مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸(معرفی انواع Overall )

مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸(معرفی انواع Overall )

مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹

سرهمی ها (Overall) در ابتدا، به شکل لباس هایی با متریال های مقاوم، به عنوان لباس کار مردانه طراحی می‌شدند. در قرن بیست و یکم، با خلاقیت طراح لباس های معروفی مثل استلا مک‌کارتنی، این لباس به یک آیتم «های‌-فشن» تبدیل شد و در رانوی برندهای معتبر جا پیدا کرد. اورآل ها لباس هایی هستند که از ترکیب شلوار یا دامن با یک قطعه‌ی وصل شده به بالاتنه ساخته می‌شوند. اما معمولا یک تی‌شرت یا تاپ در زیر آن پوشیده می‌شود.

در کنار اورال ها، بهتر است با تعریف «جامپ‌سوت» نیز آشنا شوید. جامپ‌سوت را می‌توانیم ترکیب لباس و شلوار به شکل سرهمی تعریف کنیم که بر خلاف اورال ها، نیازی به پوشیدن آیتم دیگر در زیر آن ندارند و به تنهایی یک اوت‌فیت کامل را تشکیل می‌دهند. سرهمی ها هم برای قد بلند ها و هم افراد کوتاه قد انتخاب مناسبی است و به کشیده و باریک‌تر نشان دادن فرم هیکل کمک می‌کند. اگر به استایل های سرهمی فشن بلاگر های مشهور نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که صندل های کلاسیک پاشنه بلند، موهای باز و میک‌آپ کم و محدود، از لازمه های بهتر شدن این استایل به حساب می‌آیند. سرهمی ها، برحسب متریال و تزئینات مصرفی آن می‌توانند از مراسم عروسی تا یک استایل کژوال ساحلی را بسازند.

در این مقاله به معرفی و بررسی مدل های جدید سرهمی های زنانه می‌پردازیم.

جامپ سوت های چرمی (مدل جدید سرهمی 2019)

جامپ‌سوت هایی که با چرم طبیعی یا مصنوعی و در رنگ های شتری، خردلی، قهوه‌ای و اکر طراحی و تولید می‌شوند یکی از انتخاب های مناسب فصل پاییز و زمستان هستند. در ایران نیز می‌توانید مدل آستین دار این جامپ‌سوت را با سارافن ها یا پالتوهای خز یا تدی ترکیب کنید و استایل فوق العاده ای بسازید.

جامپ سوت های چرمی

سرهمی بلند اورسایز در سال 2019

سرهمی های نخی بزرگ‌سایز را اخیرا در کالکشن برندهای فست فشن زیاد دیده‌ایم. این سرهمی ها معمولا با دامن یا شلوار دامنی طراحی می‌شوند و جیب های بزرگی هم دارند. پیشنهاد می‌کنیم این آیتم را با یک تیشرت رنگ متضاد فیت تنتان با یک جفت کتونی راحت سفید ترکیب کنید و یک استایل تابستانه زیبا و ترندی بسازید.

سرهمی بلند اورسایز

مدل جدید سرهمی جین

 

پارچه جین، جز جداناپذیر از صنعت مد دنیاست. این متریال به دلیل راحتی و کاربردی بودن، بسیار مورد توجه طراحان لباس و دنبال کنندگان فشن است. سرهمی جین یکی از آیتم های ضروری یک کمد دخترانه است. چرا که می‌توانید آن را به راحتی با یک تیشرت نئونی، پاستلی یا پترن دار در فصول گرم و با یک بافت یقه اسکی، هودی ورزشی طوسی یا پلیور اورسایز در فصل زمستان ترکیب کنید و استایل درخشانی بسازید.

مدل جدید سرهمی جین

علاوه بر اورال جین که نمونه آن را در تصویر بالا دیدید، جامپ‌سوت های دوخته شده با متریال جین نیز اخیرا بسیار پرطرفدار شده‌اند. کندال جنر، بلا حدید و جنیفر لوپز از سلبریتی های معتقد به این اوت‌فیت هستند. کندال جنر از عینک خلبانی، کمربند و کفش چرم برای تکمیل استایل بی مانندش بهره برده است.

مدل جدید سرهمی جین

سرهمی دامنی بلند در 2019

 

سرهمی های دامن دار بلندی که به شکل کلوش و با پارچه های نخی، کبریتی، مخمل، جین و پشمی تولید می‌شوند، یکی از ترندهای دخترانه و جذاب سال هستند. این آیتم به خصوص همخوانی خوبی با فرهنگ پوشش ایرانی دارد و احتمالا در استریت استایل های تابستان ۹۸ بیشتر از آن خواهیم دید.

سرهمی دامنی بلند

سرهمی دامنی کوتاه

 

علاوه بر دامن های بلند، سرهمی هایی که به شکل سارافن و کوتاه طراحی می‌شوند نیز طرفداران خاص خودشان را دارند. توجه داشته باشید که در هر دو مدل سرهمی کوتاه و بلند، لباس های راه راه افقی، یک آیتم بسیار مناسب برای پوشیده شدن زیر سرهمی هستند. مدل کوتاه را معمولا با رنگ ها و طراحی های فانتزی تری می‌بینیم، همچنین اکسسوری کلاه لبه دار یک انتخاب مناسب برای ترکیب با این استایل تابستانه است.

سرهمی دامنی کوتاه

جامپ‌سوت با پترن چارخونه (سرهمی مدل جدید)

 

احتمالا از ترند شدن دوباره‌ی پترن چارخونه در طراحی پوشاک و اکسسوری ها خبر داشته باشید. پترن چارخونه یک طرح کلاسیک و باوقار است که در کالکشن های فصل پاییز، زیاد از آن می‌بینیم. خوبی این پترن آن است که تقریبا با تمام فرم های بدنی همخوانی دارد و با آن احساس راحتی خواهید کرد. استفاده از رنگ های زرشکی، طوسی، قهوه ای و مشکی برای انتخاب کفش و اکسسوری در کنار این مدل جامپ‌سوت پیشنهاد می‌شود.

جامپ‌سوت با پترن چارخونه

جامپ‌سوت با پترن چارخونه

جامپ‌سوت با ‌پترن برگ انجیر

 

المان برگ انجیری را از سال گذشته در طراحی ها می‌بینیم. جامپ‌سوت های بلند نخی تابستانه با داشتن این المان، حال و هوای فصول گرم سال را بیشتر منعکس می‌کنند. در تصویر زیر علاوه بر جامپ سوت برگی، کیف حصیری و صندل ترانسپورت دو تا از آیتم های دیگر ترندی این استایل را تشکیل می‌دهند.

جامپ‌سوت با ‌پترن برگ انجیر

جامپ‌سوت (سرهمی) مدل اسکارف

 

پارچه های طرح اسکارف یکی از ترندهای امسال هستند که طرح هایی تکرار شونده و شلوغ دارند. جامپ‌سوت های طراحی شده با این پارچه ها انتخاب مناسبی برای استایل های بهاری و تابستانه به نظر می‌رسند. تصویر زیر یک مدل جامپ‌سوت شانه افتاده با طرح اسکارف را نشان می‌دهد.

جامپ‌سوت (سرهمی) مدل اسکارف

جامپ‌سوت فلورال 2019

 

پترن گل‌گلی را هم در سرهمی های نخی کژوال و هم در سرهمی های مجلسی می‌بینیم. بهتر است اگر در استایل خود از جامپ‌سوت فلورال استفاده می‌کنید آرایش موهایتان در ساده ترین حالت باشد. توجه داشته باشید که بستن کمربند روی سرهمی، به زیباتر نشان دادن فرم بدنی شما کمک می‌کند.

جامپ‌سوت فلورال

جامپ‌سوت (سرهمی) با پترن راه راه

 

اگر قصد داشتن یک استایل کژوال را در یک روز گرم بهاری دارید، پیشنهاد ما به شما یک جامپ‌سوت سفید با خط های عمودی رنگ روشن است. این استایل که یکی از ترندهای محبوب کژوال پسند هاست برای کامل شدن فقط به یک عینک آفتابی و یک صندل حصیری نیاز دارد. در استایل های ایرانی نیز کافیست یک رویی خنک با رنگ آبی کم‌رنگ یا زرد پاستلی به استایلتان اضافه کنید.

جامپ‌سوت (سرهمی) با پترن راه راه

جامپ‌سوت خال خالی

 

یکی دیگر از طرح های پرکاربرد در طراحی جامپ‌سوت ها، پترن خال خالیست. این پترن، لباس شما را به یک لباس نیمه رسمی تبدیل می‌کند که می‌توانید با یک کفش پاشنه بلند و اکسسوری های مناسب در یک مهمانی دوستانه به تن کنید.

جامپ‌سوت خال خالی

جامپ‌سوت های شنل بلند 2019

 

در یک مدل مجلسی جدید سرهمی، از قسمت کمر یا شانه ها، شنل بلندی روی لباس وصل می‌شود که معمولا طراحی آن، مکمل تزئینات روی لباس شماست. این نوع سرهمی برای مراسم های مهمی مثل جشن عقد یا عکاسی فرمالیته انتخاب های بسیار مناسبی هستند.

جامپ‌سوت های شنل بلند

سرهمی با بالاتنه اورسایز

 

این نوع سرهمی در قسمت کمر و بالای ران، تنگ می‌شود و قسمت بالاتنه به شکی گشاد و کلوش روی آن قرار می‌گیرد. این مدل را به افرادی که بالاتنه لاغر یا هیکل گلابی شکل دارند توصیه می‌کنیم.

سرهمی با بالاتنه اورسایز

سرهمی بالاتنه کتی

 

استفاده از مدل های رسمی و آستین دار در قسمت بالاتنه‌ی سرهمی، آن را به یک لباس فوق العاده شیک و رسمی تبدیل می‌کند که می‌توانید در مراسم های مختلف از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر بالا تنه را مدل کتی انتخاب می‌کنید، بهتر است قسمت شلواری را چسبان و با قد ۹۰سانتی طراحی کنید. در زیر تصویری از یک مدل سرهمی با بالاتنه کتی می‌بینید. این نوع آستین ها که قسمت زیر آن باز است نیز یک ترند جذاب در طراحی کت های زنانه‌ست که در طراحی های جدید زیاد از آن می‌بینیم.

سرهمی بالاتنه کتی

سرهمی یقه هالتر

 

مدل یقه هالتر، یکی از مدل های پرطرفدار است که به افراد چارشونه توصیه می‌شود. این مدل یقه بیشتر در استایل های نیمه رسمی مثل تصویر زیر کاربرد دارد. با این مدل یقه بهتر است اگر موهایتان بلند است آنرا به پشت جمع کنید.

سرهمی یقه هالتر

سرهمی مدل بلیزری 2019

 

مدل یقه بلیزری، یک مدل کلاسیک و پرطرفدار است که ابتدا در طراحی کت ها به کار برده می‌شد. این مدل یقه برای سرهمی های آستین بلند یا آستین سه ربع گزینه خوبی است. این مدل معمولا در یک طرف لباس با بندی روی کمر گره می‌خورد.

 

سرهمی مدل بلیزری

سرهمی دکلته

 

شاید بتوان گفت جی‌جی حدید، سوپر مدل آمریکایی نقش پررنگی در ترند کردن سرهمی های دکلته داشته است. او این جامپ‌سوت ها را با موهای گوجه ای و صندل های ساده ترکیب می‌کند. دستمال گردن یکی از اکسسوری های مناسب برای تکمیل این استایل است.

سرهمی دکلته

جامپ‌سوت های براق و شاین دار 2019

 

پارچه های شاینی که یکی از ترندهای اصلی سال ۲۰۱۸ و ۱۹ هستند در طراحی جامپ‌سوت های مجلسی نیز استفاده می‌شوند. اگر قصد طراحی و دوخت این مدل لباس را دارید بهتر است شلوار را مدل گشاد و بلند طراحی کنید تا روی کفش را بپوشاند. یقه های هفتی باز، یقه هالتر و مدل بلیزری، انتخاب های مناسبی برای طراحی یقه این نوع جامپ‌سوت است. این نوع لباس را می‌توانید با یک کیف مجلسی کوچک و کفش های پاشنه شیشه ای همراه کنید.

جامپ‌سوت های براق و شاین دار

سرهمی های مجلسی

 

جامپ سوت هایی که در رنگ های سفید یا صورتی بسیار روشن و با متریال های حریر، گیپور و تزیینات مجلسی طراحی می‌شوند، برای مراسم های رسمی مثل عقد یا خواستگاری و یا عکاسی فرمالیته انتخاب بسیار مناسبی هستند. بهتر است با این مدل لباس، از شینیون های ساده و اکسسوری های ظریف اما براق و چشمگیر استفاده کنید.

سرهمی های مجلسی

سرهمی ناقرینه

 

طراحی های ناقرینه، انتخاب های جسورانه ای هستند که استایل شما را از سادگی خارج می‌کنند. در طراحی یک مدل سرهمی جدید، یک سمت لباس بلند تر از سمت مقابل است و معمولا با پارچه های مونوکروم ساده طراحی می‌شود.

سرهمی ناقرینه

شما کدوم یک از مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹ رو پسندیدین ؟

در بخش نظرات میتوین برامون نظرت رو بنویسی.

برگرفته از کمدا

نظرات بازدیدکنندگان