چه رنگ هایی برای بلوندها مناسب است

چه رنگ هایی برای بلوندها مناسب است

برای هر بخشی که با بدن، صورت، مو و … در ارتباط باشد یک نکته ی مربوط به استایل و مد وجود دارد.بلوندها انتخاب های زیادی برای رنگ در لباس ها دارند. اما برخی از رنگ ها می تواند زیبایی آنها را بیشتر نشان دهد.

قرمز

سایه های رنگ قرمز یک انتخاب مناسب برای بلوندهاست. اما مهم ترین نکته این است که از چه توناژ رنگی قرمز انتخاب کنند. برخی توناژ نارنجی و برخی صورتی دارند. مثلا قرمز اناری می تواند باعث درخشش صورتتان شود. به طور کلی قرمز یک انتخاب مناسب به ویژه در مهمانی های شب برای بلوندهاست.

سفید

سفید خالص، عاجی یا شامپاینی هماهنگی زیبایی با نورموهای بلوند می سازد. اما برای کنتراست بیشتر باید برخی رنگ های دیگر را به استایل خود اضافه کنند. سفید خالص برای بلوندهای توناژ عسلی مناسب تر است.

مشکی

مشکی کلاسیک برای هر فردی مناسب است و به ویژه برای موهای بلوند پلاتینی که مناسب ترین است. یک پیراهن شب مشکی یا یک کت اسپرت مشکی می تواند یک فرصت خوب برای شما بسازد.

قهوه ای و خردلی

توناژ قهوه ای ، خردلی و رنگ های مشابه بهترین رنگ ها برای بلوندهای عسلی و کنفی هستند. از این رنگ می توانید برای انتخاب رنگ لباس و رنگ اکسسوری استفاده کنید.

آبی و صورتی

اگر می خواهید یک ست بامزه بسازید و در مرکز توجه باشید از ترکیب رنگی آبی و صورتی روشن استفاده کنید. با استفاده از یک آرایش ملایم و موهای بلوند می توانید بسیار زیبا و جذاب باشید. اگر دوست ندارید از رنگ آبی استفاده کنید از جین استفاده کنید.

طوسی

یک رنگ ایده آل دیگر برای بلوندها طوسی است. این رنگ معصومیت دخترانه ای به چهره ی بلوندها می بخشد.

رنگ های روشن پاستیلی

این رنگ ها چهره ی فانتزی برای بلوندها می سازد. سبزآبی روشن، زرد و … می تواند روح و انرژی به چهره ی بلوندها اضافه کند.

رنگ سنگ جواهرات

فیروزه، یاقوت و …دیگر سنگ های قیمتی می توانند باعث یک استایل شیک برای بلوندها شود. به ویژه در موقعیت های خیلی خاص می توانید مانند یک طلای جواهرنشان بدرخشید.

نظرات بازدیدکنندگان