چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ (معرفی انواع لباس مجلسی مناسب موی کوتاه)

چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ (معرفی انواع لباس مجلسی مناسب موی کوتاه)

چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟

یکی از رایج‌ترین سوال‌های بانوانی که موی خود را کوتاه کرده‌اند این است که با موی کوتاه چه لباس مجلسی بپوشیم؟ یا اینکه چه مدل لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ در این نوشته از رویال گلامور تلاش کرده‌ایم راهنمای جامعی را به بانوانی ارایه بدهیم که در پی خلق یک استایل مجلسی زیبا با موی کوتاه هستند. اگر شما هم جز بانوانی هستید که موی کوتاه دارید، ادامه این نوشته برای شما جذاب و مفید خواهد بود.

لباس مجلسی یقه ایستاده و موی کوتاه
لباس مجلسی یقه ایستاده و موی کوتاه

دکلته و موی کوتاه
دکلته و موی کوتاه

لباس مجلسی یقه باز و موی کوتاه
لباس مجلسی یقه باز و موی کوتاه

موی کوتاه و لباس آستین بلند
موی کوتاه و لباس آستین بلند

لباس یقه افتاده و موی کوتاه
لباس یقه افتاده و موی کوتاه

یقه رومی و موی کوتاه
یقه رومی و موی کوتاه

لباس یقه هفتی باز و موی کوتاه
لباس یقه هفتی باز و موی کوتاه

لباس مجلسی میدی و موی کوتاه
لباس مجلسی میدی و موی کوتاه

موی کوتاه و لباس شب
موی کوتاه و لباس شب

لباس یقه خشتی و موی کوتاه
لباس یقه خشتی و موی کوتاه

موی کوتاه و لباس شب دکلته
موی کوتاه و لباس شب دکلته

چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟

شاید بارها شنیده‌اید که موی کوتاه به لباس مجلسی نمی‌آید و یا حتی ممکن است هنگامی که با موی کوتاه به یک میهمانی می‌روید، اعتماد به نفس کافی نداشته باشید. احتمالا شما هم بانوانی را می‌شناسید که به هر دلیلی تصمیم گرفته‌اند موهای خود را کوتاه کنند اما نگران هستند که نکند با کوتاه کردن موهایشان، ظرافت زنانه ظاهرشان از بین برود. و یا حتی شاید بارها بانوانی را دیده باشید که موی خود را کوتاه کرده‌اند اما برای حضور در مجالس، استفاده از پوستیژها را انتخاب می‌کنند.

بله، همیشه دیده و شنیده‌ایم که موی کوتاه و لباس مجلسی، آبشان با هم توی یک جوب نمی‌رود. اما اگر این پنداشته اشتباه باشد چه؟ اگر بتوان با موی بسیار کوتاه، در مجالس حاضر شد و زیبا به نظر رسید چه؟ در تصویر زیر، شارلیز ترون پاسخگوی این سوال خواهد بود. در ادامه مفصل این سوال را بررسی می‌کنیم که چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟

لباس مجلسی و موی کوتاه

تصویر بالا، استایلی زیبا از حضور شارلیز ترون با موی کوتاه در فرش قرمز مراسم اسکار را نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید، خلق استایل های مجلسی زیبا با داشتن موی کوتاه ممکن است. اما برای خلق این استایل، نکات کلیدی و مهمی وجود دارد. با دانستن این نکات می‌توانید با داشتن موی کوتاه لباس مجلسی را با اعتماد به نفس بپوشید و از زیبایی خود لذت ببرید. پس اگر شما هم می‌خواهید بدانید چه مدل لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ ادامه این نوشته را از دست ندهید.

رنگ لباس مجلسی با موی کوتاه

در جواب به این چالش که چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ فاکتورهای مهمی درگیر هستند. یکی از آن‌ها رنگ لباس مجلسی است. گر موی کوتاه دارید و نمی‌دانید چطور با موی کوتاه استایل مجلسی و ظرافت زنانه خود را حفظ کنید، پیشنهاد رویال گلامور به شما انتخاب لباس‌هایی با رنگ مشکی است. رنگ مشکی، رنگی بسیار جذاب است و به سادگی بار نیمی از جذابیت استایل شما را به دوش خواهد کشید. از دیگر مزایای این رنگ شکوه آن است. رنگ مشکی، رنگ غلبه است و به شکوهمندتر شدن استایل شما کمک خواهد کرد. همچنین، انتخاب این رنگ خنثی، آزادی عمل شما در انتخاب سبک آرایش صورت، جنس و نوع اکسسوری انتخاب شده و ست کیف و کفش بالا می‌برد. همچنین، با انتخاب لباس مجلسی به رنگ مشکی، لازم نیست نگران تیره یا روشن بودن رنگ موهایتان باشید چرا که لباس مجلسی مشکی به خوبی با کلیه رنگ‌ موها هم‌خوانی دارد. در تصویر زیر، استایلی متفاوت و زیبا از شارلیز ترون با موی کوتاه بلوند و لباس مجلسی مشکی می‌بینیم.

همانطور که قبلا گفته شد با انتخاب رنگ مشکی، آزادی عمل شما در انتخاب اکسسوری ها به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد و این موضوع به خوبی در تصویر بالا مشخص است. به گوشواره‌ها، کیف، کفش‌ها و حتی رنگ لاک شارلیز ترون در تصویر بالا دقت کنید.
البته این پیشنهاد به این معنی نیست که در انتخاب لباس مجلسی با موی کوتاه، خودتان را به رنگ مشکی محدود کنید. دقت کنید که بعد از رنگ مشکی، رنگ‌های روشن، رنگ‌های پاستلی، سایر رنگ‌های خنثی و خانواده رنگ‌های قرمز و صورتی، بهترین انتخاب‌ها هستند. نمونه‌ای از لباس مجلسی با رنگ‌های روشن و رنگ صورتی را در تصویر زیر می‌بینیم.

موی کوتاه و لباس شب دکلته

پارچه لباس مجلسی با موی کوتاه

وقتی حرف از پوشیدن لباس مجلسی است، نگرانی‌های بانوان خودشان را پشت موهای بلند پنهان می‌کنند. هنگامی که موهای شما بلند است، شما می‌توانید هر نوع لباس مجلسی را که دوست دارید بدون ذره‌ای نگرانی بپوشید و بعد تصمیم بگیرید که می‌خواهید با موهایتان چه کار کنید. اما در مواجهه با موی کوتاه، این روند کاملا برعکس می‌شود. وقتی موهایتان را کوتاه می‌کنید، این موهای شما هستند که برای جزییات استایل شما تصمیم می‌گیرند. وقتی موهایتان کوتاه است، بهتر است برای انتخاب لباس مجلسی، ابتدا به سراغ لباس‌هایی با پارچه‌های لطیف و ظریف‌تر بروید. انتخاب لباس مجلسی با پارچه‌های ضخیم و خشن، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. ظرافت و لطافت پارچه‌های نازک و لطیف، به شما کمک می‌کند که ظرافت زنانه استایلتان را حفظ کنید. در تصویر زیر، مجددا استایلی از شارلیز ترون با موی کوتاه را می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

همانطور که می‌بینید، از پارچه‌ای لطیف به رنگ مشکی در خلق این استایل استفاده شده است.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه
بعد از انتخاب پارچه و رنگ مناسب، به فاکتور مهم بعدی می‌رسیم: با موی کوتاه چه مدل لباس مجلسی بپوشم؟

در مطالب پیشین رویال گلامور ، بارها فرم‌های مختلف بدن و مدل لباس متناسب با آنها معرفی شده‌اند. در انتخاب مدل لباس مجلسی، لازم است ابتدا به فرم اندام خود و سپس به مدل موهایتان دقت کنید. در تصویر زیر فرم های مختلف بدن و مدل لباس متناسب با آنها را می‌بینیم.

اولین توصیه رویال گلامور در ایجاد استایل مجلسی زیبا با موی کوتاه، استفاده از لباس‌های مجلسی بدون آستین است. در حالت کلی، انتخاب لباس های بدون آستین به بالا رفتن جذابت استایل شما کمک می‌کند. در تصویر زیر، ریانا را استایلی زیبا به رنگ سفید و موی کوتاه می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

همانطور که می‌بینید، ریانا مدل لباس مجلسی بدون آستین را برای خلق یک استایل با موی کوتاه انتخاب کرده است.

اگر دوست دارید جذابیت استایل‌تان را بالا ببرید، پیشنهاد دیگر رویال گلامور به شما استفاده از لباس مجلسی با پشت باز است. لباس‌های مجلسی با پشت باز، عموما زیبا‌ترین و ملایم‌ترین برش‌ها را دارند و انتخاب آنها به شما کمک می‌کند از استایل تام‌بوی فاصله بگیرید و همچنین به سادگی جذابیت استایل شما رو دوچندان می‌کنند. به عنوان نمونه، تصویر زیر را مشاهده کنید.

اگر انتخاب شما لباس مجلسی با پشت باز است، بهتر است در نظر داشته باشید که هر‌چه موهایتان کوتاه‌تر باشد، جذابیت استایل شما بیشتر خواهد شد. مدل موی پیکسی، انتخاب مناسبی برای این مدل لباس است.

موی کوتاه و لباس شب دکلته

فیت بودن لباس مجلسی با موی کوتاه

اگر می‌پرسید به موی کوتاه چه لباس مجلسی میاد؟ یکی از بدیهی‌ترین جواب‌ها این است: هر لباسی که اندازه شما باشد. افرادی که موی کوتاه دارند، بهتر از از لباس‌های گشاد فاصله بگیرند. انتخاب لباس‌های بسیار جذب هم عاقلانه نخواهد بود. بهتر است در خلق استایل با موی کوتاه لباسی را انتخاب کنید که کاملا اندازه باشد. انتخاب لباس‌های گشاد، ممکن است ظاهر شما را ضعیف و بیمار نشان بدهد. در تصویر زیر، کیت بلنشت را در یکی از زیباترین استایل‌هایش می‌بینیم. به سایز لباس او دقت کنید.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

در این استایل زیبا، علاوه بر سایز می‌توان به رنگ انتخابی، مدل یقه و پارچه انتخاب شده نیز دقیق شد. بدون شک این استایل از کیت یکی از زیباترین استایل‌های ممکن با موی کوتاه است. در ادامه، اهمیت مدل یقه لباس مجلسی با موی کوتاه را بررسی می‌کنیم.

یقه لباس مجلسی با موی کوتاه

یقه لباس، از تعیین کننده‌ترین فاکتورها در زیبایی یک لباس است. همانطور که پیش‌تر گفته شد، وقتی که موی شما کوتاه است، این مدل مو است که مدل لباس مجلسی و جزییات آن را مشخص می‌کند و لازم است توجه تان به جزییات لباس را بیشتر کنید. لباس‌های مجلسی، دارای انواع متفاوتی یقه هستند اما در این نوشته، یقه‌هایی را بررسی می‌کنیم که همخوانی خوبی با مدل موی کوتاه دارند.
اولین پیشنهاد رویال گلامور  به شما، یقه دلبری است. یقه دلبری دارای دو مدل دکلته و عادی است. یقه دلبری دکلته، یکی از بهترین انتخاب‌های مدل یقه لباس مجلسی برای افرادی است که موی کوتاهی دارند. در تصویر زیر نمونه‌ای ازیقه دلبری دکلته را می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه
مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

دومین پیشنهاد رویال گلامور  به شما، یقه رومی است. دیده شدن شانه ها، به افزایش جذابیت استایل شما با موی کوتاه کمک می‌کند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که بهترین مدل بقه برای افراد با موی کوتاه، یقه‌ای است که به دیده شدن شانه‌ها و گردن آنها کمک کند و شانه و گردن را پنهان نکند. در تصویر زیر نمونه‌ای لباس مجلسی با یقه رومی و همراه با موی کوتاه را می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه
مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

اما اگر موهایتان کوتاه است اما دلتان نمی‌خواد بالا تنه تان نمایان شود، یقه دکلته مخفی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. در تصویر زیر، نمونه‌ای از لباس مجلسی با یقه دکلته مخفی را می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

اگر هنوز هم میپرسید چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟ پاسخ رویال گلامور  به شما، لباس مجلسی با یقه قایقی است. با استفاده از یقه قایقی، نگران بیش از حد باز بودن بالاتنه لباس نخواهید بود و همزمان با دیده شدن شانه هایتان، استایل زیبایی را خلق خواهید کرد. در تصویر زیر نمونه ای از لباس مجلسی با یقه قایقی Off Shoulder مشاهده می‌کنید. این مدل از یقه قایقی باز تر از مدل Boat neck است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

اگر جز افراد پلاس سایز هستید و فکر می‌کنید دممکن است یقه قایقی Off Shoulder با استایل شما همخوانی نداشته باشد، بهتر است یقه قایقی Boat neck را امتحان کنید. نمونه ای از این مدل یقه را در تصویر زیر می‌بینیم.

با انتخاب این مدل یقه برای لباس مجلسی، اهمیت فیت بودن آن دو چندان خواهد شد. اگر موی کوتاهی دارید و تصمیم گرفته‌اید لباس مجلسی با یقه قایقی مشابه شکل بالا بپوشید، شاید بهتر است لباسی را انتخاب کنید که آستین های جذب بلند و پشتی باز دارد.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

اگر به دنبال بهترین مدل لباس مجلسی با موی کوتاه هستید اما فکر می‌کنید یقه قایقی هم مناسب شما نیست و به دنبال مدلی پوشیده تر هستید، رویال گلامور  لباس مجلسی با یقه هالتر را به شما پیشنهاد می‎کند. در تصویر زیر، کیت بلنشت را در استایلی زیبا با موی کوتاه و لباس مجلسی با یقه هالتر می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

دیده شدن شانه‌ها در این مدل از لباس مجلسی، اثر خوبی در زیبایی استایل شما خواهد داشت. این مدل یقه به افرادی که اندام کشیده تری دارند پیشنهاد می‌شود. اما اگر جز افرادی هستید که بازوانی پر دارید و یا پلاس سایز هستید، مدل یقه شاهانه افتاده برای شما مناسب‌تر خواهد بود. در تصویر زیر، نمونه زیبایی از مدل یقه شاهانه افتاده را می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

همانطور که می‌بینید اوما ترومن، بازیگر سرشناس هالیودی، از این مدل یقه در خلیق استایلی زیبا با موی کوتاه استفاده کرده است. به رنگ لباس، برش‌های پارچه، جنس پارچه و همچنین گردنبند زیبای او دقت کنید. جزییاتی این چنینی در افزایش ظرافت استایل شما تاثیر بسیار زیادی دارند.

اکسسوری همراه با لباس مجلسی و موی کوتاه

همانطور که پیش‌تر گفته شد، هنگامی که موی شما کوتاه است جزییات اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد. یکی از جزییات مهم استایل مجلسی با موی کوتاه، اکسسوری مناسب است. مناسب‌ترین مدل‌های لباس مجلسی با موی کوتاه، لباس‌هایی با یقه باز هستند و در چنین مواردی هیچ اکسسوری به اندازه یک گردنبند مناسب نمی‌تواند زیبایی استایل شما را تضمین کند. گردنبند ها مدل‌های مختلفی دارند و در ادامه این نوشته، گردنبند‌هایی را معرفی می‌کنیم که مناسب افراد با موی کوتاه هستند.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

گردنبندها را بر اساس طول آنها دسته‌بندی می‌کنند. گردنبنید که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، گردنبند مدل پرنسسی است. اگر موی کوتاه دارید، این گردنبند مناسب شماست. مدل دیگری از این گردنبند را در تصویر بعدی می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

اگر اندام شما کشیده است و گردن بلندی دارید، باید بدانید که موی کوتاه به بلندتر دیده شدن گردن شما کمک می‌کند و بهتر است به سراق گردنبندهایی با مدل چوکر یا شالی بروید. در تصویر زیر نمونه ای از این گردنبندها را در گردن رزی هانتینگتون می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

مدل دیگری از گردنبندها که مناسب استایل مجلسی با موی کوتاه است، گردنبند کلار یا یقه‌ای است. در تصویر زیر، استایلی از مایلی سایرس با موی کوتاه و گردنبند کلار می‌بینیم.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

طول گردنبندهای کلار، بلند تر از چوکرهاست و مناسب افرادی است که گردن کشیده‌ای ندارند.

نکات کلی استایل مجلسی با موی کوتاه

اگر دوست دارید موهای خود را کوتاه کنید اما نگران هستید که نکند نتوانید با موی کوتاه لباس مجلسی بپوشید، بهتر است نگرانی را کنار گذاشته و ریسک کنید. همانطور که در کلیه تصاویر بالا دیدید، مهم نیست موهای شما چقدر کوتاه باشد، شما همیشه می‌توانید یک لباس مجلسی زیبا را انتخاب کنید و با توجه به جزییات استایل تان، استایلی زیبا، به یاد ماندنی و خیره‌کننده خلق کنید. سعی کنید از جزییات ظریف همانند نحوه آرایش کردن، جنس پارچه، تزییات ظریف پارچه، اکسسوری‌های ظریف و کار شده غافل نشوید. اهمیت آرایش چشم‌ها در افرادی که موهای کوتاه دارند، چند برابر می‎شود. آرایش اسموکی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افراد با موی کوتاه است.
به نظر شما چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟
اگر تجربه‌ای از پوشیدن لباس مجلسی با موی کوتاه دارید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

مدل لباس مجلسی با موی کوتاه

چه لباس مجلسی به موی کوتاه میاد؟
شاید بارها شنیده‌اید که موی کوتاه به لباس مجلسی نمی‌آید و یا حتی ممکن است هنگامی که با موی کوتاه به یک میهمانی می‌روید، اعتماد به نفس کافی نداشته باشید. در ادامه مفصل این سوال را بررسی می‌کنیم.

چه رنگ لباس مجلسی با موی کوتاه مناسب است؟
اگر موی کوتاه دارید، پیشنهاد رویال گلامور  به شما انتخاب لباس‌هایی با رنگ مشکی است. رنگ مشکی، رنگی بسیار جذاب است و به سادگی بار نیمی از جذابیت استایل شما را به دوش خواهد کشید.

کدام جنس پارچه لباس مجلسی با موی کوتاه هماهنگ‌تر است؟
وقتی موهایتان کوتاه است، بهتر است برای انتخاب لباس مجلسی، ابتدا سراغ لباس‌هایی با پارچه‌های لطیف و ظریف‌تر بروید. انتخاب لباس مجلسی با پارچه‌های ضخیم و خشن، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

چه مدل لباس مجلسی با موی کوتاه مناسب‌تر به نظر می‌رسد؟
اولین توصیه رویال گلامور  در ایجاد استایل مجلسی زیبا با موی کوتاه، استفاده از لباس‌های مجلسی بدون آستین یا پشت باز است. در حالت کلی، انتخاب لباس های بدون آستین به بالا رفتن جذابت استایل شما کمک می‌کند.

کدام نوع یقه لباس مجلسی با موی کوتاه شیک‌تر است؟
اولین پیشنهاد رویال گلامور  به شما، یقه دلبری دکلته و سپس یقه رومی، یقه دکلته مخفی، یقه قایقی، یقه هالتری است.

نظرات بازدیدکنندگان