لباس مجلسی عروسکی

لباس مجلسی عروسکی

لباس مجلسی عروسکی دخترانه

انتخاب لباس های مجلسی، کار نسبتا زمان بری است. با داشتن شناخت کاملی از ویژگی های ظاهریتان مثل رنگ دقیق مو ها و پوستتان، میزان چاقی و اطلاع از رنگ هایی که شما را زیباتر می کنند، می توانید مناسب ترین لباس ها را انتخاب کنید جوریکه در هر مجلسی که حضور پیدا می کنید به زیبایی بدرخشید. لباس های عروسکی و پیراهن های فانتزی دخترانه، جزء لباس هایی هستند که بیشتر مورد توجه خانم های جوان قرار می گیرند و معمولا این مدل لباس ها باعث ایجاد تمایز بین سن های مختلف می شوند. بیشتر این پیراهن های عروسکی، دامنی کلوش دارند که از جنس هایی مثل حریر، گیپور و ساتن است. استفاده کردن از اکسسوری های جذابی مثل کیف های دستی کوچک به همراه کفش های عروسکی پاشنه دار می تواند زیبایی این لباس ها را چند برابر کند. در بیشتر مهمانی های دورهمی یا مراسم های بزرگتر مثل جشن نامزدی و عروسی، پیراهن های عروسکی ظاهری خاص و متفاوت به شما می دهند و باعث می شوند جوان تر از سن واقعی خود به نظر برسید

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور

لباس مجلسی عروسکی
لباس مجلسی عروسکی دخترانه


لباس عروسکی مجلسی سبز
لباس عروسکی مجلسی


لباس عروسکی کار شده زیبا
لباس عروسکی کار شده زیبا دخترانه

مدل لباس مجلسی عروسکی بلند

برخلاف تصور بیشتر مردم، لباس های عروسکی فقط شامل لباس های کوتاه نیست و بسیاری از لباس های بلند نیز طرح های عروسکی و مدل دار دارند که به اندازه مدل های کوتاه آن و یا حتی بیشتر به چشم می آیند. یکی از دلیل هایی که باعث می شود خانم های جوان بیشتر از لباس های بلند استفاده کنند، نداشتن اعتماد به نفس کافی نسبت به اندامشان است. البته ناگفته نماند که لباس های بلند، در حقیقت تا حد زیادی چاقی و برجستگی های بدن را می پوشانند و اندامتان را کشیده تر می کنند.

مدل لباس مجلسی آستین دار
مدل لباس مجلسی آستین دار عروسکی


لباس عروسکی شیک
شیک ترین مدل های لباس مجلسی عروسکی


مدل لباس مجلسی لمه عروسکی

خاصیت لباس های عروسکی، درخشش آن هاست که این موجب جذابیت آن ها می شود. با پارچه ی لمه شنی به این لباس ها داد. لباس های مجلسی لمه عروسکی، در شب به زیبایی جلوه می کنند و جذابیت آن ها چندین برابر می شود. مزیت لباس های عروسکی که در آن ها از پارچه ی لمه استفاده می شود این است که به تنهایی زیبا اند و نیاز به طرح های عجیب و غریبی ندارند. همچنین فاکتورهایی مثل چشم نواز بودن، سادگی، فانتزی بودن و … در این مدل لباس ها به وضوح دیده می شود.

لباس مجلسی لمه عروسکی
مدل لباس مجلسی لمه عروسکی

مدل لباس مجلسی عروسکی پوشیده

لباس های عروسکی می توانند هم به صورت باز باشند هم پوشیده تا به سلیقه های مختلف امکان انتخاب بدهند. لباس های عروسکی پوشیده معمولا دامن های کلوش بلند و آستین های گیپور دارند و به رنگ های مختلفی خودنمایی می کنند. بیشتر لباس هایی که برای عروسی و نامزدی ها انتخاب می شود در این دسته قرار می گیرند. در فیلم های عروسی یا جشن های نامزدی، لباس های بلند عروسکی موقع چرخیدن عروس به قدری زیبا و جذاب به نظر می رسد که کمتر کسی پیدا می شود توجه اش جلب نشود. به همین خاطر است که بیشتر عروس خانم ها به دنبال جدیدترین مدل های لباس عروسکی هستند.

خاص ترین مدل لباس های عروسکی
خاص ترین مدل لباس های عروسکی مجلسی


لباس پوشیده عروسکی بلند
لباس پوشیده عروسکی


پوشیده ترین لباس های عروسکی
پوشیده ترین لباس های عروسکی


لباس مجلسی عروسکی بچه گانه

موقع خرید با کودکانتان، به آن ها حق انتخاب دهید و بگذارید لباس هایی که را انتخاب کنند که با پوشیدن آنها حس بهتری دارند. ذوق خریدن و پوشیدن لباس های پرنسسی و عروسکی در کودکان بیشتر از بزرگسالان است. بچه ها معمولا وقتی وارد مغازه ی لباس فروشی می شوند، به دنبال لباس هایی می گردند که آن ها را یاد کارتون هایشان بندازد. دامن های کلوش و سیندرلایی یکی از لباس های مجلسی بچگانه ای است که کودکان را به شدت به وجد می آورد و خوشحال می کند و آن ها را به پرنسسی زیبا تبدیل می کند.

لباس عروسکی بچه
لباس عروسکی بچگانه

قرمز، رنگ جذاب برای لباس مجلسی عروسکی

انتخاب رنگ لباس، مانند مدل آن کاملا سلیقه است اما رنگ های جیغی مثل قرمز، همیشه طرفداران خاص خودش را داشته است. مراسم های زیادی مانند شب یلدا، ولنتاین و … را می شود با انتخاب لباس های عروسکی قرمز کامل کرد و عکس های رنگی و شادی از آن ها به جا گذاشت. همچنین باید گفت که رنگ های گرمی مثل قرمز باعث می شوند شاداب تر و زیباتر نیز به نظر برسید.

زیباترین لباس عروسکی
لباس قرمز عروسکی

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان