لباس مجلسی بازیگران بالیوود

لباس مجلسی بازیگران بالیوود

لباس مجلسی بازیگران بالیوود چگونه انتخاب می شوند؟

گروه تولیدی لبای زنانه رویال گلامور

بالیوود یکی از مراسم های پر سر و صدا در سطح جهانی است که در آن به بهترین بازیگران و تولید کنندگان فیلم جایزه اهدا می شود. لباسی که هنرمندان در این مراسم با آن ظاهر می شوند، از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا علاوه بر اینکه لباس آن ها را هزاران نفر خواهند دید، نوع پوششان می تواند الگو برای طرفداران آن ها باشد و این موضوع مسئولیت آن ها را در انتخاب لباسشان بیشتر می کند. بهتر است بازیگران، لباس ها و کفش هایی را به عنوان لباس شب انتخاب کنند که اگر مجبور به راه رفتن و مصاحبه شدند، اذیت نشوند و راحتیشان صلب نشود و در عین حال خاص و تک باشند. عموما بازیگران و افراد مشهور یک استایلیست حرفه ای دارند که در انتخاب نوع لباس مجلسی مناسب آن ها را راهنمایی می کند. به همین خاطر ایده گرفتن از لباس های بازیگران در جشن ها و مراسم بین المللی یه راه خوب برای پیدا کردن لباس های یونیک به حساب می آید.

لباس های بلند و مجلسی بازیگران هند
لباس های بلند و مجلسی بازیگران هند در جشنواره های جهانی


لباس مجلسی بازیگران بالیوود
لباس بازیگران هندی در جشنواره های بین المللی


عموما بازیگران برای حضور در این سبک مجالس از لباس هایی که خیاط های حرفه ای می دوزند استفاده می کنند و یا اینکه برند خاصی آن ها را ساپورت کرده و به عنوان سفیر برند لباس های آن ها به تن می کنند. ستارگان بالیوود همواره سعی دارند با بهره گیری از طراحان شاخص و سرشناس، بهترین ظاهرشان را ارائه دهند؛ چون می دانند بعد از مراسم ممکن است مورد انتقاد از سمت مجلات و روزنامه ها قرار بگیرند. گاهی نیز بازیگران تبدیل به استایلیستی می شوند که پوششان صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و قصد آن ها از پوشیدن آن لباس، فقط تبلیغ برای آن برند بوده است و اینکار یک جور درآمدزایی است که این روزها شاهد آن هستیم.

نگاهی به لباس مجلسی بازیگران بالیوود

جشن های بالیوود، معمولا به جشن هایی اطلاق می شود که مکان فیزیکی مشخصی ندارند. بیشتر مخاطبان این جشن ها را در کشورهای غربی می توان جست و جو کرد. زبان فیلم های این جشنواره بیشتر انگلیسی و هندی است و تعداد زیادی از معروف ترین فیلم های دنیا را می شود در این مراسم مشاهده کرد. طراحان بزرگی مشغول به رقابت در طراحی و دوخت لباس برای این جشن ها هستند و در بین کارهای آن ها استایل های خیره کننده ای به چشم می خورد. در سال های اخیر، فیلم سازان ایرانی نیز شانس شرکت در جشنواره های خارجی را داشتند و با پوششان توانسته اند توجه بسیاری از مدلیست ها را به خود جلب کنند. با وجود محدودیت هایی که همیشه با بازیگران ایرانی همراه بوده است، ذوق و سلیقه آن ها را نمی شود نادیده گرفت و باید گفت جزء حرفه ای ترین های جهان در زمینه مد و فشن به شمار می آیند.

لباس شب بازیگران بالیوود
لباس بازیگران بالیوود


لباس بازیگران بالیوود روی فرش قرمز

فرش قرمز یکی از رویداد های مهم دنیای مد و هنر است و در آن چهره های برجسته ی دنیا را با پوشش های متفاوت می توان دید. هرساله برترین عکاسان دنیا برای گرفتن تصاویر زیبا از لباس هنرپیشه ها به روی فرش قرمز می آیند و هزاران عکس و خاطره از آن روز ثبت می کنند. تفاوت زیادی در پوشش بازیگران کشورهای مختلف وجود دارد و قضاوت در مورد انتخاب بهترین لباس، تقریبا سخت و غیرقابل امکان است. اما می شود از تنوع و مدل های متفاوتی که در تن بازیگران بالیوود دیده می شود ایده گرفت و این ایده ها را در لباس های عادی نیز پیاده کرد.

عکس آییشواریا
عکس بازیگر مشهور هندی روی فرش قرمز


لباس بازیگران مشهور بالیوود
لباس مجلسی آیشواریا در مراسم فرش قرمز


لباس کارشده مجلسی هندوستان
لباس کارشده مجلسی بازیگر هندی


در سال های اخیر اسم بازیگران زیادی به عنوان بهترین مدلیست ها در جشنواره های بین المللی بالیوود به چشم خورده است. شاید یکی از مواردی که باعث می شود لباس های بازیگران در این جشن ها، جنجنالی شود، مدل های خارج از معمول و عجیب و غریبی است که آن ها در لباس هایشان به کار می روند و بیش از حد تمایل دارند خاص و متفاوت از سایر بازیگران به نظر برسند. اغلب لباس هایی که بازیگران بالیوود برای پوشیدن انتخاب می کنند رنگ ها و جنس های بی نظیری مثل گیپور و حریر دارد که متناسب با اندام آن ها طراحی و دوخته می شود تا زیبا تر از همیشه به نظر برسند.

لباس دخترانه بالیوود
لباس مجلسی در جشن بالیوود


لباس کارشده بالیوود
لباس مجلسی کارشده هنرمندان بالیوود

لباس مجلسی بالیوود
لباس رنگی بالیوود


لباس رسمی بازیگران هندی
لباس رسمی بازیگران هندی


نشانه های جذابیت و زیبایی در بین تمام بازیگران بالیوودی مشترک است. هنرپیشه های بالیوودی، معمولا با طرح های معروف هندی به روی صحنه حاضر می شوند. تیپ و آرایش، جزء مهم ترین مواردی است که نه تنها بازیگران بالیوودی بلکه سلبریتی های سراسر دنیا به آن توجه می کنند و ترجیح می دهند با ظاهری آراسته و شیک به روی فرش قرمز بیایند و جایزه های مختلف مانند جایزه نفیس اسکار را دریافت کنند.

لباس بازیگران محبوب هند
لباس بازیگران محبوب هندوستان


لباس هنرپیشه های هند
لباس هنرپیشه های هند


پیراهن پوشیده بازیگران هند
پیراهن پوشیده بازیگران هندوستان


لباس مجلسی مردم هند
لباس مجلسی بازیگران هندی


لباس بازیگران بالیوود در گلدن گلوب

مراسم اهدای جوایز نفیس گلدن گلوب، یکی از بزرگ ترین مراسم های سینمای هندوستان است که بازیگران معروفی مثل کارینا کاپور، کجول، آیشواریا و دیپیکاپادوکونه در آن شرکت می کنند. استایل آیشواریا با لباس قرمز سنگ دوزی شده در یکی از مراسم های بزرگ بالیوود مورد توجه خبرنگاران و عکاسان زیادی قرار گرفت، جوری که بعد از آن مراسم، این مدل لباس بین مردم هند به شدت محبوب شد. دیگر ستاره ی بالیوودی، کارینا کاپور است که با لباس صورتی دورنگی در یکی از جشنواره های بزرگ دیده شد و سادگی لباس او توجه های زیادی را به خود جلب کرد.

لباس آِیشواریا
لباس آِیشواریا در جشنواره بالیوود


لباس آیشواریا در جشنواره کن
لباس آیشواریا در جشنواره کن

لباس بازیگران بالیوود در کن

جشنواره ی کن به عنوان یکی از معتبر ترین جشنواره های جهان به جساب می آید. فیلم های برگزیده ی این جشن معمولا، در دسته ی فیلم های ماندگار سینما قرار خواهند گرفت. با توجه به اهمیت ویژه ای که جشنواره جهانی کن دارد، نوع پوشش و نحوه ی حضور بازیگران در این مراسم حائز اهمیت بوده و مورد توجه مردم سراسر دنیا قرار می گیرد. بازیگران زن ایرانی مانند نیکی کریمی با درخششی که طی سال های متوالی در فیلم های مختلف داشته است، بار ها به روی فرش قرمز آمده و برای کشور ایران افتخار آفرینی کرده است.

لباس بلند بازیگران جشنواره کن
لباس سنتی هندی در جشنواره کن

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان