مدل مانتو پشت بلند جدید(کلوش، هلالی، مجلسی و جلوکوتاه)

مدل مانتو پشت بلند جدید(کلوش، هلالی، مجلسی و جلوکوتاه)

مدل مانتو پشت بلند 2019

از میان مدل‌های مختلف مانتو یکی از آیتم‌هایی که می‌توانید همیشه بر تن دختران و خانم‌های ایرانی با گروه‌های سنی متفاوت ببینید، مانتو پشت بلند است. در این مقاله انواع مدل مانتو پشت بلند 2019 (کلوش، هلالی، مجلسی و جلوکوتاه) را به شما معرفی می‌کنیم.

نظر شما در مورد طراحی این مانتوها چیست؟آیا از نظر شما هم مانتو پشت بلند یکی از جذاب‌ترین و متفاوترین مانتوهایی هست که تا به حال دیده‌اید؟اگر از طرفداران این مدل مانتو هستید، خبر خوب این است که امسال مانتوهای پشت بلند مد شده‌اند. بنابراین شما میتوانید مدل مانتو پشت بلند 2019 استایلهای منحصربفردی داشته باشید.

اگر برای خرید این مدل مانتو در حال حاضر دچار محدودیت بودجه هستید، ما به شما پیشنهاد میکنیم که مانتوهای کاملا نو یا در حد نو ته کمدتان را که هدیه گرفته‌اید یا نمی‌خواهید از آنها استفاده کنید، با هر مدلی جلوباز، پشت بلند و … بفروشید و با این پول به فکر خرید مدل مانتو پشت بلند 2019 باشید.

حتما ببینید : چه مانتویی قد را بلندتر نشان می‌دهد؟ (تکنیک‌های انتخاب مانتو)

مانتو پشت بلند چه زمانی برای بار اول مد شدند؟

این سوال یک سوالی با جواب کاملا مبهم هست. چه کسی می‌داند که دقیقا چه زمانی مانتوهای پشت بلند برای بار اول مد شدند؟این مانتوهای زیبا به گونه‌ای در کمدهای ما جا گرفته‌اند که انگار همیشه آنجا بودند. اصلا اغراق نمی‌کنم. خودم برای بار اول 13 سال پیش یکی از مانتوهای شیک پشت بلند و هلالی شکل را به عنوان مانتو عید خریدم. شما چطور؟ چه زمانی برای بار اول این مدل مانتوها را بر تن کردید؟

با این حال که مدت زمان زیادی از وارد شدن این مدل مانتو زیبا به بازار گذشته است اما هنوز هم مانتو پشت بلند مورد علاقه خانم‌های زیادی می‌باشد. به نوعی می‌توان گفت این مانتو یکی از آیتم‌هایی هست که قرار نیست هیچوقت دمده شود. بلکه هر بار مدل‌های جذابتری می‌توانیم از این مانتو ببینیم. اگر تمایل دارید که با مدل‌های به‌روز شده این مانتو آشنا شوید، ادامه این قسمت را دنبال کنید که به معرفی آیتم‌های جذابی از مدل مانتو پشت بلند 2019 اختصاص داده شده است.

معرفی مدل مانتو پشت بلند 2019 (کلوش، هلالی، مجلسی و جلوکوتاه)

مدل مانتو پشت بلند کلوش

یکی از ویژگی‌های جذابی که شما کاربرد آن را به جز مانتو در بین لباس‌های دیگری از جمله دامن و حتی بلوزهای دنباله‌دار می‌بینید، کلوش است. یکی از آیتم‌های مربوط به مدل مانتو پشت بلند 2019، مدل کلوش است.

شما برای ساخت یک استایل جذاب و راحت در بهار و تابستان به سراغ چه مدل مانتوهایی می‌روید؟ آیا دوست دارید که یک مانتو پشت بلند کلوش با پترن چهارخونه ریز بپوشید؟خوشبختانه پترن چهارخونه هم جزء پترن‌های ترند بهار و تابستان 2019 است. در واقع یکی از رومدترین مانتوهای امسال این آیتم می‌باشد. این مدل جذاب را می‌توانید با کفش‌های پاشنه‌دار برای قرارهای دوستانه بپوشید.

مدل مانتو پشت بلند کلوش
مدل مانتو پشت بلند کلوش

حتما ببینید : مدل مانتو لاکچری جدید (مدل های جدید بلند و دخترانه)

آیتم جذاب دیگر از مدل مانتو پشت بلند 2019 مانتوی کلوش با دو پارچه مختلف است. اگر می‌خواهید که تنوع پارچه‌ها در مدل مانتوی شما بیشتر از یکی باشد، این مدل انتخاب خوبی است. ترکیب رنگ سبز ساده با پترن شطرنجی یک آیتم منحصربفرد از این مانتو ساخته است. آیتم شطرنجی نیز جزء پترن‌های ترند بهار و تابستان امسال است. برای تکمیل استایل با این مدل مانتوها سعی کنید شلوار یا شالی که می‌پوشید، هماهنگ با رنگ‌ها و پترن‌های مانتو باشد تا از شلوغی بیش از حد استایل به دور باشید.

مدل مانتو پشت بلند کلوش

شاید بپرسید که آیا می‌توانیم به جز شلوار از گزینه‌های دیگری برای پوشش با مانتو پشت بلند 2019 کلوش استفاده کنیم؟پاسخ مثبت است. به تصویر زیر نگاه کنید. یک استایل جذاب و یکرنگ با مدل مانتو پشت بلند 2019 و دامن می‌بینید، اگر قد کوتاهی دارید، بهتر هست که مانتو و دامن شما یکرنگ باشد و همچنین از شال یا روسری‌های بلندی استفاده کنید تا کشیده‌تر دیده شوید.

مدل مانتو پشت بلند کلوش

حتما ببینید : ۲۰ مدل مانتو کوتاه جدید (مدل های جدید اسپرت و جلوباز)

مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی

یکی از جدیدترین مدل مانتو پشت بلند 2019 مدل هلالی است. تا به حال از این مدل مانتو پشت بلند استفاده کردید؟اگر نه، پیشنهاد می‌کنم که مدل‌های هلالی شکل این مانتو را از دست ندهید. یکی از متفاوت‌ترین استایل‌هایی که می‌توانید داشته باشید، با مدل مانتو پشت بلند هلالی ممکن است.

این مدل مانتو پشت بلند 2019 خطوط راه‌راه افقی باریکی دارد و جلوباز است. این مانتو مدل پشت آن هلالی است که یک پارچه حریر سفید نیز قسمت پایین آن را پوشانده است. این مانتو خنک را می‌توانید در استایل تابستانه خود بپوشید. شلوار جذب شلوار مناسبی برای استفاده با این مانتو است. اگر مانتو شما به رنگ تیره است و می‌خواهید که رنگ‌های شادتری به استایل خودتان اضافه کنید، استفاده از روسری‌های خوش‌رنگ و زیبا را فراموش نکنید.

مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی

حتما ببینید : ۳۰ مدل مانتو با دامن

یکی دیگر از مدل مانتو پشت بلند 2019 مدل هلالی شکل زیر است که طراحی پشت آن بسیار منحصر بفرد به نظر می‌رسد. اگر به دنبال یک کفش پاشنه‌دار راحت برای ست با این آیتم هستید، کفش‌های پاشنه بلند لژدار را امتحان کنید. این مانتو مناسب استفاده در پاییز است.

مدل مانتو پشت‌ بلند هلالی

حتما ببینید : 80 مدل از جدیدترین مانتوهای SHINE یا براق

مدل مانتو پشت بلند مجلسی

از آنجائی که این مدل مانتوها بسیار یونیک هستند، شاید بخواهید بدانید که آیا مدل مانتو پشت بلند 2019 مجلسی هم وجود دارد که شما از آن برای مراسم‌های مهم استفاده کنید و بدرخشید؟ مدل مانتو پشت بلند 2019 آیتم‌های مجلسی جذابی دارد که در رنگ، پارچه و پترن آن تماما تنوع را لمس خواهید کرد.

اگر به دنبال یک مانتو عقد مناسب می‌گردید که در عین سادگی طراحی شیک و خاصی داشته باشد. مانتو پشت بلند 2019 زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آیتم یک مانتو مجلسی شیک با پارچه زیبا و آستین‌های کیمونو است. از ویژگی‌های دیگر این مانتو می‌توان به جلوکوتاه بودن و کلوش بودن پشت آن اشاره کرد. این مانتو را به همراه اکسسوری‌های شیکی مانند یک کیف کوچک براق، جواهرات زیبا و شلوار راسته بپوشید.

مدل مانتو پشت بلند مجلسی

در قسمت انتهای دامن و سرآستین‌های این مدل مانتو پشت بلند 2019 مجلسی از پارچه گیپور استفاده شده است. این مانتو یقه پاپپونی دارد و مدل آستین‌ها و پشت بلندی آن کلوش است. این مدل هم مناسب استفاده به عنوان مانتو عقد می‌باشد. شما می‌توانید از شال و شلوار سفید برای تکمیل استایل خود سر سفره عقد استفاده کنید.

مدل مانتو پشت بلند مجلسی

اگر می‌خواهید که یک مدل مانتو پشت بلند 2019 مجلسی برای مراسم مهم بپوشید که پارچه ساده و طرح‌های کمی داشته باشد. مانتو زیر کاملا دلخواه شما است. این مانتو پشت بلند خوش‌رنگ در قسمت آستین‌های خود طرح زیبای طلایی رنگ دارد و همچنین دارای یک کمربند عریض همرنگ با پارچه در قسمت کمر هست. از آنجائی که قسمت بالاتنه مانتو کاملا ساده است، شما می‌توانید برای دادن جلوه بیشتر به استایل خودتان از اکسسوری‌هایی زیبا مانند یک گردنبند طلایی به همراه این مانتو استفاده کنید.

مدل مانتو پشت بلند مجلسی

مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

یکی از رایج‌ترین و زیباترین مدل مانتو پشت بلند 2019 مدل جلوباز است. این مدل طرفداران زیادی دارد.

این مدل مانتو پشت بلند 2019 جلوباز و راحت است و شما می‌توانید از آن برای قرارهای دوستانه خود استفاده کنید. یکی از شلوارهای مناسب برای پوشیدن با این مانتو، شلوار اسلش گت دار ساده هست. با ترکیب این آیتم‌ها استایل به‌روزی برای خود بسازید.

مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

حتما ببینید : ۹۰ مدل مانتوهای گل گلی  ( انواع جدید مانتو گل گلی)

اگر دانشجو هستید و می‌خواهید یک استایل زیبا با مدل مانتو پشت بلند 2019 داشته باشید. این مدل مانتو که کوتاهی قسمت جلو آن تا بالای زانو هست، مناسب استفاده در محیط دانشگاه می‌باشد. این مانتو جیب‌های بزرگی دارد که به عنوان یک مانتو دانشگاه عالی به نظر می‌رسد. شلوار مناسب برای این مانتوها شلوار جذب است. این آیتم را می‌توانید در فصل پاییز و بهار بپوشید.

مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

حتما ببینید : مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری ( بیش از ۱۰۰ مدل مانتو مشکی)

یکی از آیتم‌های جذاب از مدل مانتو پشت بلند 2019 مانتو راه‌راه زیر است. ترکیب رنگ قرمز و سفید این مدل از آن مانتو شادی ساخته است. این مانتو قابل پوشیدن در فصل تابستان هست. استفاده از اکسسوری‌های همرنگ با مانتو مانند کیف و گوشواره جذابیت استایل شما را بیشتر می‌کند. اگر می‌خواهید از کفش پاشنه‌دار برای این استایل استفاده کنید، پوشیدن کفش‌های جلوباز و پاشنه سوزنی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مدل مانتو پشت بلند جلو کوتاه

شما کدام مدل مدل مانتو پشت بلند 2019 (کلوش، هلالی، مجلسی و جلوکوتاه) را پسندیدید ؟
مدل مانتو پشت بلند همیشه یکی از خلاقانه‌ترین مدل مانتوهایی است که می‌توانید در استایل خودتان بپوشید. شما کدام مدل مانتو پشت بلند 2019 را برای اضافه کردن به کمدتان ترجیح می‌دهید؟ نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

مانتو پشت بلند 2019

مانتو پشت بلند یکی از جذاب‌ترین و متفاوترین مانتوها است. خبر خوب این است که امسال مانتوهای پشت بلند مد شده‌اند .

مانتو پشت بلند چه زمانی برای بار اول مد شدند؟
جواب این سوال کاملا مبهم است. این مانتوهای زیبا به گونه‌ای در کمدهای ما جا گرفته‌اند که انگار همیشه آنجا بودند.

انواع مدل‌های مانتو پشت بلند کدامند؟
در این نوشته رویال گلامورانواع مانتوهای پشت بلند کلوش، هلالی، مجلسی و جلو کوتاه جمع‌آوری شده است.

نظرات بازدیدکنندگان