۳۰ مدل ژاکت بافتنی زنانه

۳۰ مدل ژاکت بافتنی زنانه

فصل پاییز و زمستان که از راه می رسد بازار لباس های پاییزی، زمستانه و به خصوص ژاکت ها حسابی گرم می شود. در دنیای مد انواع مختلفی از لباس بافتنی با اسامی متفاوتی وجود دارد که اغلب در ظاهر به یک شکل هستند و تفاوت های چشمگیری میان آنها وجود ندارد. اما به راستی فرق ژاکت و پلیور در چیست؟ و یا چرا در دنیای مد سوییشرت ها و هودی ها تبدیل به دو دسته متفاوت از لباس های زمستانی شده اند؟ در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که ژاکت ها از کدام دسته لباس های زمستانی هستند و چه تفاوتی با هودی ها، پلیور ها و یا سوییشرت ها دارند. همراه با رویال گلامور باشید.

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور

انواع مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

ژاکت ها لباس های بافتنی زیبایی هستند که اگر به درستی انتخاب گردند می توانند یک مدل مانتوی شیک و یا حتی یک مدل لباس مجلسی زیبا برای شما باشند. تنها کافیست طرح، رنگ و بلندی و کوتاهی آنها را به درستی و با دقت فراوان انتخاب کنید. ژاکت ها در مدل های متفاوتی و برای همه سنین بافته می شوند. اگر سری به بازار زده باشید قطعا مدل های مختلفی از ژاکت مردانه، ژاکت پسرانه، ژاکت بافتنی بچه گانه، ژاکت بافتنی دخترانه و … را مشاهده کرده اید.

بافتن ژاکت زنانه از یقه


ژاکت زنانه بافتنی اسپرت

مدل لباس 2018 دخترانه

مدل ژاکت زنانه بافت بلند

مدل ژاکت زنانه جلو باز

ژاکت بافتنی زنانه جدید

ژاکت بافتنی زنانه سایز بزرگ

ژاکت پاییزی زنانه طرح پلنگیمدل ژاکت قلاب بافی زنانه با جیب چرمی

ژاکت پاییزه زنانهژاکت های زمستانی زنانه با طرح های شیک

بافت ژاکت زنانه با قلاب


برخی از انواع مدل ژاکت نیز موجود هستند که با نام ژیله شناخته می شوند که در آنها آستین حذف شده است. این نوع از ژاکت ها اغلب مناسب برای آقایان بوده و ست شدن آنها همراه با پیراهن مردانه می تواند ظاهری بسیار شیک برای آقایان در فصول سرد سال بسازد. اغلب ژاکت های زنانه جلو باز هستند و به صورت رویه بر روی لباس های دیگر قرار خواهند گرفت. این مدل لباس بافتنی بیشتر برای فصل پاییز مناسب است چراکه هنوز هوا آنقدری سرد نشده که برای بیرون رفتن نیاز به کاپشن داشته باشید.

انواع مدل ژاکت بافتنی زنانه بلند

ژاکت ها در دو نوع بلند و کوتاه بافته می شوند. مدل های کوتاه بسیار مناسب برای پوشیدن در کنار شلوار جین و یا دامن هستند و به سادگی می توان از ترکیب آنها با لباس های دیگر، یک مدل لباس اسپرت و یا مجلسی متناسب با فضایی که قرار است در آن حضور داشت تهیه کرد.. ژاکت های بافتنی بلند نیز قادرند تا برای شما در نقش یک مانتوی گرم پاییزی ظاهر شده و یا می توانید آنها را در کنار یک تاپ و دامن کوتاه پوشیده و زیبایی خود را در یک مهمانی دوستانه دو چندان کنید.


ژاکت بافت زنانه شیک

خرید ژاکت زنانه دیجی کالامدل ژاکت زنانه دست بافت

ژاکت دستبافت زنانه اسپرتژاکت بافتنی زنانه با قلاب

خرید اینترنتی ژاکت زنانهبافتن ژاکت زنانه با دو میل

مدل ژاکت زنانه قلاب بافیمدل ژاکت کاموایی

بافت ژاکت زنانه قلاب بافیعکس ژاکت زنانه جلوباز

آموزش ژاکت زنانه قلاب بافیمدل ژاکت زنانه قلاب بافی جلو باز

ژاکت زنانه کامواییژاکت زنانه کشباف بلند

ژاکت کاموا زنانه

مدل ژاکت دخترانه با دو میل / مدل ژاکت دستبافت زنانه

اگر به خاطر داشته باشید در گذشته بیشتر لباس های بافتنی توسط مادرها و مادربزرگ ها در خانه با دو میل و قلاب بافته می شد. در آن زمان بازار لباس های دست بافت بسیار گرم بود و هر کس حداقل یک دست لباس دست بافت در خانه برای خود داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بازار لباس های دستباف نیز همچون پاییز خزان را به خود دیده و لباس های بافت شرکتی اغلب جایگزین لباس های دست بافت شده اند. در ادامه می توانید انواع مدل از ژاکت بافتنی شیک که به سادگی توسط دو میل قابل بافت هستند را ببینید.


مدل ژاکت بافتنی زنانه قلاب بافی / انواع ژاکت بافتنی

عکس ژاکت زنانه بافت


عکس ژاکت زنانه بافتنی بسیار زیبا / مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

انواع ژاکت زنانه شیکژاکت و سویشرت زنانه / ژاکت زنانه قلاب بافی

مدل ژاکت دستبافت زنانه 2018مدل بافت ژاكت زنانه شيك با دو میل / لباس بافتنی زنانه با میل

طرح ژاکت زنانهعکس ژاکت زنانه دستباف / بافتنی 2020

ژاکت زمستانی شیک زنانه


فرق ژاکت و پلیور

اغلب افردا ژاکتها و پلیور ها رو مجزا از یکدیگر نمی دانند، اما باید به شما بگویم این دو لباس کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و تنها در جنس با یکدیگر مشابه می باشند. ژاکت ها لباس های بافتنی هستند که جلو باز بوده و برای آنها دکمه یا زیپ هم در نظر گرفته می شود. در برخی از مدل ها نیز به عنوان رویه استفاده می شود و بر روی آنها حتی شاهد دکمه یا زیپ هم نخواهید بود. پلیور ها اما به صورت جلو بسته هستند. هیچ اثری از زیپ و یا دکمه بر روی یک پلیور مشاهده نمی شود. در واقع تنها تفاوتی که میان این دو نوع از لباس زمستانی وجود دارد که منجر شده تا در دسته های گوناگونی نامگذاری شوند قسمت جلویی آنها می باشد.


ژاکت بافتنی زنانه یقه شل

مدل ژاکت زنانه طرح دارژاکت بافتنی زنانه مجلسی / مدل ژاکت زنانه با قلاب

مدل کت و ژاکت زنانهژاکت بافتنی زنانه مدل جدید

مدل ژاکت دخترانه شیکمدل ست ژاکت و بلوز زنانه / ژاکت زنانه بافتنی دو میل

مدل ژاکت دخترانه بافتنیمدل ژاکت دخترانه بافتنی

مدل ژاکت دختر بچه


فرق هودی، سوییشرت و ژاکت

هودی ها سوییشرت هایی هستند که بر روی آنها کلاه قرار داده شده. هودی ها و سوییشرت ها از جنس پارچه دوخته می شوند و در لایه های داخلی آنها از پشم و کرک برای گرمای بیشتر استفاه می شود. این در حالیست که ژاکت ها اغلب به طور مستقیم از کاموا بافته می شوند و بدون کلاه هستند.


مدل لباس بافتنی ژاکت زنانه

مدل لباس ژاکت بافتنیزیباترین مدل ژاکت زنانه طرح دار / مدل میل بافی زنانه

ژاکت بافتنی زنانه کوتاهژاکت بافت ظریف زنانه

ژاکت ظریف زنانهژاکت بافتنی زنانه مجلسی / ژاکت زنانه مجلسی

بافت ژاکت زنانه مجلسیمدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز زیبا / ژاکت جدید زنانه

ژاکت زنانه مدل جدید 2020مدل ژاکت بافت زنانه کوتاه

ژاکت بافتنی زنانه کوتاهژاکت بافت طرحدار 2020 / مدل ژاکت زنانه مجلسی

جدیدترین مدل ژاکت طرحدار

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان