چند استایل شیک با شلوار اسلش دخترانه

چند استایل شیک با شلوار اسلش دخترانه

چند استایل شیک با شلوار اسلش دخترانه

طراحان مد و فشن در این چند سال اخیر راحتی در لباس را مبنای اصلی کار خود قرار دادند. در این سال‌ها انواع مدل شلوار اسلش دخترانه و پسرانه بسیار مورد توجه جوانان و طراحان مد قرار گرفته است. این شلوارها در عین شیک بودن و سادگی، بسیار راحت و انعطاف‌پذیر هستند. شما می‌توانید شلوار اسلش را به عنوان شلوار ورزشی، شلوار خانگی و شلوار بیرون از خانه بپوشید. پس اگر می‌خواهید راحتی و زیبایی را به استایل خود اضافه کنید، خرید شلوار اسلش دخترانه را در برنامه خرید لباس قرار دهید.
شلوار (Joggers) که در ایران به نام شلوار اسلش شناخته شده است در فشن مدرن و استایل خیابانی، ورزشی و خانگی یک جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. مدل‌های شلوار اسلش دخترانه متفاوت است که در این مقاله به انواع جذاب‌ترین آنها می‌پردازیم و کاربرد هر یک را معرفی می‌کنیم.

شلوار اسلش چیست؟

باورتان بشود یا خیر، نزدیک به دو هزار سال پیش شلوار اسلش را مردم یونان باستان می‌پوشیدند و اول بار در المپیک ۱۹۷۰ کانادا این شلوار برای دونده‌ها طراحی و دوخته شده. اما شلوار اسلش ابتدایی به راحتی شلوار اسلش امروزی نبوده است. سال‌ها بعد یک طراح فرانسوی لباس برای راحتی ورزشکاران این کشور، تحولی در شلوار ورزشی اسلش ایجاد کرد تا راحت‌تر بدوند، انعطاف بیشتری داشته باشند و مانعی در ورزش‌ کردن بوجود نیاید.
شلوار اسلش، یک شلوار بدون دکمه، انعطاف‌پذیر و راحت است که چنان که گفته شد ابتدا به عنوان شلوار ورزشی کاربرد داشت و بعدها به عنوان شلوار خانگی، مهمانی و خیابانی مورد استفاده قرار گرفت. معمولا مدل این شلوار از بالا آزاد است و از پایین تنگ است و از کتان، پنبه یاپلی‌استر ساخته می‌شود.
در گذشته اگر کسی شلوار اسلش را در خیابان می‌پوشید، دیگران تصور می‌کردند که به ورزش یا باشگاه می‌رود. اما در یک یا دو سال اخیر انقلابی در لباس‌های غیر رسمی و کژوال بوجود آمد. شما نه تنها می‌توانید شلوار اسلش را در باشگاه، مهمانی و خیابان بپوشید، بلکه خوشتیپ و خوش‌پوش هم به نظر می‌رسید.
استایل ورزشی شلوار اسلش بدون زیپ و دکمه و راحت، روز به روز مورد استقبال قرار می‌گیرد و مرسوم‌تر می‌شود.

اما آیا می‌دانید اسلش دخترانه را با چه لباسی سِت کنید که استایل جذاب‌تر و خاص‌تری داشته باشید؟


انواع مدل شلوار اسلش دخترانه

معمولا شلوارها مدل‌های تکراری دارند و شما باید نسبت به سایز و فرم اندام خود شلوار انتخاب کنید. اما از مزیت‌های شلوار اسلش این است که شما می‌توانید در هر سایز و اندازه‌ای شلوار اسلش را به تن کنید و هر مدل شلوار اسلش دخترانه را در یک موقعیت و فصل مناسب بپوشید.

شلوار اسلش ارتشی دخترانه

اگر دوست دارید در استایل اسپرت بیرون از خانه یک تغییر ایجاد کنید، شلوار اسلش ارتشی یک گزینه متفاوت و خاص در استایل شما است. با این حال اگر می‌خواهید این مدل شلوار اسلش را بپوشید، باید از آکسسوری کمی استفاده کنید و آرایش سبک و ملایمی داشته باشید. چرا که طرح این مدل شلوار شلوغ است و باید از لباس و آکسسوری ساده استفاده کنید.
شما می‌توانید شلوار اسلش ارتشی دخترانه را به همراه کت جین آبی اسپرت بپوشید یا با تاپ و تیشرت‌های تک رنگ سِت کنید. رنگ تیشرت شما می‌تواند مشکی، سفید، سبز ارتشی، سرمه‌ای، شتری، زرشکی و کرم باشد. این رنگ‌ها با رنگ شلوار ارتشی متناسب‌تر است.
مناسب‌ترین کفش برای شلوار اسلش ارتشی دخترانه، کفش کتانی، کفش تخت یا کفش اسپرت است. یک کفش کتانی سفید استایل غیر رسمی شما را متفاوت می‌کند. همچنین کوله پشتی و کیف‌های کج اسپرت گزینه مناسب با این مدل شلوار هستند.

شلوار اسلش ارتشی دخترانه

شلوار اسلش مشکی دخترانه


شلوار اسلش مشکی دخترانه از رنگ‌های دیگر اسلش متفاوت‌تر است. چرا که شما می‌توانید این مدل اسلش دخترانه را با لباس اسپرت ولباس زنانه مجلسی سِت کنید.
شلوار اسلش مشکی که از کمر تا سر زانو آزاد است، در مچ پا جمع می‌شود و معمولا به صورت گتر یا کشی است که نوع پارچه شلوار در استایل شما تغییر ایجاد می‌کند.
برای مثال اگر پارچه شلوار شما کتان مشکی بود می‌توانید به همراه کفش پاشنه بلند یک استایل متفاوت برای مهمانی‌های غیر رسمی داشته باشید. اگر جنس شلوار اسلش‌تان پنبه بود، بهتر است با یک کفش ورزشی، کفش تخت اسپرت یا کتانی سِت کنید.

خرید شلوار اسلش دخترانه جدید

حتی شلوار اسلش مشکی که جنس ضخیم‌تری دارد را می‌توانید به همراه کت، پالتو یا سوییشرت در فصل زمستان یا پاییز بپوشید و با یک نیم بوت یک استایل متفاوت به خودتان هدیه دهید.

شلوار اسلش مشکی دخترانه
شلوار اسلش سفید دخترانه


بیشتر خانم‌ها از پوشیدن شلوار سفید هراس دارند و ترجیح می‌دهند شلوار مشکی یا رنگی را جایگزین شلوار سفید بکنند. بنابراین شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و شلوار اسلش سفید دخترانه را مهمان کمد لباس‌هایتان بکنید تا استایل‌تان خاص و متمایز از دیگران بشود.
بر خلاف شلوار اسلش مشکی که در هر دو مدل اسپرت و مجلسی کاربرد دارد، یشتر شلوار اسلش سفید دخترانه با لباس‌های اسپرت و ورزشی سِت می‌شود. شما می‌توانید شلوار اسلش سفید را به همراه کتانی مشکی بپوشید و با ترکیب رنگ سفید و مشکی یک استایل اسپرت داشته باشید.
کیف‌های اسپرت مینیمال، آکسسوری مناسبی در استایل غیر رسمی شما است. با این حال اگر تعداد وسایلتان زیاد است، یک کوله پشتی مشکی یا رنگی استایل شما را فانتزی می‌کند.
شاید تصور کنید شلوار اسلش به رنگ‌های شیری، نباتی و کرم مانند شلوار اسلش سفید، اسپرت هستند، اما سخت در اشتباهید! هر چه از رنگ سفید دور شویم و به رنگ کرم و نباتی نزدیک‌تر شویم، از استایل اسپرت دور و به استایل غیر رسمی یا کژوال نزدیک می‌شویم.
شلوار اسلش کرم و نباتی طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد و اگر همچنان تمایلی به رنگ سفید ندارید، این دو رنگ بهترین گزینه موجود و ممکن هستند.

شلوار سفید دخترانه اسلش

شلوار اسلش جین دخترانه


شاید با شنیدن کلمه جین احساس کنید انعطاف‌پذیری و راحتی شلوار اسلش با سفتی و ضخامت پارچه جین در تضاد است. اما معمولا شلوار اسلش جین را با پارچه جین نازک یا شمبری درست می‌کنند. شمبری یک نوع پارچه نازک، لطیف و نخی است که شباهت زیادی به پارچه جین دارد و معمولا با پارچه جین اشتباه گرفته می‌شود.
شما می‌توانید شلوار اسلش جین دخترانه را مانند دیگر شلوار‌های جین به صورت اسپرت یا مجلسی بپوشید. البته منظور از استایل مجلسی، یک استایل رسمی نیست! شما می‌توانید شلوار اسلش جین را در مهمانی‌های غیر رسمی به همراه کفش پاشنه بلند بپوشید. در ابتدا ممکن است سِت شلوار اسلش و کفش پاشنه بلند با یکدیگر همخوانی نداشته باشند، اما این ترکیب نه تنها جذاب است، بلکه استایل شما را خاص و تمایز می‌کند.
همچنین اگر نمی‌خواهید کفش پاشنه بلند را با یک شلوار به ظاهر اسپرت بپوشید، کفش اسپرت، صندل، کفش تخت یا کفش کتانی گزینه‌های مناسب در استایل غیر رسمی یا کژوال است و شما می‌توانید زیبایی را در استایل خود بوجود آورید.

شلوار اسلش دخترانه جین


شلوار اسلش دخترانه جین


رنگ تیشرت، تاپ یا پیراهنی که می‌خواهید با این مدل شلوار اسلش ست کنید، به رنگ کفش و کیفتان بستگی دارد. با این حال از رنگ‌های متضاد و روشن نترسید. برای مثال اگر شلوار اسلش جین شما آبی است، می‌توانید تیشرت یا بلوز زرد بپوشید و یک کفش قرمز به پا کنید. به همین سادگی می‌توانید استایل خود را متمایز کنید.

شلوار اسلش خط دار دخترانه


در یکی دو سال اخیر شلوار خط دار دوباره در کمد خانم‌ها قرار گرفت. شاید تصور کنید در حال حاضر شلوار اسلش خط دار دخترانه در فشن و مد ۲۰۱۹ جایی ندارد و شلوارهای ساده محبوب‌تر است. اما برند آدیداس تحولی با مدل‌های خاص خود ایجاد کرد که کفش، لباس و شلوار خط دار هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. بنابراین نگران نباشید و خرید شلوار اسلش خط دار را در برنامه خود قرار دهید.
شلوار اسلش خط دار مناسب استایل‌های اسپرت است که معمولا با کتانی سِت می‌شود. شما می‌توانید از یک کیف مینیمال زنجیردار مشکی یا رنگارنگ به عنوان اسکسسوری استفاده کنید تا استایل‌تان خاص‌تر شود.


شلوار اسلش ورزشی دخترانه

شلوار اسلش ورزشی دخترانه

شلوار اسلش خط دار

پس از معرفی شلوارهای اسلش متفاوت در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت، نوبت مدل اصلی شلوار اسلش است. شلوار اسلش یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های شلوار ورزشی در تمام تاریخ دنیا است که وزن سبک و انعطاف‌پذیریش باعث محبوبیت بیشتری شده است.
این روزها شلوار اسلش ورزشی را با لباس‌های گوناگونی می‌پوشند، هر چند که این مدل شلوار در استایل یا شرایط رسمی جایی ندارد. این مدل شلوار اسلش مناسب هر فصلی است و با سوییشرت، بلوز، تیشرت یا تاپ سِت می‌شود.
روزهای باشگاه رفتن در تابستان گرم‌تر از هر زمان دیگر است و همه دوست دارند علاوه بر تناسب اندام و افزایش سلامتی، استایل ورزشی زیبا و خاصی در باشگاه داشته باشند. اکنون که بازار خرید اسلش ورزشی دخترانه داغ است، فکر می‌کنید چه لباسی مناسب این مدل شلوار ورزشی است؟
شوییشرت و شلوار اسلش ورزشی دخترانه
به نظر می‌رسد استایل شلوار اسلش ورزشی به همراه شوییشرت مناسب فصل‌های خنک پاییز و زمستان است که روی کاناپه کنار گرمای بخاری لم دهید و از راحتی لباستان لذت ببرید! با این حال شما می‌توانید این استایل را خارج از خانه یا در باشگاه به همراه یک کتانی اسپرت یا یک کفش تخت اسپرت سِت کنید.
این ترکیب در استایل اسپرت دخترانه روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می‌شود. زیرا در عین گرم بودن لباس، در پیاده‌روی و ورزش نیز احساس راحتی را به شما القا می‌کند.شلوار اسلش ورزشی


شلوار اسلش ورزشی یک استایل کژوال یا غیر رسمی است و شما می‌توانید در فصل‌های گرم مانند تابستان و بهار در باشگاه، خانه یا خیابان از این استایل بهرمند شوید.
تیشرت و تاپ در کمد هر دختری پیدا می‌شود و اگر پایین شلوار اسلش شما کشی یا گت است، می‌توانید شلوار را تا نیمه ساق پا قرار دهید و با تاپ یا تیشرت‌تان یک استایل تابستانه و شیک داشته باشید.

کت جین و شلوار اسلش ورزشی دخترانه

کت جین و شلوار اسلش ورزشی دخترانه
چه لباسی با کت جین ست نمی‌شود؟ هر لباسی با کت جین سِت می‌شود! شلوار ورزشی اسلش گزینه مناسبی با کت جین است و جالب است بدانید در فشن این روزها حتی لباس مجلسی و شب را با کت جین فانتزی سِت می‌کنند.
اگر می‌خواهید در مهمانی‌های دوستانه یک استایل غیررسمی و خاص داشته باشید، کت جین یک انتخاب مناسب است که از این انتخاب خود پشیمان نمی‌شوید. شما می‌توانید شلوار اسلش ورزشی کرم، سرمه‌ای، مشکی، زرشکی، آبی، شتری، سبز، سفید و قرمز را با این مدل کت پاییزه سِت کنید.

کت جین با شلوار اسلش
کفش مناسب با شلوار اسلش


شما می‌توانید شلوار اسلش دخترانه را با کفش‌های متفاوتی در انواع طیف رنگ‌ها بپوشید. با این حال بستگی دارد که شما می‌خواهید استایل اسپرت داشته باشید یا یک استایل کژوال یا غیر رسمی در مهمانی، باشگاه یا خیابان را انتخاب کنید. پس بهتر است شرایط و موقعیت حاضر و دمای هوا را در نظر بگیرید.

کفش کتانی و شلوار اسلش
کفش کتانی و شلوار اسلش


این روزها کتانی به همان شکل قدیمی و ساده ورزشی یا پیاده‌روی رواج ندارد. کتانی در رنگ و طرح‌های گوناگون مورد استقبال عموم قرار گرفته است و شما می‌توانید بعضی از کتانی‌ها را در مهمانی‌های غیر رسمی یا دوستانه بپوشید.
برای مثال در طرح کتانی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ پولک و نگین به کار رفته است و رنگ‌های متضاد و روشن مورد توجه بسیاری از طراحان مطرح مد دنیا قرار دارد.
شکل و کاربرد اصلی شلوار اسلش، ورزشی و اسپرت است که بهترین و مناسب‌ترین کفش برای این مدل شلوار، کفش کتانی است. بنابراین در انتخاب و پوشیدن کفش کتانی شک نکنید.

خرید کفش اسپرت دخترانه شیک


کفش تخت و شلوار اسلش


کفش تخت مانند کفش کتانی انتخاب مناسبی با شلوار اسلش است. با این حال این تصمیم شماست که کفش تخت اسپرت بپوشید یا کفش تخت مجلسی.
کفش تخت انواع گوناگونی دارد که پرطرفدارترین کفش تخت، کفش کالج و صندل چرم است. این کفش‌ها راحت هستند و شما می‌توانید این مدل کفش را با انواع اسلش ورزشی و کژوال سِت کنید.

کفش پاشنه بلند و شلوار اسلش


در نگاه اول به نظر می‌رسد کفش پاشنه بلند و شلوار اسلش با یکدیگر در تناسب نیستند. البته خانم‌های ایرانی ترجیح می‌دهند کفش پاشنه بلند را تنها با لباس‌های مجلسی و رسمی بپوشند.


خرید کفش پاشنه بلند مجلسی

اما در فشن ۲۰۱۹ استفاده از کفش پاشنه بلند در استایل‌های اسپرت مورد توجه قرار گرفته است. با این حال سِت کفش پاشنه بلند و یک شلوار اسلش کمی عجیب است و ترکیب این دو کمی شجاعت می‌خواهد. اگر تصمیم گرفتید کفش مجلسی پاشنه بلند را به همراه شلوار اسلش سِت کنید، یک استایل خاص و چشمگیر خواهید داشت.

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان