انواع مدل لباس عروس آستین دار گیپور

انواع مدل لباس عروس آستین دار گیپور

لباس عروس یکی از مهم ترین قسمت های جشن عروسی به حساب خواهد آمد که برای انتخاب صحیح آن لازم است تا نکات ریز بسیار زیادی را مد نظر قرار داد. شاید در نگاه اول تنها به سلیقه خود نگاه کرده و تصمیم به خرید و یا اجاره نوع خاصی از لباس عروس همچون پفی، پرنسسی، آستین بلند، آستین سه ربع، ماکسی، کرپ، دانتل و … بگیرید، اما فراموش نکنید برای خرید یک لباس عروس قبل از سلیقه شخصیتان باید به نکات بسیار ریزی در اندام، نوع جشن عروسی و سایر جزییاتی که در آرایش و تاج عروس خود برگزیده اید دقت زیادی داشته باشید. در ادامه این مطلب برای شما جدیدترین مدل های لباس عروس آستین دار شیک 2020را به نمایش گذاشته ایم. تا انتها با ما باشید.

نکات مهم در خرید و انتخاب بهترین مدل لباس عروس

فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور

اگر یک عروس باشید قطعا بارها با این موضوع فکر کرده اید که چه مدل لباس عروسی به شما می آید؟ و یا چه نکاتی را باید برای انتخاب لباس عروس در نظر گرفت؟

1- از قبل بودجه خود را به خوبی تعیین کنید. مشخص کردن حداقل و حداکثر بودجه به شما کمک می کند تا انتخاب بهتر و ساده تری داشته باشید و در واقع بدانید که با خود چند چند هستید؟!

زیباترین مدل های لباس عروس آستین دار پفی
لباس عروس آستین دار با گل های برجسته


مدرن ترین لباس عروس آستین دار گیپور
مدلی از شیکترین لباس عروس آستين دار دانتل


لباس عروس آستین دار ایرانی شیک و زیبا
لباس عروس آستین دار جدید 2020


2- با چشمانی بسته روانه بازار نشوید! قبل از آنکه به سوی بازار فروش لباس عروس بروید حتما سری به اینترنت بزنید و عکس از مدل های مختلف لباس عروس جدید و شیک را پیدا کنید. به این شکل به سادگی در هنگام خرید می دانید که چه چیزی مد نظر شماست و اگر مدلی مشابه با مدل مد نظر خود را نیافته باشید می توانید به سادگی به یکی از مزون ها سفارش دوخت لباس خود را بدهید. با این کار در وقت خود صرفه جوبی کرده اید و در میان تعداد بسیار بالایی از لباس عروس با مدل های مختلف گیج نخواهید شد.

جدیدترین عکس از لباس عروس استین دار 2019
لباس عروس آستین دار 2020 بسیار شیک و مدرن


جدیدترین مدل لباس عروس آستین دار
مدل لباس عروس آستین دار جدید در تهران


مدل لباس عروس استین دار گیپور
لباس عروس آستين دار دانتل بلند


3- حتما قبل از خرید فصلی که در آن قرار دارید را مد نظر قرار دهید. اگر در فصول سرد سال هستید می توانید مدل هایی را انتخاب کنید که در آنها نشانه هایی از فصل سرد حضور داشته باشد، به طور مثال می توانید از انوع لباس هایی استفاده کنید که در نیم تنه بالایی آنها از خز و پر استفاده شده باشد. فراموش نکنید برای فصول سرد سال لباس عروس دنباله دار به هیچ عنوان مناسب نبوده و در شرایط جوی نامناسب می تواند کل زیبایی شما را مخدوش کند.

لباس عروس دانتل آستین دار شیک
مدل لباس عروس آستین دار اروپایی


لباس عروس آستین دار 2017
لباس عروس آستین دار تمام گیپور


شیکترین مدل های آستین لباس عروس

مدل آستین لباس عروس خاص


4- عیوب اندام خود را بشناسید. تصورات و خاطرات کودکی را کنار گذاشته و سعی کنید کمی واقع بین باشید! جلوی آینه ای بزرگ بایستید و نگاهی کامل به اندام خود بیاندازید، اگر تخصص کافی ندارید حتما از یک خیاط کمک بگیرید و ایرادات اندام خود را شناسایی کنید. لباس عروس شما قرار است زیبایی شما را بیشتر کند بنابراین از پوشیدن لباس هایی که با اندامتان مغایر است جدا بپرهیزید. عموما لباس عروس ماکسی برای کسانی مناسب است که اندام کشیده، قد بلند و برجستگی های مناسبی در اندام آنها مشخص باشد. یا به طور مثال لباس عروس آستین دار برای خانم های چاق مناسب تر بوده و تا حدودی می تواند تا درشت بودن بازو ها و بالا تنه را از دید پنهان کند.

جدیدترین مدل های لباس عروس 2019 آستین دار
آستین لباس عروس سه ربع


لباس عروس دانتل آستین دار بسیار زیبا
عکس لباس عروس ساده آستین دار


عکس لباس عروس استین دار گیپوری
مدل های لباس عروس آستین دار


مدل لباس عروس ساتن آستین دار با دانتل کار شده
عکس از لباس عروس بسیار شیک ترکیبی با دانتل سنگ دوزی


عکس لباس عروس آستین دار شیک و ساده
لباس عروس ساده و آستین دار ساتن و دانتل


زیباترین مدل های لباس عروس ماکسی با دانتل
لباس عروس استین دار شاین و دانتل


اگر بالا تنه درشت و در نقطه مقابل خیلی کوچکی دارید به به هیچ عنوان به سراغ لباس های دکلته نروید. در عوض از شیکترین مدل های لباس عروس مدرن که بالا تنه آنها توسط دانتل یا گیپور و یا سنگ دوزی پوشیده شده است استفاده کنید. اگر تاج عروسی خود را با جزییات زیاد و در واقع پرنسسی انتخاب می کنید، برای هماهنگی بیشتر لباس هایی را انتخاب کنید که در آن جزییات ریز و بیشتری استفاده شده باشد. اگر هیکل درشتی دارید، و یا تفاوت اندام شما با همسرتان زیاد است سعی کنید از لباس عروس پفی استفاده نکنید. و یا حداقل در زیر لباس از ژپون استفاده نکنید. این کار باعث می شود تفاوت اندام در شما و همسرتان بیشتر شده و چاق تر دیده شوید.

مدل لباس عروس پفی و دنباله دار گیپوری
ژورنال انواع مدل لباس عروسی کلاسیک و مدرن


عکس لباس عروس آستین دار شیک
شیکترین لباس عروس آستین دار


عکس انواع مدل آستین لباس عروس شیک و خاص

آستین، در لباس عروس آستین دار در انواع مختلفی دوخته می شود و کاملا سلیقه ای خواهد بود. تصور اینکه یک لباس عروس قرار است تنها آستین هایی بلند از سرشانه تا مچ داشته باشد در دنیای مد و زیبایی اکنون تصوری کاملا اشتباه می باشد. شما بسته به سلیقه خود می توانید در لباس عروسی از انواع مدل آستین سه ربع، آستین بلند، آستین کوتاه، آستین کلوش و … استفاده کنید و زیبایی بسیار زیادی را برای لباس خود ایجاد کنید. در ادامه می توانید انواع مختلفی از آستین لباس عروس را مشاهده کنید.

لباس عروس شیک و آستین دار
انواع مدل از لباس عروس های با آستین خاص


جدیدترین های طرح لباس عروس استین دار
مدل لباس عروس پفی با دامن شاین و آستین بلند


عکس لباس عروس آستین دار دانتل
لباس عروس دکلته آستین دار شیک و زیبا


انواع مدل لباس عروس آستین دار گیپور و دانتل 2020

قطعا شما نیز بارها نام پارچه های گیپور و دانتل را شنیده اید. پارچه های گیپور و دانتل جزو محبوب ترین پارچه ها در دوخت لباس عروس هستند و اغلب با ترکیب آنها در پارچه های مختلف می توان طراحی های زیبایی را پیاده کرد. این نوع از پارچه ها می توانند در تمام طول لباس استفاده شده و یا تنها در آستین لباس عروس طراحی شوند.

دوخت لباس عروس با گیپور
زیباترین مدل های لباس عروس با آستین گیپور


انواع مدل لباس گیپور آستین دار
انواع مدل از دانتل لباس عروس


لباس عروس آستین دار با دانتل ساده
مدل لباس مجلسی آستین دار گیپور


آیا می دانید تفاوت پارچه گیپور و دانتل در چیست؟

این دو پارچه بیشترین استفاده را در دوخت لباس عروس دارند اما در ظاهر شباهت های بسیاری به یکدیگر دارند. یعنی به این شکل که اگر یک نگاه ساده بیاندازید نمی توانید فرق پارچه گیپور و دانتل را تشخیص دهید! پارچه های گیپور و دانتل هر دو با استفاده از نخ های ابرشیم و یا پنبه ای دوخته می شوند و در ظاهر شباهت زیادی به یکدیگر دارند و اکنون این دو نوع پارچه بیشترین استفاده در دوخت و تزیین لباس های مجلسی و عروس را داشته و از ترکیب این پارچه ها با دیگر پارچه هایی همچون ساتن و کرپ، لمه، ریون و … می توان طراحی های بسیار زیبایی را برای لباس عروسی پدید آورد.

لباس عروس کلاسیک با دامن دنباله دار
مدل لباس عروس با آستین دنباله دار


مدل لباس عروس استین دار دانتل
ایده آستین گیپور لباس ماکسی


زیباترین مدل لباس عروس استین دار
زیباترین لباس عروس های آستین دار گیپور


اما سوال اینجاست که انواع دانتل لباس عروس را چگونه می توان تشخیص داد؟ دانتل لباس عروس نوعی از پارچه با طرح های کاملا برجسته است که بر روی تور پیاده سازی می شود. این نوع از طرح و نقوش هم می توانند توسط دست پیاده سازی گردند و هم توسط دستگاه های دوخت. اما چیزی که در دانتل ها بسیار مشهود است فضای خالی میان گل های کار شده می باشد که نسبت به تور درصد کمتری از پارچه را تشکیل داده اند.

دانلود عکس لباس عروس استین دار
انواع مدل لباس مجلسی و عروس ماکسی با دانتل


عکس لباس عروس استین دار جدید
مدل لباس عروس آستین دار دخترانه و شیک


مدل لباس عروس آستین دار پوشیده
مدل لباس عروس آستین کوتاه دانتل


یعنی نقوش روی پارچه دانتل بر روی یک تور ساده و نازک پیاده سازی می شود و میان گل های کار شده فواصل طولانی وجود دارد که حتی امکان برش زدن گل ها را نیز فراهم خواهد کرد. دانتل ها قابلیت این را دارند که به سادگی بر روی آنها با انواع وسایل همچون پولک، مروارید و یا لمه دوزی تزیین انجام شود و هرچه تزیینات روی آنها بیشتر باشد قیمت بیشتری هم خواهند داشت. در انواع گیپور لباس عروس اما طرح و نقوش بر روی تور سوار نخواهند شد. در واقع سطح زیرین و گل های برجسته کار شده با یکدیگر در یک جنس هستند. در میان گل های کار شده در گیپور فاصله زیادی را شاهد نیستید و گیپور ها اغلب قابلیت جداسازی آنچنانی ندارند چراکه اکثرا نزدیک بهم قرار گرفته اند.

جدیدترین مدل های لباس نامزدی گیپور آستین دار

لباس های آستین دار به دلیل آنکه زیبایی و جزییات بیشتری را به ظاهر افراد اضافه می کنند دارای محبوبیت بیشتری هستند. در کنار این آستین لباس عروس کمک می کند تا برخی از عیوب پوستی همچون جوش ها و لک های روی بازوها کمتر نمایان شده و راحتی بیشتری را در طول مراسم داشته باشید. این چنین از لباس ها وقار و زیبایی را یکجا باهم برای شما داشته و قطعا از پوشیدن آنها احساس بهتری خواهید داشت. لباس های آستین دار گیپور و دانتل یکی از انواع لباس های مجلسی هستند که در مراسم های خاص همچون عقد و نامزدی نیز قابلیت استفاده دارند؛ در ادامه انواع مختلفی از لباس نامزدی کلاسیک و مدرن آستین دار گیپور را مشاهده خواهید کرد.

لباس عروس یقه هفت آستین دار گیپور
مدل لباس عروس دانتل آستین دار یقه هفت


لباس عروس گیپور آستین دار
لباس عروس با آستین گیپور بسیار خاص و شیک


لباس عروس آستین دار محجبه
مدل گیپور لباس مجلسی با رنگ نباتی


لباس عروس آستین دار مدل ماهی پوشیده
مدل لباس نامزدی و عقد ساتن با آستین دانتل


لباس عروس آستین دار یا بدون آستین؟
لباس عروس آستین دار برای خانم های چاق


لباس عروس آستین دار 2018
جدیدترین مدل های لباس نامزدی

اینستاگرام مزون عروس رویال گلامور

نظرات بازدیدکنندگان