ست کردن روسری و شال

ست کردن روسری و شال

ست کردن روسری و شال

ست کردن

روسری و شال جزء جدایی ناپذیر استایل خانم ها در ایران است.

خرید روسری و شال در هوای گرم تابستان کار طاقت فرسایی است.

انتخاب رنگ روسری و شال با توجه به رنگ پوست و متناسب با سایر اجزای صورت انجام می‌شود.

در طول تابستان علاقه اکثر مردم به انتخاب از بین رنگ‌های روشن است. بدیهی است که علت آن خنک تر ماندن پارچه‌های با رنگ روشن در زیر آفتاب می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی لباس زنانه و دخترانه رویال گلامور


ست کردن روسری و شال

روسری ساتن

روسری ساتن برای استایل های شیک بسیار مناسب است.

به علت براق بودن این پارچه برای مناسبت‌های شیک و رسمی به همراه کت و مانتو پوشیده می‌شود. اگر روسری ساتن مناسبی دارید حتما با خرید مانتو متناسب آن را دوباره برای مناسبت‌های جدید استفاده کنید.همچنین سراسر جهان از روسری و شال های ساتن برای دستمال گردن و تزئین کیف استفاده می‌شود. از ترند‌های تابستان سال ۲۰۱۸ بستن شال و روسری روی موی دم اسبی یا مدل گوجه است. اگر می‌خواهید شال یا روسری شما در استایلتان مرکز توجه باشد بهتر است از رنگی استفاده کنید که در کنار پوست و موی شما تضاد بالایی داشته باشد. درصورتی که تمایل دارید صورت شما از شال و روسریتان بارز تر و شاخص تر باشد بهتر است شال یا روسری شما هم رنگ مویتان باشد.

ست کردن روسری و شال


ست کردن روسری و شال

روسری و شال حریر

علاوه بر رنگ و طرح و جنس روسری و شال در ست کردن مهم است که آن را چگونه ببندید.

روش‌های بستن شال و روسری که بسیار متنوع است به هماهنگی بیشتر ست کردن لباس تان کمک می‌کند.

حتی زمانی که در خانه هستید روسری و شال می‌تواند به عنوان یک هد بند یا توربان بسته شود و به عنوان اکسسوری تکمیل کننده لباس شما باشد. مخصوصا روسری یا شال حریر که برای فصل تابستان اکسسوری مناسبی است. از روسری و شال حریر برای تکمیل ست ساحلی خود در سفر و یا تفریحات آبی تابستانه استفاده کنید. موهایتان را با روسری یا شال جمع کنید و در آفتاب تابستان از زیبایی ست لباستان لذت ببرید.

ست کردن روسری و شال

ست کردن روسری و شال

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان