انتخاب لباس بارداری مناسب بر اساس تغییرات اندام در هر مرحله

انتخاب لباس بارداری مناسب بر اساس تغییرات اندام در هر مرحله

انتخاب لباس بارداری مناسب بر اساس تغییرات اندام در هر مرحله

انتخاب لباس بارداری مناسب، یکی از دغدغه‌های این دوران است. آگاهی از اتفاقاتی که در هر مرحله از بارداری برای اندامتان می‌افتد، به شما کمک خواهد‌کرد که نیازهایتان را بشناسید و متناسب با آن‌ها خرید کنید.

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور

لباس بارداری سه ماه اول

لباس بارداری سه ماه اول

لباس بارداری مناسب برای سه ماهه‌ی اول

چالش سه ماهه‌ی اول این است که ممکن است بخواهید بارداری خود را از دیگران پنهان کنید. بسیاری از خانم‌ها دوست ندارند راز بارداری خود را حداقل تا سه ماهه‌ی دوم فاش کنند، به همین دلیل از پوشیدن لباس‌های بارداری اجتناب می‌کنند.

به سراغ کمد لباس‌هایتان بروید و لباس‌های جذب و تنگ را کنار بگذارید. به دنبال لباس‌هایی با بلندی زیر شکم و باسن باشید. لباس‌هایی که مقدار اضافه وزن شما در این قسمت‌ها را پنهان کنند. مثلا می‌توانید لباس‌هایی با بافت ریز و لَخت و شل، تونیک‌های بلند، تاپ‌ها و بلوز‌های کمر‌دار یا چین‌دار را امتحان کنید.

در این مدت هر چقدر که دوست دارید لباس‌های مشکی بپوشید !

لباس‌های بلند و مشکی و رنگ‌های ملایم‌تر تیره مانند طوسی می‌توانند در ماموریت نگه‌داشتن راز شما بسیار کمک کننده‌باشند. اما به شدت از لباس‌های سفید اجتناب کنید، چرا که می‌تواند شکم شما را نمایان‌تر کرده و خبر بارداری‌تان را جار بزنند !

لباس بارداری سه ماه دوم

لباس بارداری سه ماه دوم

لباس های مناسب برای سه ماهه دوم

در این مدت که دیگر بارداری خود را پنهان نمی‌کنید، با چالش جدیدی مواجه خواهید‌بود. شما کسی هستید که هر چند هفته یک بار سایز جدیدی دارید و نمی‌خواهید هر چند هفته یک بار لباس‌های جدیدی تهیه کنید.

برای صرفه جویی در هزینه‌ها، به دنبال لباس‌هایی باشید که همراه شما رشد کنند ! آن‌هایی که دکمه‌ها و زیپ‌هایی برای افزایش حجم دارند یا دارای بند قابل تنظیم در کمر هستند. این لباس‌ها که مخصوص دوران بارداری طراحی شده‌اند، به شما اجازه می‌دهند که سایز لباس‌تان را بر اساس سایز در حال رشد خودتان تنظیم کنید.

نکته‌ی مثبت دیگر این لباس‌ها ( به جز صرفه جویی در هزینه ها ) این است که به شما اجازه می‌دهند با خیال راحت به طبیعت بارداری و تغییرات اندام خود ببالید و برای زیباتر کردن آن به فکر استایل‌های جدیدی باشید.

حتما بخوانید : ۵ نکته در ارتباط با استایل بارداری

لباس بارداری سه ماه سوم

لباس بارداری سه ماه سوم

لباس های مناسب برای سه ماهه سوم

در طول این مدت، لباس‌ها و تیشرت‌های مدل جدید را فقط با سایز بزرگتر بخرید. شلوار‌های بارداری بسیار راحت و شیک و مدرن هستند. لباس‌هایی که در این مدت خریداری می‌کنید، احتمالا همان‌هایی خواهند بود که در ماه‌های اول پرستاری از نوزاد خود به تن خواهید‌کرد پس جوانب لازم را در نظر بگیرید.

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان