لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی با پارچه لمه

پارچه های درخشان لمه به خاطر داشتن رشته های متالیک در بافتشان، در صنعت مد و لباس طرفداران زیادی دارند. براق بودن این لباس ها باعث شده بیشتر خودشان را نشان دهند و مورد توجه بانوان قرار بگیرند. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های پارچه لمه، کشی بودن آن است. از همین رو، فرم اندام در لباس های لمه زیباتر به چشم می آید. پارچه های لمه برخلاف گیپور و خیلی از پارچه های دیگر نیازی به اضافه کردن آستر ندارند؛ زیرا خودشان به اندازه کافی ضخامت مناسب را برای پوشش بدن ایجاد می کنند.

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور


پیراهن مجلسی لمه براق آبی فیروزه ای

پیراهن مجلسی لمه بلندلباس مجلسی های براق با پارچه لمه، ترند سال 2020

لباس مجلسی های براق لمهجدیدترین مدل لباس مجلسی براق لمه

لباس مجلسی لمه


لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی لمه


لباس مجلسی و ماکسی لمه بلند

از آنجایی که پوشاک لمه زنانه معمولا تنگ هستند، پوشیدن آن ها بیشتر به خانم هایی با اندام ظریف توصیه می شود. پیراهن های مجلسی بلند لمه شنی و اکلیلی در مهمانی های شبانه بیشتر براق و شاین بودنشان خودشان را نشان می دهند. پس اگر به دنبال لباسی می گردید که خاص تر از بقیه به نظر برسید قطعا لمه یک انتخاب ایده ال است. لطافت، تنخور عالی، رنگ های متنوع، عدم رنگ پریدگی و آبرفتگی این پارچه ها وجه تمایزشان را به صورت کامل نشان می دهد و همان طور که می دانید بیشتر خانم ها دنبال لباسی می گردند که همه ی این ویژگی ها را کنار هم داشته باشد و به همین علت است که در بیشتر مواقع لمه را به عنوان لباس های مجلسیشان انتخاب می کنند.


شیک ترین مدل های لباس ماکسی لمه زنانه

شیک ترین مدل های لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی لمه کوتاه

لباس های کوتاه همیشه طرفداران خاص خودشان را داشته اند. خیلی از اوقات می شود لباسی با قد کوتاه انتخاب کرد و در کنار آن از کفش های پاشنه بلند بند دار یا حتی در روزهای سرد تر، بوت های مجلسی به نسبت بلند استفاده کرد تا کوتاهی لباس جبران شود و باعث خاص دیده شدنتان در بین جمع شود.


جدیدترین مدل تونیک براق با پارچه لمه شنی ریزشی

زیباترین مدل تونیک براقلباس مجلسی لمه کوتاه شیری رنگ

لباس مجلسی لمه کوتاه دخترانه


مدل کت کوتاه مجلسی زنانه

لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه


لباس مجلسی دخترانه لمه کوتا

پیراهن لمه

لباس مجلسی لمه شنی

این پارچه ها به این دلیل لقب شنی به خود گرفته اند که مانند شن پودری و دانه دانه بوده اند و این ویژگی در لباس های لمه کاملا با دست زدن به آن ها احساس می شود. پیراهن های مجلسی لمه با هر حرکت شما برق می زنند و مدام این برق زدن ها متفاوت می شود، طوری که تمامی نگاه ها به سمت شما جذب می شود. برق زدن لمه های شنی جوری نیست که آزاردهنده باشد و باعث شود تمرکز روی قسمت خاصی از بدنتان ایجاد شود و معمولا به صورت کلی به چشم سایرین می آیند.


لباس مجلسی دخترانه لمه

پیراهن بلند لمهلباس شیک دخترانه لمه

پیراهن لمه


لباس مجلسی لمه دخترانه

جوان تر ها مخصوصا دخترها به نوع پوششان زیاد توجه می کنند و همیشه با این موضوع رو به رو هستند که چه لباسی انتخاب کنند تا در چشم بقیه زیبا به نظر بیایند. لمه یکی از زیباترین پارچه های مجلسی است که اگر از آن درست نگهداری شود تا مدت ها زیبایی اش را حفظ می کند. دقت در شست و شوی این لباس ها، عدم استفاده از سفید کننده و اتوی داغ می تواند تا حد زیادی سالم بودن این پارچه ها را تضمین کند.

لباس مجلسی لمه آستین دار

لباس های لمه کاربرد های متفاوتی دارند. لمه می تواند به صورت تنیک با آستین های بلند یا ترکیب گیپور و حریر با آستین های کوتاه باشد. انتخاب کوتاهی و بلندی آستین، سلیقه ای است اما معمولا در محیط های اداری یا مراسم های خیلی رسمی، بیشتر لمه های آستین دار کاربرد پیدا می کنند. خرید برای طرفداران پارچه های لمه کار سختی نیست زیرا آن ها با ویژگی های منحصر به فرد این پارچه های زیبا آشنان و می دانند که تا چه اندازه می توانند در لباس های خوش دوخت لمه زیبا و جذاب به نظر برسند.


لباس مجلسی لمه شنی آستین دار و پوشیده، طرح پلیسه

لباس مجلسی لمه شنی سبز رنگپیراهن عروسکی لمه

لباس شیک لمهلباس شب آستین دار با پارچه لمه گلبهی

پیراهن لمه مجلسی


لباس مجلسی با پارچه لمه و پولکی، ترکیبی چشمگیر و درخشان

ترکیب پارچه لمه با پولک های رنگی، اخیرا در طراحی مدل های لباس مجلسی سال 2020 زیاد دیده می شود. استفاده از رنگ های روشن مانند نقره ای، جذابیت و درخشش لباس های لمه را چند برابر می کند و در کنار اکسسوری های رنگی به طرز قابل توجهی زیبا نشان داده می شود. البته باید گفت که آرایش و مدل مو نیز در زیبا تر دیده شدن لباس تان بی تاثیر نیست و می تواند هماهنگی جذابی را بین تنالیته لباس و صورتتان ایجاد کند.

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان