مدل کفش عروس ۲۰۲۰ (سری اول)

مدل کفش عروس ۲۰۲۰ (سری اول)

مدل جدید کفش عروس 2020 

کفش عروس پاشنه بلند ساده نقره ای - کفش عروس جدید

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند ساده مشکی - کفش عروس خاص

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار - کفش عروس شیک

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند خاص - کفش عروس جدید

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند گلدار - کفش عروس جدید

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار - کفش عروس زیبا

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار مشکی - کفش عروس شیک 

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار - کفش عروس جدید ۹۸

کفش عروس جدید

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار - کفش عروس جلوبسته شیک

کفش عروس جدید

کفش عروس پاشنه بلند طرحدار نقره ای - کفش عروس شیک

کفش عروس جدید

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

رویال گلامور اولین سایت تخصصی عروس

با رویال گلامور یه شب رویایی بساز . . .

اولین و بزرگترین سایت معرفی و فروش محصولات عروس ، شامل انواع جدید مدلهای لباس عروس ، جدیدترین مدلهای اکسسوری عروس ، جدیدترین مدلهای کیف عروس و کفش عروس ، جدیدترین مدلهای تاج عروس ، جدید ترین مدلهای دسته گل عروس و معرفی و فروش خدمات عروس شامل فیلم و عکس عروس ، کلیپ اسپرت عروس و تالارهای عروس و همچنین ماشین عروس

هر چه که یک عروس نیاز دارد را یکجا ببینید

همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های عروس خانمها دیدن جدید ترین و شیک ترین مدلهای لباس عروس و اکسسوری عروس بوده است و همچنین اطلاع از حرفه ایی ترین و خلاقانه ترین کلیپهای عروس و آتلیه ها و مدل ماشینهای عروس و اطلاع از شیک ترین و مجلل ترین تالارهای عروس و باغهای عروس . مجموعه صنعت مد آنلاین رویال گلامور با حساسیت و ترکز ویژه این مهم را برای عروس خانمهای محترم فراهم نموده .

از این به بعد عروسهای زیبای ایران میتوانند به راحتی با ورود به سایت رویال گلامور از جدیدترین مدلهای لباس عروس شامل لباس عروس ترک و لباس عروس اروپایی و لباس عروس شرق، جدید ترین  و لباس عروس هندی و جدید ترین مدلهای اکسسوری عروس شامل جدی ترین مدلهای تاج عروس ، مدل دسته گل عروس ، مدل جدید کیف عروس ، مدل جدید کفش عروس با خبر میشوند .

همچنین میتوانند بهترین آتلیه های عروس و تالارهای عروس و نمونه کار کلیپهای اسپرت عروس و نمای تالارها و باغهای عروس را مشاهده کننده و آنلاین سفارش و رزرو خود را انجام دهند .

تخصصی ترین سایت نمایش و فروش لباس عروس

سایت رویال گلامور ، اولین سایتی است که به نمایش و فروش لباس عروس پرداخته است . در وب سایت رویال گلامور میتوانید جدید ترین مدلهای انواع لباس عروس و پیراهن عروس را ببینید و در صورت رضایت خرید کنید . سایت فروش لباس عروس رویال گلامور همچنین به معرفی سایر مدلهای مزونهای معروف لباس عروس پرداخته است .

تخصصی ترین سایت فروش اکسسوری عروس

رویال گلامور علاوه بر معرفی و فروش جدیدترین مدلهای لباس عروس ، به معرفی و فروش جدیترین مدلهای اکسسوری عروس نیز پرداخته است .

اکسسوری عروس که شامل کیف و کفش عروس و لباس زیر عروس و دسته گل عروس و تاج عروس میباشد را میتوانید در سایت رویال گلامور مشاهده و خرید نمایید .

 راهنمای انتخاب کفش عروس

زیباترین کفش عروس را در این جا مشاهده نمایید. در انتخاب کفش زیبای عروس شما را رهنمایی خواهیم کرد. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. تمامی مدل های‌ جدید کفش عروس برای شما عروس خانم های‌ عزیز موجود اسـت.

انگلیسی ها میگویند مـا هنوز ان قدر ثروتمند نشدیم که جنس ارزان بخریم. مـا ایرانی ها هم می گوییم هر چـه پول بدی، آش می خوري. پس هنگام خرید کفش عروسی این ضرب المثل ها را آویزه گوش تان کنید.کفش های خوب قیمت بالایی دارند. 

به این فکر نباشید که چون قرار اسـت یک شب کفش را بپوشید، باید کفش ارزان قیمتی بخرید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش را با قیمت ارزان تر پیدا کنید. پس خرید کفش عروس را به روزهای آخر موکول نکنید و کمی زودتر به فکر باشید.

کفش عروس لژ دار بخرید، لباس های عروس به قدری بلند هستند که در شب عروسی کمتر کسی کفش شما را میبیند. حتی وقتی هم که نشسته هستید انگشتان پای شما به سختی دیده می‌شوند، چـه برسد به این‌که کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. کنجکاو ترین فامیل ها هم به سادگی نمی‌توانند مدل کفش عروس شما را ببینند.

 بنابراین به فکر خرید کفشی ساده و راحت باشید. اگر داماد قد بلند اسـت و شما قد کوتاهی دارید، بهتر اسـت به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند. این کفش ها نسبتا راحت تر هستند. علاه بر این کفش های جلوبازی که انگشتان پنجه پای شما را فشار نمیدهند انتخاب های مناسب تری به شمار می روند.

نکته بعدی این‌که، پاشنه کفش عروس را متناسب با قد لباس انتخاب کنید. بهترین کار این اسـت که تا قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را آماده داشته باشید و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه های کفش کوتاه کنید. اگر پاشنه لباس شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن اسـت لباس کوتاه تر از معمول به نظر بیاید.

بهتر اسـت رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. با این وجود خیلی وسواس به خرج ندهید و نگویید حتما باید سفید یا شیری باشد. اگر لباس عروس تان سفید اسـت و نگین های کار شده دارد می‌توانید ان را با کفش های سفید یا نقره هماهنگ کنید. در مورد لباس های نباتی یا شیری به سراغ کفش های کرم یا طلایی بروید.

بیشتر کفش های عروسی از جنس ساتن یا ابریشم هستند اما می‌توانید در بین نمونه های چرمی هم کفش های ساده و زیباتری را انتخاب کنید. به هر حال لازم نیست که رنگ کفش شما دقیقا با رنگ لباس تان یکی باشد. یادتان باشد که راحتی کفش مهم تر از رنگ ان اسـت.

اگر همیشه در مهمانی ها کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری می‌پوشید، برای خرید کفش عروسی به سراغ پاشنه های 10 سانتی متری نروید. بهتر اسـت کفش عروسی شما با کفش های قبلی تان تفاوت زیادی نداشته باشد. در واقع روز عروسی زمان مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه میشود روال زندگی تان را دنبال کنید.

به فصل عروسی دقت کنید، اگر قرار اسـت در فصول سرد سال جشن بگیرید بهتر اسـت به دنبال خرید صندل های تابستانی نباشید. اگر هم صندل میخرید آنها را فقط در سالن عروسی بپوشید. در صورتیکه بخشی از عکسهای عروسی را در باغ می گیرید، بهتر اسـت دو جفت کفش همراه تان باشد.

یک جفت کفش گرم و ساقدار که هنگام عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی به آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید. نگران خراب شدن عکس ها نباشید. دامن لباس شما به قدری بلند اسـت که کفش هایتان در عکس معلوم نمیشود.

یک کفش عروس اضافه هم درنظر بگیرید، در روز عروسی یکی از کفش های راحتی خودتان را همراه داشته باشید. می‌توانید خرج روی دست داماد بگذارید و دو جفت کفش بخرید یا در یک اقدام اقتصادی، یکی از کفش های داخل کمدتان را بردارید. هر چقدر هم که هنگام خرید به اندازه کفش دقت کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که:

کفش پای شما را بزند و نارحتی هایی را برایتان ایجاد کنید. پس یک جفت کفش اضافی را دم دست بگذارید تا در صورت نیاز بتوانید کفش هایتان را به موقع تعویض کنید. البته بهتر اسـت که پاشنه این کفش تقریبا به اندازه کفش عروسی شما باشد. در این صورت پس از تعویض کفش لباس تان روی زمین کشیده نمی شود.

علاوه بر کفش عروس یک کفشی راحت نیز تهیه کنید که در مدت زمان جشن که جنب و جوش بیشتری دارید از آن استفاده کنید. نگران دیده شدن کفشهای‌تان در طول مراسم نباشید ؛ معمولاً لباس عروس آنقدری بلند اسـت که اصلا کفشهای تان به چشم نمی آید اما اگر پیراهنی کوتاه بر تن دارید می توانید از کفش هایی با پاشنه های بلند یکسره و متناسب با فصل انواع تابستانی و یا کاملا بسته استفاده کنید.

برای خرید کفش عروسی در خرج کردن پول صرفه جویی نکنید

حتما به دنبال کفشهایی راحت و با جنس خوب باشید. کفشهایی از جنس چرم و با زیره هایی نرم و انعطاف پذیر ؛ مسلما همچین کفشی با چنین خصوصیاتی ارزان قیمت نیست اما اصلا صرفه جویی نکنید و سعی کنید بهترین کفش را بخرید تا در روز عروسی درد و زخم پا باعث نشود که با تمام خرجهایی که برای جشن عروسیتان کرده اید، برایتان روز خوش آیندی نباشد و بهتان خوش نگذرد.

آنقدر کفش هایتان را بپوشید که به آن عادت کنید

قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر بشویم که هنگام خرید و پرو لباس عروستان فراموش نکنید که کفشتان را به همراه ببرید تا خیاط بلندی لباستان را بر اساس بلندی کفش های‌تان هماهنگ کند. از هر زمانی که کفشهایتان را میخرید هر شب بپوشید و چند ساعتی چـه مینشینید چـه راه میروید به پا داشته باشید تا پاهایتان به کفش عادت کند.

رنگ مناسب کفش عروسی

در این قسمت هم باز تاکید می شود که اصلا راحتی کفش اسـت ؛ البته منظورمان این نیست که اگر یک کفش با رنگی بی ربط به رنگ لباس عروسی هم پیدا کردید که خیلی راحت بود بخرید، منظور این اسـت که خیلی با وسواس خرید نکنید، یک کفش شیری یا شکری را می توانید با لباس عروس سفید، نباتی و یا شیری ست کنید.

صندلهای با پاشنه بلند یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفش های راحتی هستند که پیشنهاد می‌کنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان هست در هنگام خرید کفش عروسی حتما به دنبال یکی از ان ها بروید. مجله مد پارس ناز پیشنهاد مـا به شما خرید یک جفت کفش چرمی با چرم مرغوب می‌باشد زیرا چرم انعطاف پذیری بیشتری دارد و به راحتی فرم پاهایتان را به خود می گیرد.

مطمئن شوید که زیره کفش لیز نیست

به غیر از راحتی و زیبایی کفش به زیره ان هم توجه کنید. مخصوصا اگر پاشنه کفش شما خیلی بلند اسـت، تزئیناتی که بر روی لباس عروس میشود و بلندی لباس عروس، همه ی ي و همه ی ي باعث می شود که لباس عروس سنگین باشد، پس اگر قرار باشد کف کفشتان هم لیز باشد ممکن اسـت به راحتی بر روی سنگ هـای تالار و یا باغ عروسی لیز بخورید. پس هم از نظر راحتی و هم استحکام زیره کفش مطمئن شوید.

به سراغ پاشنه های خیلی بلند نروید

در هنگام خرید کفش عروسی به تفاوت قدتان با داماد توجه کنید، اگر با داماد تقریبا هم قد هستید به سراغ کفشهایی با پاشنه های خیلی کوتاه بروید و اگر کاملا هم قد داماد و یا کمی از او بلندتر هستید از کفشهای تخت و کاملا بی پاشنه استفاده کنید. بهترین گزینه برای عروس هایی که قد کوتاهی دارند کفش هایی با اندازه پاشنه 7 تا 8 سانتی متری اسـت.

نظرات بازدیدکنندگان