مفاهیم جالبی در پس رنگ لباس هایی که می پوشید وجود دارد

مفاهیم جالبی در پس رنگ لباس هایی که می پوشید وجود دارد

مفاهیم جالبی در پس رنگ لباس هایی که می پوشید وجود دارد

گرایش به هر رنگی معنای خاصی دارد.در واقع هنگامی که شما تاپ یا پیراهنی را برای پوشیدن انتخاب می کنید، رنگ آن می تواند حالت آن لحظه ی شما را توصیف کند. در این مطلب رویال گلامور ۵ رنگ محبوب پاییزی را کنار هم گذاشته تا به شما نشان دهد هر کدام چه حرفی برای گفتن در مورد شما دارند.

فروشگاه اینترنتی لباس زنانه دخترانه رویال گلامور


اگر می خواهید اعتماد به نفستان را نشان دهید، قرمز بپوشید.

اصول رنگ بندی در ست لباس زنانه


منحصر به فرد، درخشان و به نظر می رسد به هرکسی می آید. قرمز با قدرتش، رنگ قطعی این فصل است. بیان کننده ی قدرت، انرژی و اشتیاق. این رنگ نه تنها برای لباس ها جذاب است بلکه برای جواهرات نیز انتخاب خوبی خواهد بود. برای مثال جواهرات معروف روبرتو کوین را در نظر بگیرید. او با قرار دادن یک قطعه یاقوت ظریف داخل هر کدام از جواهراتش (به عنوان سمبل عشق) آن ها را علامت دار کرده و برای هر خانمی که از آن ها استفاده کند،خوش شانسی می آورد. تصور کنید هر بار که از ان استفاده می کنید،اعتماد به نفسی شما را فرا می گیرد.

بیشتر بخوانید :‌استایل دلخواهتان را بیابید

اگر می خواهید بیشتر احساس شادی کنید، نارنجی بپوشید.

اصول رنگ بندی در ست لباس زنانه


رنگی شادی بخش که ثابت شده است ضربان قلب و فشار خون را بالا می برد. زرد لذت را نشان می دهد و تصور می کنند رنگ شادی است که نشان دهنده ی خوش بینی، گرما و امید است. ژاکتی در این طیف رنگی در زمستان هر درجه سرمایی را خنثی خواهد کرد!

اگر می خواهید ثروتمند به نظر برسید، سبز زمردی بپوشید.

اصول رنگ بندی در ست لباس زنانه


رنگ سبز معمولا سمبل طبیعت است اما هنگامی که شما لباسی در این نوع رنگ سبز بپوشید بیشتر بیانگر ثروت خواهد بود. می توانید روی آن یک کت مخمل بپوشید که در این صورت استایلتان هنری خواهد شد.

اگر می خواهید صمیمی به نظر برسید، صورتی ملایم بپوشید

اصول رنگ بندی در ست لباس زنانه


درواقع این رنگ معمولا همیشه با دختران مرتبط بوده است (به طور کلیشه ای!) اما باید بدانیم که صورتی طیف های مختلفی دارد که بسته به درجه آن می تواند معانی متفاوتی داشته باشد. این نوع صورتی احساس مثبت و عشق به خود و دیگران را منتقل می کند و باعث می شود تقریبا همه ی ما آن را دوست داشته باشیم!

اگر می خواهید آرام به نظر برسید، آبی آسمانی بپوشید

اصول رنگ بندی در ست لباس زنانه


همه می دانیم که رنگ آبی به نحوی با آسمان و آب مرتبط است و به همین دلیل است که این رنگ باعث آرامش در شما می شود. اما می دانستید این رنگ نشانه ی صداقت نیز هست؟ پس احتمالا ایده ی خوبی خواهد بود اگر در مصاحبه ی شغلی آینده تان پیراهنی به رنگ آبی بپوشید!

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان