۱۵ مدل کیف که از سال‌های ۲۰۰۳-۲۰۱۵ ماندگار شدند

۱۵ مدل کیف که از سال‌های ۲۰۰۳-۲۰۱۵ ماندگار شدند

۱۵ مدل کیف که از سال‌های ۲۰۰۳-۲۰۱۵ ماندگار شدند

مدل کیف

امروزه خرید کیف در بین مدل های زیاد موجود در بازار کار سختی است ، اما زمانی مدل‌ کیف محدودتر و محدوده انتخاب کمتر بود و خرید کیف زنانه آسان تر . با ما همراه باشید تا کیف‌های ماندگار جهانی را با هم بررسی کنیم.

بوتگا ونتا مدل اینترچیاتو

نام لاتینBottega Veneta-Intrecciato
تولید و طراحی سال۲۰۰۳

فروشگاه اینترنتی کبف زنانه زنانه رویال گلامور

مدل‌ کیف مستطیلی عمودی است و دسته دایره شکل آن به طور یکسره به حجم اصلی کیف متصل شده است.
در این کیف چرم استفاده شده است. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. دارای یک بند کوتاه متصل به بدنه است. برای استفاده روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

کلوئه مدل پدینگتون

نام لاتینChloe-Paddington
تولید و طراحی سال۲۰۰۵
مدل‌ کیف پدینگتون نام یکی از ایستگاه‌های متروی شهر لندن و همچنین نام خرسی در قصه‌های کودکان در انگلستان می‌باشد. مدل این کیف به شکل مستطیلی عمودی است. در آن از چرم استفاده شده است. در تزئینات آن فلز و برش‌های چرمی به چشم می‌خورد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است و برای تزئین قفل و کلیدی بر روی آن قرار داده شده است. دارای دو بند کوتاه است. برای استفاده روزمره مناسب است. نام این کیف در خرید کیف دستی زنانه همیشه مطرح است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

لانسل مدل پریمیر فلیرت

نام لاتینLancel-Premier Flirt

تولید و طراحی سال۲۰۰۶
مدل‌ کیف به شکل مستطیلی افقی است وقسمت بالایی آن چین دارد. در آن از چرم استفاده شده است. در تزئینات آن فلز و برش‌های چرمی و دوخت‌های رنگی به چشم می‌خورد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف بندی قرار دارد که با کشیدن در آن بسته می‌شود و قسمت بالایی کیف چین می‌خورد. دارای دو بند کوتاه و یک بند بلند است. برای استفاده روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

پرادا مدل گالریا
نام لاتینPrada-Galleria
تولید و طراحی سال۲۰۰۷

مدل‌ کیف که از کیف‌های بسیار لوکس و گران قیمت برند پرادا می‌باشد، به رنگ‌های مختلف تولید شده است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد. بندی با نشان پرادا به دسته آن متصل است. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. برای موقعیت‌های رسمی و شیک و روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

پروئنزا شولر مدل پی اس ۱
نام لاتینProenza Schouler-PS1
تولید و طراحی سال۲۰۰۸


مدل‌ کیف به شکل مستطیلی عمودی است، به رنگ‌های مختلف تولید شده است. یک بند بلند و یک بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک سگک فلزی قرار داده شده است. برای موقعیت‌های روزمره مناسب است. برای تزئین دو بند چرمی بر روی آن قرار داده شده است. دارای یک جیب در جلوی کیف و در زیر در آن می‌باشد. مدل این کیف دوشی است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

سلین مدل لاگج توت
نام لاتین Celine-Luggage Tote
تولید و طراحی سال۲۰۰۹


مدل‌ کیف که از طرح‌های معروف و گران قیمت برند سلین می‌باشد، به رنگ‌های مختلف تولید شده است.شکل آن ترکیب یک مربع و یک ذوزنقه است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. دارای یک جیب در جلوی کیف می‌باشد.برای موقعیت‌های رسمی و روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

الکساندر ونگ مدل روکو
نام لاتینAlexander Wang-Rocco
تولید و طراحی سال۲۰۰۹


نکته جذاب این کیف که در زیر کیف مخفی شده است وجود پایه‌های متعدد و فلزی می‌باشد. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس این کیف چرم می‌باشد برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. در تزئینات آن فلز و برش‌های چرمی به چشم می‌خورد. برای استفاده روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

استلا مک کارتنی مدل فالابلا
نام لاتینEstella McCartney-Falabella
تولید و طراحی سال۲۰۰۹


مدل این کیف مربعی است که گوشه‌های بالاییش به شکل مورب جدا شده اند. یک بند بلند و دو بند کوتاه زنجیری دارد. جنس آن چرم می‌باشد. دور تادور کیف برای تزئین زنجیر به چشم می‌خورد. یک پلاک دایره شکل فلزی از دسته کوتاه آن آویزان شده است. جنس آن سفت و محکم نیست و شکل لوازم داخل را به خود می‌گیرد. برای استفاده روزمره و شب نشینی‌ها مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص


این مدل کیف که از کیف‌های کلاسیک برند ژیوانشی می‌باشد، به رنگ‌های مختلف تولید شده است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. روی بند بلند آن سگک فلزی با شکل خاصی دیده می‌شود. کیف شیک و روزمره است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

سنت لوران مدل شیک توت
نام لاتینSaint Laurent-Chyc Tote
تولید و طراحی سال۲۰۱۱


مدل این کیف به شکل مستطیلی عمودی است و به رنگ‌های مختلف تولید شده است دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. برای تزئینات یک بند با یک آرم وای شکل که اول اسم برند ایوسنت لوران است قرار دارد. برای موقعیت‌های رسمی و روزمره مناسب است.طرح این کیف ساده می‌باشد به همین علت به راحتی با بسیاری از لباس ها ست می‌شود.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

والنتینو مدل راک استاد
نام لاتین Valentino-Rockstud
تولید و طراحی سال۲۰۱۱


این مدل کیف که از طرح‌های معروف و گران قیمت برند والنتینو می‌باشد، به رنگ‌های مختلف تولید شده است.شکل آن ترکیب یک مربع و یک ذوزنقه است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک بند و قفل فلزی قرار داده شده است. تزئینات آن سنگ و فلز برروی دسته‌های کیف میباشد. برای موقعیت‌های رسمی و روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

مایکل کورس مدل سلما
نام لاتینMichael Kors-Selma
تولید و طراحی سال۲۰۱۳


این مدل کیف که از ترکیب یک مربع و یک ذوزنقه ساخته شده، به رنگ‌های مختلف تولید شده است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک زیپ فلزی قرار داده شده است. تزئیناتاین کیف ساده و مینیمال می‌باشد و فقط شامل یک نوشته با اسم برند برروی کیف است. برای موقعیت‌های رسمی و شیک و روزمره مناسب است.

مدل کیف معروف و خاص

مدل کیف معروف و خاص

کنزو مدل کالیفرنیا
نام لاتین Kenzo-Kalifornia
تولید و طراحی سال۲۰۱۳


این مدل کیف که از طرح‌های معروف برند کنزو می‌باشد، با رنگ، طرح‌ و سایزهای متنوعی تولید شده است. شکل آن ترکیب یک مربع و یک ذوزنقه بسته است. یک بند بلند و دو بند کوتاه دارد. جنس آن چرم می‌باشد برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک بند با تزئینات فلزی قرار داده شده است. تزئینات آن زیپ‌های فلزی با لوگو کنزو برروی کیف میباشد. ست های مناسب این کیف روزمره می‌باشند.

مدل کیف معروف و خاص

رالف لورن سافت ریکی
نام لاتینRalph Laurent-Soft Ricky
تولید و طراحی سال۲۰۱۳


این مدل به شکل مربع می‌باشد. تزئینات فلز و برش‌های چرمی بر روی آن به چشم می‌خورد. مدل تزئینات قفل و کلید نیز یکی دیگر از ملزومات آن است. دارای یک بند بلند و دو بند کوتاه می‌باشد. جنس آن از چرم و برروی بدنه اصلی دوخت‌های هم رنگ آن دیده می‌شود. برای موقعیت‌های رسمی و روزمره مناسب است. مدل مینیاتوری و کوچک آن برای کیف بچگانه نیز مورد استفاده است.

مدل کیف معروف و خاص

گوچی مدل دیونیسوس
نام لاتینGucci-Dionysus
تولید و طراحی سال۲۰۱۵


مدل این کیف به شکل مستطیلی عمودی یا یک پاکت نامه است و به رنگ‌ و طرح و سایزهای مختلف تولید شده است یک بند بلند زنجیری دارد. جنس آن پارچه و چرم می‌باشد. برای باز و بسته شدن آن برروی کیف یک سگک فلزی قرار داده شده است. برای موقعیت‌های رسمی و شیک و روزمره مناسب است.

مدل‌ کیف معروف و خاص

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان