خلاف دنیا، در ایران کمتر مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است. این لباس در کنار یک شلوار جین جذب و اکسسوری‌هایی مانند عینک دودی، می تواند انتخابی هوشمندانه در دنیای مد باشد.

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان