به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟ ( معرفی ست‌های جذاب با مانتوی سبز)

به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟ ( معرفی ست‌های جذاب با مانتوی سبز)

به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟

جالب است بدانید که طیف رنگ سبز بعد از رنگ آبی دومین رنگ محبوب در بین مردم دنیاست. این رنگ تاثیر گذار از پرتکرارترین رنگ‌ها در طبیعت است. رنگ سبز نماد آرامش، رشد و نمو، از نو زاده شدن (همچون طبیعت بهاری) و همچنین نمادی از هارمونی و هماهنگی است. با این‌حال در دنیای فشن٬ رنگ ریسکی و پر چالشی محسوب می‌شود و معمولا این سوال را در ذهن می‌آورد که به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟

حتما ببینید : چطور مانتو ساده را تزیین کنیم؟ (۱۰ تکنیک آسان برای تزیین و فروش مانتوهای بلااستفاده)

اگر این رنگ یکی از رنگ‌های مورد علاقه شماست و دوست دارید بتوانید با استفاده از آن استایل‌های زیبایی ایجاد کنید، ادامه این نوشته از رویال گلامور  را از دست ندهید.

در این نوشته از رویال گلامور  تلاش کرده‌ایم راهنمای جامعی از رنگ‌های مختلف شال و روسری که به خوبی با مانتوی سبز ست می‌شوند گردآوری کنیم. 

رنگ سبز را بشناسیم

در بیشتر راهنماهای رنگ شناسی رنگ سبز به اشتباه تماما سرد معرفی شده، در حالی که این رنگ دارای طیف بسیار گسترده‌ای است و بسیاری از ته‌رنگ‌های آن را می‌توان گرم در نظر گرفت و این کلید خلق استایل با استفاده از رنگ سبز است.. بنابراین رنگ سبز جز معدود رنگ‌هایی است که به شما این امکان را می‌دهد که در تمام طول سال استایل‌های بی نظیری را با استفاده از آن خلق کنید و می‌توانید اکسسوری‌های سبزرنگتان را با خیال راحت در تمام طول سال به کار بگیرید. اما اگر این دلیل برای شما کافی نیست، شاید بد نباشد بدانید که پوشیدن رنگ سبزی که در طیف‌های میانی است (همانند رنگ سبز چمنی)، نشانی از هماهنگی است. بنابراین شاید استفاده از این رنگ در ملاقات‌های رسمی، قرارهای کاری، حضور در یک میهمانی و حتی حضور در جمعی که کلیه افراد حاضر در آن برای شما غریب هستند، انتخاب خوبی باشد. همچنین برخی از طیف‌های رنگ سبز مانند سبز مخمل یشمی٬ القا گر قدرت و ثروت هستند. پس اگر تا به حال علاقه‌ای به رنگ سبز نداشته اید، شاید بهتر باشد حداقل یک آیتم از این رنگ را تهیه کنید. در تصویر زیر، استایل‌های متفاوتی از کیت میدلتون را می‌بینیم که در آن‌ها از طیف‌های مختلف رنگ سبز استفاده شده است.

حتما ببینید : چطور مانتو را رنگ کنیم؟ (یک مانتوی قدیمی را سه سوته جدید کن!)

به مانتو سبز چه رنگ شالی

رنگ سبز را بشناسیم

مانتو و شال سبز

هدف از ترکیب رنگ‌های مختلف در یک استایل، رسیدن به هارمونی است و هارمونی ایجاد شده از ترکیب ته‌رنگ‌های مختلف رنگ سبز، بسیار زیبا و چشم نواز است. بنابراین اگر در کمد خودیک یا چند مانتو به رنگ سبز دارید، شاید بد نباشد که به فکر تهیه شال یا روسری در طیف دیگری از رنگ سبز برای ایجاد یک استایل تماما سبز باشید.

حتما ببینید : مدل جدید مانتو کتی(یقه بلیزر) (طرفداران مانتو کتی حتما بخوانند)

مانتو و شال سبز
مانتو و شال سبز

برای اینکار بهتر است سایه‌های مختلفی از یک ته‌رنگ از رنگ سبز را با یکدیگر ترکیب کنید. ترکیب سبز خزه ای و سبز سدری، ترکیبی بسیار چشم نواز است و در تمام فصول سال قابل استفاده است.

حتما ببینید : از کجا مانتو مجلسی بخرم؟

همچنین برای ایجاد یک استایل زیبا و منحصر به فرد می‌توانید از شال یا روسری دقیقا به رنگ مانتوی سبز خود استفاده کنید. استایل مونوکروم به رنگ سبز، یکی از استایل‌هایی است که هیچ وقت قدیمی نمی‌شود.

مانتو و شال سبز

مانتو سبز با شال و روسری مشکی

این ترکیب رنگ، یکی از امن‌ترین و رایج‌ترین ترکیب‌های رنگ سبز در استایل بانوان ایرانی است و علت آن حضور رنگ مشکی است. انتخاب اول بسیاری از بانوان ایرانی در ایجاد یک هارمونی زیبا با رنگ سبز، رنگ مشکی است چرا که رنگ مشکی رنگی رسمی محسوب می‌شود و همزمان نمادی از شکوه و قدرت است. اگر شما هم به این ترکیب رنگ علاقه دارید، خبر خوبی که رویال گلامور برای شما دارد این است که رنگ مشکی با کلیه ته‌رنگ‌های رنگ سبز به خوبی همخوانی دارد و می‌توانید با داشتن یک شال یا روسری مشکی، استایل‌های متعددی با رنگ سبز ایجاد کنید.

حتما ببینید : به مانتو قرمز چه رنگ شالی میاد

مانتو سبز با شال و روسری مشکی
مانتو سبز با شال و روسری مشکی

مانتو سبز با شال و روسری قرمز

در علم رنگ‌شناسی، قرمز رنگ مکمل رنگ سبز شناخته می‌شود و بنابراین می‌توان گفت که شال و روسری قرمز با مانتوی سبز انتخاب مناسب بعدی است. عموما ترکیب کلیه رنگ‌های مکمل، ترکیبی بسیار چشمگیر است. بنابراین با ترکیب شال و روسری قرمز و مانتوی سبز به خوبی به چشم خواهید آمد و دیده خواهید شد.


حتما ببینید : مدل مانتو ترک جدید (بلند، مدل‌های اداری٫ اسپرت و مجلسی)مانتوی سبز با شال و روسری قرمز

در هنگام خلق استایل با این دورنگ دقت کنید که رنگ قرمز عموما رنگی گرم محسوب می‌شود و بهتر است با ته‌رنگ‌های سرد تر از رنگ سبز ترکیب شود. هرچند ترکیب ته رنگ‌های گرم‌تر از رنگ قرمز(نزدیک به نارنجی) و ته رنگ‌های گرم رنگ سبز (نزدیک به زرد) بهترین انتخاب برای روزهای پاییزی است.

اگر به این ترکیب رنگ علاقه دارید، بهتر است بدانید که روزهای منتهی به کریسمس و همچنین شب یلدا بهترین زمان برای خلق استایل با این دو رنگ است.

سه ترکیب رنگ بالا، شناخته شده ترین ترکیب‌ها با رنگ سبز هستند و کلیدهای اصلی این سوال: به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟ اما در ادامه ترکیب رنگ‌هایی را بررسی می‌کنیم که شاید برایتان جدید و جالب باشد.

مانتو سبز با شال و روسری زرد

در علم رنگ شناسی، رنگ سبز و زرد رنگ های متشابه هستند و ترکیب آنها، ترکیبی چشم‌نواز است. بنابراین شاید انتخاب بعدی برای یک مانتوی سبز، شال یا روسری به رنگ زرد باشد. برای اینکه در ترکیب شال و روسری زرد رنگ و مانتوی سبز رنگ موفق عمل کنید، بهتر است از رنگ سبز نسبتا روشن و زرد لیمویی استفاده کنید تا ظاهری پرنشاط ایجاد کنید. آزاده صمدی از هنرمندان خوش استایل ایران است و استایل‌های متنوع و زیبایی را با مانتوی سبز رنگ خلق می‌کند. در تصویر زیر استایلی زیبا از مانتوی سبز و شال و روسری زرد رنگ از این هنرمند را می‌بینیم.

حتما ببینید : مدل جدید مانتو چهارخونه (جلوباز، اداری، اسپرت، ریز و درشت)

مانتوی سبز با شال و روسری زرد

مانتوی سبز با شال و روسری زرد

اگر به ترکیب رنگ سبز و زرد علاقه دارید، می‌توانید هنگام پوشیدن مانتوی سبز رنگ، همواره یکی از آیتم‌های استایل خود را به رنگ زرد انتخاب کنید. رنگ زرد را میتوان به خوبی در کنار بیشتر رنگ‌ها قرار داد و استایلی زیبا خلق کرد. در تصویر زیر، ترکیبی چشم نواز از رنگ‌های سبز، زرد و مشکی می‌بینیم.

حتما ببینید : مدل مانتو دانشجویی جدید (شیک، اسپرت، جلوبسته)

مانتوی سبز با شال و روسری زرد

مانتو سبز با شال و روسری آبی

بله، تعجب نکنید: بر خلاف باور عموم می‌توانید رنگ سبز و آبی را بدون هیچ نگرانی با هم بپوشید. همانطور که در مورد قبل دیدیم، رنگ سبز به خوبی با رنگ زرد که یکی از رنگ‌های اصلی تشکیل دهنده آن است ترکیب می‌شود. در مورد رنگ آبی هم می‌توان همین نتیجه را گرفت. ترکیب رنگ سبز و رنگ آبی یک ترکیب خاص و چشم نواز است. در تصویر زیر ترکیبی محسور کننده از این دو رنگ محبوب را می‌بینیم.

حتما ببینید : مدل مانتو بارداری (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مانتو سبز با شال و روسری آبی

مانتوی سبز با شال و روسری آبی

برای ترکیب این دو رنگ هیچ محدودیتی ندارید چراکه بیشتر ته‌رنگ‎های این دو رنگ به خوبی با یکدیگر هم‌خوانی دارند. اما توصیه رویال گلامور به شما این است که هنگام ترکیب این دو رنگ، ابتدا به سراغ رنگ های پاستلی بروید.

همچنین، اگر به استایل های مونوکروم علاقه دارید، میتوانید در کنار استایل‌های مونوکروم با رنگ سبز از اکسسوری‌های آبی استفاده کنید و اثر استایل خود را تقویت کنید.

مانتوی سبز با شال و روسری آبی

مانتوی سبز با شال و روسری آبی

مانتو سبز با شال و روسری سفید

اگر دلتان می‌خواهد که استایلی مدرن داشته باشید و برایتان این سوال پیش آمده که به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟ ، پیشنهاد رویال گلامور  به شما استفاده از شال و روسری سفید در کنار مانتوی سبز رنگ است. شال و روسری سفید و مانتوی سبز، ظاهری مدرن و با نشاط به استایل شما می‌دهد. ترکیب رنگ سفید و سبز می‌تواند اثرات مختلفی داشته باشد. مثلا اگر دلتان می‌خواهد امروز مانتوی سبز رنگتان را بپوشید و استایلی کژوال داشته باشید، بهتر است به سراغ یک شال یا روسری سفید و یا سبز و سفید و یک جفت کفش اسپرت سفید بروید. شلوار کتان سفید رنگ و یا جین سورمه‌ای این استایل را به خوبی کامل می‌کند. این ترکیب رنگ، بهترین انتخاب برای قرارهای دوستانه است.

حتما ببینید : مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گل‌دار)

مانتو سبز با شال و روسری سفید

مانتو سبز با شال و روسری صورتی

اگر ترندها را در مد و استایل دنبال می‌کنید، حتما خبر دارید که رنگ های سبز و صورتی در ترندهای سال 2019 حضور پر رنگی دارند. ترکیب این دو رنگ در ته‌رنگ‌های مختلف هر دو رنگ زیبا و چشمگیر است. اما توصیه رویال گلامور به شما ترکیب دو رنگ ارغوانی و سبز بسیار روشن است. بنابراین اگر یک مانتوی سبز روشن دارید می‌توانید از شال و روسری ارغوانی برای ایجاد یک استایل زیبا، منحصر به فرد و باشکوه استفاده کنید.

مانتو سبز با شال و روسری صورتی

مانتو سبز با شال و روسری خاکی

رنگ سبز به سادگی با رنگ‌های خنثی ترکیب می‌شود. رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خوبی با سبز ترکیب می‌شود. اگرچه رنگ خاکی با بیشتر ته‌رنگ‌های رنگ سبز همخوانی هوبی دارد اما بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است. بنابراین اگر مانتوی سبز زیتونی دارید، پیشنهاد رویال گلامور  به شما شال یا روسری خاکی، نارنجی و کرم رنگ است.

مانتو سبز با شال و روسری خاکی

تا اینجا گفتیم که به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟

به نظر شما به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟

در نظرات این نوشته، پذیرای رنگ‌های پیشنهادی شما برای خلق یک استایل زیبا در کنار مانتوی سبز رنگ هستیم.

رنگ سبز در لباس‌ها نماد چه چیزی است؟
رنگ سبز نماد آرامش، رشد و نمو، از نو زاده شدن و همچنین نمادی از هارمونی و هماهنگی است. با این‌حال در دنیای فشن٬ رنگ ریسکی و پر چالشی محسوب می‌شود.

سبز رنگی سرد است یا گرم؟
در بیشتر راهنماهای رنگ شناسی رنگ سبز به اشتباه تماما سرد معرفی شده، در حالی که سبز دارای طیف بسیار گسترده‌ای است و بسیاری از ته‌رنگ‌های آن را می‌توان گرم در نظر گرفت.

مانتو سبز را به چه رنگ شال یا روسری بپوشیم؟
در این پست رویال گلامور  در مورد ست کردن مانتو سبز با شال‌هایی به رنگ سبز، مشکی قرمز، زرد، آبی، سفید، صورتی و خاکی به طور کامل توضیح داده‌ایم.

نظرات بازدیدکنندگان