احساس شیک پوشی میکنی !

احساس شیک پوشی میکنی !

اگراحساس شیک پوشی میکنید ممکن است برایتان رخ دهد

لباس های پاییزی مناسب برای محل کار را بخوانید و در ادامه با ما همراه باشید تا ۹ اتفاق خوب و بدی که در صورت شیک لباس پوشیدن ممکن است برایتان رخ دهد را باهم بررسی کنیم.

فروشگاه اینترنتی لباس زنانه رویال گلامور


۱- احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌کنید

اصول شیک پوشی برای خانمها


پوشیدن یک کت زیبا می‌تواند این احساس را که در بهترین حالت خود هستید، در شما ایجاد کند. این نوع لباس پوشیدن حتی می‌تواند در طرز ایستادن شما هم اثر گذاشته و آن را بهبود ببخشد.


۲- شاید وظایف مدیریتی بیشتری با شما داده شود

اصول شیک پوشی برای خانمها


این نصیحت را همیشه به یاد داشته باشید که اگر یک شغلی را می‌خواهید باید متناسب با آن لباس بپوشید. در واقع با مرتب و آراسته نشان دادن ظاهرتان، روی شغل رویایی خود سرمایه گذاری می‌کنید.


۳- مورد تعریف و تمجید قرار می‌گیرید

اصول شیک پوشی برای خانمها


منظورمان این نیست که حتما باید لباس رسمی بپوشید بلکه منظور این هست که سعی کنید تا جای ممکن به جزئیات توجه کنید. از کیفی که روی شانه می‌اندازید گرفته تا مدل موهای دم اسبی‌تان. در این صورت مطمئن باشید که صد در صد مورد توجه همکاران ریز بینتان قرار خواهید گرفت.


۴- ممکن است از شما پرسیده شود چرا تا این حد شیک لباس پوشیده‌ای؟

اصول شیک پوشی برای خانمها


“آیا می‌خواهی مصاحبه کنی؟” این رایج‌ترین سوالی است که رئیستان ممکن است از شما بپرسد. بدانید که کمی راز داری به جایی ضربه‌ای وارد نمی‌کند بنابراین در پاسخ می‌توانید بگویید که هدف خاصی از انجام این کار نداشته‌اید و فقط لباس مورد علاقه‌تان را پوشیده‌اید.


۵- ممکن است تاول بزنید

اصول شیک پوشی برای خانمها


کفش‌های پاشنه بلند اصلا راحت نیستند. اما با انتخاب یک کفش با پاشنه مناسب می‌توانید مطمئن باشید که اتفاق بدی برایتان رخ نخواهد داد.


۶- شاید فکر کنند بعد از کار برنامه خاصی دارید

اصول شیک پوشی برای خانمها

درست است. داشتن ظاهر شیک و مرتب ممکن است این تفکر را در دیگران ایجاد کند که شاید بعد از کار عازم میهمانی هستید. اما اگر خوش شانس باشید ممکن است یکی از همکارانتان شما را به صرف قهوه بعد از ساعت کاری دعوت کند.


۷- باعث می‌شود خوش اندام شوید

اصول شیک پوشی برای خانمها


هیچ چیز بیشتر از پوشیدن یک دامن مدادی تنگ نمی‌تواند به شما یاد آوری کند که نیاز به استفاده از رژیم غذایی مناسب و عضویت در باشگاه ورزشی را دارید.


۸- تشویق می‌شوید که بهتر و بهتر لباس بپوشید

اصول شیک پوشی برای خانمها

به طور مرتب شیک لباس پوشیدن باعث می‌شود نقاط ضعف کمد لباستان را بهتر بشناسید و این احساس را در شما ایجاد خواهد کرد که هر از گاهی که خواستید به خودتان جایزه دهید، سراغ مد و فشن بروید.


۹- ممکن است کمی بیش از حد پول برای لباس خرج کنید

اصول شیک پوشی برای خانمها


شیک پوشی سرگرم کننده است اما می‌تواند باعث شود بدون اینکه متوجه شوید تمام پول خود را صرف خرید لباس کنید. بنابراین از فروشگاه‌هایی که لباس‌های گرانقیمت دارند زیاد خرید نکنید و سعی کنید هر ماه مبلغی را به سرمایه‌ گذاری اختصاص دهید.

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان