مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گل‌دار)

مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گل‌دار)

مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گل‌دار)

یکی از مدل‌های زیبای مانتو که همیشه مورد استقبال خانم‌ها قرار می‌گیرد، مدل مانتو پیراهنی است. در این مقاله ما از مدل مانتو پیراهنی جدید صحبت می‌کنیم. پس اگر شما هم به دنبال داشتن یک استایل کاملا خانمانه هستید، مدل‌های این مطلب حتما چشم شما را خواهد گرفت.

مانتو پیراهنی از کجا سر درآورد و در کمدهای ما پیدایش شد؟

اگر شما فیلم و سریال‌های ایرانی مربوط به دوره قدیم ایران را دیده باشید، مثل سریال شهرزاد اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد، نحوه پوشش خانم‌های ایرانی در آن زمان بوده است. خانم‌هایی شیک با استایل‌های منحصربفرد که لباس‌هایی مانند کت و دامن، پیراهن و … بر تن داشتند. اگر شانس بیاورید و بتوانید چند قطعه عکس از دوره قدیم مادربزرگ‌های‌تان را پیدا کنید، کاملا متوجه می‌شوید که می‌خواهم به چه چیزی اشاره کنم.

پوشاکی به اسم مانتو در قدیم وجود نداشت، بیشتر خانم‌های ایرانی پیراهن‌های طرح‌دار و زیبایی می‌پوشیدند که بسیار راحت و آیکونیک بود. حتی الان هم لباسی که بیشتر از همه توسط مادربزرگ‌های‌مان پوشیده می‌شود، پیراهن‌های تقریبا بلندی است که گشاد هم هستند. یکی از رایج‌ترین طرح‌هایی که شاید همه شما آن را بر تن مادربزرگ خود دیده‌اید، پیراهن خال‌خالی است.

همانطوری که فشن در عرصه جهانی برای ارائه مدل‌های جدید به سراغ گذشته می‌رود و از آیتم‌های زیبای آن الهام می‌گیرد. این روند را در عرصه مد و فشن ایران هم می‌توانیم ببینیم. مدل مانتو پیراهنی یکی از آیتم‌هایی هست که گواه این حرف می‌باشد. این مانتو نشانه‌هایی از استایل و پوشش خانم‌های ایرانی در قدیم دارد که به شکل مدرن امروزی درآمده است. مانتوهایی بسیار شبیه به پیراهن با طرح و الگوهایی زیبا که به خوبی می‌تواند مورد استفاده خانم‌ها با هر سنی قرار گیرد.

از اینجا با خیال راحت مانتو بخرید

معرفی مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گل‌دار)

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های مجلسی
برای ساخت یک استایل جذاب به هنگام مهمانی و مراسم‌های خاص مانتوهای مجلسی به شما کمک بزرگی می‌کنند. حالا اگر بخواهید از مدل مانتو پیراهنی جدید استفاده کنید، می‌توانید از مدل‌های زیر الهام بگیرید.

یکی از زیبا‌ترین مدل مانتو پیراهنی جدید، مانتویی با پارچه ساتن است که در ناحیه آستین‌های بزرگ آن نگین دوزی شده و دارای نخ‌های ریش‌ریش زیبایی است. این مدل کمربندی هم‌رنگ مانتو دارد. اگر قد کوتاه هستید، می‌توانید این آیتم را با کفش‌های پاشنه بلند بپوشید. یکی از زیبایی‌های این مانتو علاوه بر پارچه، رنگ آن است. انتخاب رنگ در مانتو پیراهنی مساله مهمی است. پس بدانید که یک رنگ زیبا می‌تواند زیبایی آیتم را چند برابر کند.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های مجلسی
مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های مجلسی

آیتم بعدی از مدل مانتو پیراهنی جدید کمی پر زرق و برق‌تر به نظر می‌رسد. اگر شما عاشق مانتوهای مجلسی گل‌دوزی هستید، این مدل را در لیست اولویت خرید خود قرار دهید. مانتو مورد نظر دارای دو آستین متفاوت است که یکی مدل کلوش است اما دیگری آستین ساده و گل‌دوزی شده دارد. همچنین این آیتم دارای کمربند عریضی است که این مدل مانتو را حتی برای افراد پلاس‌سایز نیز مناسب کرده است. برای تکمیل استایل با این لباس از اکسسوری‌هایی مانند انگشتر و ساعت استفاده کنید نه گردنبند. این مانتوهای بسیار زیبا را می‌توانید به عنوان مانتو عقد بپوشید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های مجلسی

این مدل مانتو پیراهنی جدید از کالکشن مجموعه پائیز و زمستان کوتور 2019 است. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، این مدل دارای دکمه‌های نمادین و آستین‌های پفی جذابی است که روی آنها خرج‌کارهای زیبا و تقریبا ریزی دوخته شده است. همچنین این آیتم یک کمربند عریض هم‌رنگ و هم‌جنس پارچه ماتنو دارد که با پوشیدن آن شما را قد بلندتر از چیزی که هستید، نشان می‌دهد. ویژگی قابل توجه این آیتم چاک سمت چپ آن است که جلوه خاصی به این مدل داده است. این مدل الهام گرفته از دوره امپراطوری روسیه می‌باشد. شما با نگاه به قسمت پایین تنه لباس کاملا متوجه تاثیرپذیری طرح لباس از پیراهن‌های قدیمی خواهید شد.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های مجلسی

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های بلند

امروزه به سختی می‌توانید شخصی را در اطراف خودتان پیدا کنید که طرفدار مانتوهای بلند نباشد. مطمئنم که شما هم چند مانتو بلند با پارچه و طرح مختلف در کمدتان دارید. اگر دوست دارید که مدل مانتو پیراهنی جدید و بلند را امتحان کنید، بررسی آیتم‌های جذابی که در ادامه می‌آیند را از دست ندهید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های بلند

اگر شما پایین تنه درشتی دارید و اندام‌تان ساعت شنی است، مدل مانتو پیراهنی مناسب شما چه آیتمی است؟ آیتمی که زیبایی اندام شما را به رخ بکشد. اگر به دنبال مانتو پیراهنی بلند و مناسب با اندام خود هستید، این مدل مانتو پیراهنی جدید را امتحان کنید. این مدل در عین سادگی بسیار جذاب و خوش‌فرم است و به خوبی روی اندام شما می‌ایستد. قسمت پایین تنه مانتو کاملا شبیه پیراهن به نظر می‌رسد. شما می‌توانید این مانتو را با کمربندهای زیبایی از جمله کمربند چرم بپوشید.

مدل مانتو پیراهنی جدید بعدی٬ بلند و ساده است و هیچ‌گونه ریزکاری ندارد جز اینکه برش‌های جالبی دارد که کاملا آن را زیبا کرده است. قسمت بالاتنه این مانتو مدل چپ و راستی است اما قسمت پایین تنه ساده طراحی شده و دارای برش‌های عمودی زیبایی است. این برش‌ها سبب می‌شوند که شما کشیده‌تر و بلندتر به نظر برسید. این مدل در ناحیه بالاتنه کمی جذب است اما از ناحیه کمر به پایین کمی گشادتر و راحت‌تر می‌باشد. بنابراین اگر بالاتنه یا سینه‌های بزرگی دارید، سعی کنید تا حد امکان از مدل مانتوهای پیراهنی که بالاتنه تنگی دارند، دوری کنید. از آنجائی‌که این مدل کاملا ساده، بلند و پوشیده است، می‌توانید آن را در دانشگاه هم بپوشید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های بلند

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های شیک
از نظر شما مانتوهای شیک چه ویژگی‌هایی دارند؟ داشتن چند مانتو شیک در کمدتان خیال شما را برای قرارهای مهم و رمانتیک راحت می‌کند.

مدل مانتو پیراهنی جدید و شیکی که در بین آیتم‌های این مقاله بسیار به پیراهن شبیه است، این آیتم می‌باشد. آین مانتو یقه پاپیونی بزرگ و آستین پفکی دارد. قسمت پایین تنه آن مانند دامن است. این آیتم قابلیت این را دارد که هم به عنوان مانتو هم به عنوان پیراهن استفاده شود. زیرا بسیار شیک و خوش استایل است. شما می‌توانید این مانتو را در مراسم‌های خاص از جمله عید دیدنی‌ها بپوشید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های شیک

یکی دیگر از آیتم‌های خوش‌دوخت و شیک از مدل مانتو پیراهنی جدید، مانتو تصویر زیر است که پارچه سادهای از جنس کرپ دارد. مانتو مورد نظر در ناحیه کمر و سرآستین دارای گلدوزی‌های طلایی رنگی است که زیبایی این آیتم را دو چندان کرده است. اگر به یک مراسم نامزدی دعوت شده‌اید و به دنبال یک مانتو پیراهنی مناسب می‌گردید، می‌توانید این مدل مانتو را بپوشید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های شیک

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های گل‌دار
یکی از پرطرفدارترین طرح‌های زیبای مانتو پیراهنی در بین خانم‌ها طرح گل است. اگر شما به دنبال یک مانتو پیراهنی جدید و گل‌دار هستید، این مدل مانتو پیراهنی جدید را به شما پیشنهاد می‌کنیم که پترن زیبایی دارد. ویژگی برجسته این مانتو چین‌های آن در قسمت‌های آستین و انتهای لباس هست. همچنین یک کمربند باریک هم در قسمت بالاتر از کمر دارد. شما می‌توانید این مانتو نخی را برای فصل تابستان در استایل کژوال خود بپوشید. استفاده از کیف‌های کوچک را با این مدل‌ مانتوها فراموش نکنید.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های گل‌دار
مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های گل‌دار

یکی از مانتو پیراهنی‌های ترند امسال آیتم جذابی است که یقه هفتی دارد و آستین‌های آن کمی پفی است. بیشتر از مدل پترن و رنگ‌های پارچه است که چشم هر خانمی را می‌گیرد. این مانتو کاملا راحت را می‌توانید در فصل بهار و تابستان بپوشید. از آنجائی‌که این مدل مانتو کاملا بلند می‌باشد، استفاده از زیورآلاتی مانند گوشواره‌های بلند به کشیده‌تر دیده شدن شما کمک خواهد کرد.

مدل مانتو پیراهنی جدید: مدل‌های گل‌دار

نظرات بازدیدکنندگان