به مانتو مشکی چه روسری میاد؟ (معرفی بهترین مکمل‌های رنگ مشکی)

به مانتو مشکی چه روسری میاد؟ (معرفی بهترین مکمل‌های رنگ مشکی)

به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

شاید با خواندن این تیتر٬ به ذهنتان خطور کند مگر کسی هم هست که نداند به مانتو مشکی چه روسری میاد؟ همه‌ی روسری ها!

نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که با این‌که معمولا خیلی از ما مشکی‌ را به عنوان رنگی می‌شناسیم که در مورد ست کردنش با بقیه رنگ‌ها مشکل خاصی نداریم یعنی به راحتی با همه‌ی رنگ‌ها ست می‌شود اما نکات ظریفی درباره این رنگ وجود دارد که در ادامه نوشته آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که به مانتو مشکی چه روسری میاد؟ تا پایان این نوشته با ما همراه باشید.

به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

مانتو مشکی و شال/ روسری مشکی

اگر به میهمانی یا مراسمی رسمی دعوت هستید ست کردن یکدست مشکی گزینه‌ی بسیار مناسبی است.
اگر مانتوی شما استایل کتی و رسمی دارد میتوانید از شال ها و روسری های ساتن و یا کارشده با گیپور و منجوق دوزی و سنگ کاری شده استفاده کنید. دیتیل‌ها و اکسسوری‌های طلایی می‌توانند مکمل خوبی برای ست یکدست مشکی باشند. استفاده از شال‌های کار شده و مجلسی استایل شما را رسمی و شیک‌تر می‌کند. بهتر است در چنین ستی از کیف و کفش جیر یا ورنی استفاده کنید تا رسمی‌تر به نظر برسید.

خرید شال و روسری با کیفیت با قیمت مناسب

مانتو مشکی و شال

روسری مشکی مانتو مشکی و شال

روسری مشکی

شال و روسری سفید با مانتو مشکی

سفید و مشکی کاملا متضاد هستند ولی در یک ست می‌توانند جذابیت زیادی به وجود بیاورند. ترکیب این دو رنگ از قانون هم‌نشینی رنگ‌های متضاد پیروی می‌کند و بیشترین کنتراست رنگی را به وجود می‌آورد و می‌تواند توجه را به سمت استایل شما در یک میهمانی معطوف کند. در چنین استایلی میتوانید از کیف و کفش مشکی و یا سفید استفاده کنید. کیف و کفش قرمز هم می‌تواند ترکیب جذابی ایجاد کند و از قانون سه رنگ نیز تخطی نمی‌کند.

شال و روسری سفید با مانتو مشکی

شال و روسری سفید با مانتو مشکی

مانتو مشکی و شال قرمز

در کنار یک رنگ خنثی مثل مشکی٬ کاربرد رنگ‌های جیغ و سرزنده‌ای مثل قرمز می‌تواند اثر چشمگیری بر استایل شما داشته باشد. اضافه کردن یک رنگ خنثی میان قرمز و مشکی مثل خاکستری یا طوسی٬ می‌تواند ایده خوبی برای ست کردن باشد.

مانتو مشکی و شال قرمز

شال و روسری طرح‌دار در کنار مانتو مشکی

شال‌های طرح‌دار(مخصوصا طرح‌های خطی سفید و مشکی یا نقطه‌ نقطه‌ای) نقطه‌ی قوتی در یک استایل مشکی است و تمام توجه را به سمت شما جلب می‌کند. شما می‌توانید از طرح‌های پوست حیوانات نیز برای ست کردن با مانتو مشکی بهره ببرید. این ست‌ها شما را خوش سلیقه و استایلیش نشان می‌دهند. استفاده از طرح‌های چهارخانه سفید و مشکی‌/ پلنگی سفید و مشکی / راه راه و خال خالی سفید مشکی نیز گزینه‌های عالی برای این ست هستند به شرطی که تنها عضو طرح‌دار ست شما باشند.

شال طرح‌دار در کنار مانتو مشکی

شال طرح‌دار در کنار مانتو مشکی

شال‌های تک‌رنگ و ساده در کنار مانتو مشکی

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم بیشتر رنگ‌ها با رنگ مشکی ست می‌شوند پس بدون ترس و نگرانی از همه‌ی شال‌های ساده‌ی کمدتان استفاده کنید. بهتر است رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید رنگ‌هایی با تناژ سرد مثل طیف آبی تا خاکستری روشن باشند. از رنگ‌هایی که در کنار مانتو مشکی جلوه‌ی خوبی ندارند می‌توانیم قهوه‌ای گرم را نام ببریم.

شال‌های تک‌رنگ و ساده در کنار مانتو مشکی
شال‌های تک‌رنگ و ساده در کنار مانتو مشکی

شال‌های تک‌رنگ و ساده در کنار مانتو مشکی

شال لمه و مانتو مشکی

لمه و پارچه‌های شاین داری که از آنها شال تولید می‌شود و در بازار و مزون رویال گلامور نمونه‌های آن‌ها موجود است در کنار مشکی درخشندگی زیادی پیدا می‌کنند و می‌توانند استایل روزمره‌ی شما را به یک استایل خاص و مناسب میهمانی تبدیل کنند؛ پس استفاده از ترند جذاب امسال را فراموش نکنید.

شال لمه‌ی نقره‌ای یک انتخاب مناسب برای ست شدن در کنار مانتو مشکی است. فراموش نکنید که اکسسوری‌های ظریف نقره‌ای را نیز به این ست وارد کنید.

شال لمه و مانتو مشکی

مانتو مشکی و روسری آبرنگی

طرح‌های آبرنگی و شلوغ می‌توانند یکنواختی استایل‌های مانتو مشکی را تعدیل کنند. در همچین ستی٬ می‌توانید از رنگ‌های موجود در شال برای انتخاب آیتم‌های دیگر مثل کیف و کفش استفاده کنید.

مانتو مشکی و شال آبرنگی
مانتو مشکی و شال آبرنگی

مانتو مشکی و شال آبرنگی

مانتو مشکی و شال آبرنگی

مانتو مشکی و شال آبرنگی

درمورد ست کردن شال و روسری با رنگ مشکی تقریبا هیچ محدودیتی از لحاظ بصری و زیبایی شناسی ترکیب رنگ‌ها وجود ندارد. فقط کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید. به رنگ پوست خود دقت کنید و فضای محیطی که قرار است این استایل را در آنجا داشته باشید در نطر بگیرید.

به طور کلی رنگ های خنثی مانند خاکستری و کرم و شیری و همچنین سفید و مشکی در کنار یک مانتوی مشکی القا کننده‌ی آرامش و رسمیت بیشتری هستند و مناسب فضاهای رسمی مانند همایش‌ها و رویدادهای مهم‌اند. از طرفی رنگ‌های جیغ و چشمگیر مثل صورتی٬ بنفش٬و زرد و سبز و.. مناسب میهمانی‌ها و قرار‌های دوستانه هستند.

رنگ‌های ملایم که درصد سفید بیشتری دارند و غلظت رنگیشان کمتر است مثل رنگ‌های آدامسی و پاستلی هم برای یک دورهمی دوستانه و یا خرید و مراسم های خودمانی گزینه های خوبی هستند.

مانتو مشکی و شال آبرنگی

مانتو مشکی و شال آبرنگی

شما فکر می‌کنیم به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

اگر از طرفداران مانتو مشکی هستید برای ما بنویسید که بهترین رنگ مکمل برای انتخاب شال و روسری چیست و اصطلاحا به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

چه رنگ‌هایی به مانتو مشکی میاد؟

معمولا خیلی از ما مشکی‌ را به عنوان رنگی می‌شناسیم که در مورد ست کردنش با بقیه رنگ‌ها مشکل خاصی نداریم و به راحتی با همه‌ی رنگ‌ها ست می‌شود اما نکات ظریفی درباره این رنگ وجود دارد که در ادامه نوشته آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

به مانتو مشکی چه روسری میاد؟

شال‌ها یا روسری‌های طرح‌دار، لمه، آبرنگی ساده و تک رنگ با رنگ‌هایی مثل مشکی، سفید یا قرمز می‌توانند با ماتو مشکی شیک به نظر برسند.

آیا رنگ‌های خنثی در کنار مانتوی مشکی زیبا به نظر می‌رسد؟

به طور کلی رنگ های خنثی مانند خاکستری و کرم و شیری و همچنین سفید و مشکی در کنار یک مانتوی مشکی القا کننده‌ی آرامش و رسمیت بیشتری هستند و مناسب فضاهای رسمی مانند همایش‌ها و رویدادهای مهم‌اند.

رنگ‌های جیغ و شارپ شال و روسری در کنار مانتوی مشکی برای کجا مناسب است؟

رنگ‌های جیغ و چشمگیر مثل صورتی٬ بنفش٬و زرد و سبز و.. مناسب میهمانی‌ها و قرار‌های دوستانه هستند.

از کجا شال و روسری مناسب با مانتوی مشکی بخریم؟

بهترین ست‌های شال و مانتو مشکی را در سایت رویال گلامورپیدا کنید. 

نظرات بازدیدکنندگان