مدل های جدید شلوار زنانه ۲۰۱۹ و ۱۳۹۸ (مجلسی، کتان و جین)

مدل های جدید شلوار زنانه ۲۰۱۹ و ۱۳۹۸ (مجلسی، کتان و جین)

مدل های جدید شلوار زنانه ۲۰۱۹ (مجلسی، کتان و جین)

 

شلوار یکی از آیتم های اصلی پوشش روزانه خانم ها در ایران را تشکیل می‌دهد که کاربرد زیادی در استایل های مهمانی، کژوال، اداری و حتی خانگی دارد. رعایت نکات مربوط به تناسب فرم هیکل و اندازه های شلوار را در مقاله های قبلی بررسی کردیم. در این مقاله به بررسی مدل های جدید و ترندهای جهانی شلوارهای مجلسی، جین، کتان و ….می‌پردازیم.

 

 

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه 2019

 

اضافه کردن چاک های بلند در قسمت های جلو، کنار یا پشت پاچه های شلوار یکی از ترندهای اصلی مارکت امسال است که هم در مدل های مجلسی و هم اسپرت به کار برده می‌شود. در برخی مدل ها در قسمت چاک دکمه یا زیپی طراحی می‌شود که هم مدل باز و هم بسته مورد استفاده قرار بگیرد.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

قرار دادن چاک های باز در جلوی پاچه شلوار گشاد یکی دیگر از ترندهای اصلی امسال است. این شلوارها هم با پاشنه بلند های مدل دار و هم با کفش های اسپرت ترکیب می‌شوند. یک کت نیم تنه همراه با تاپ ساده چسبان این استایل را تکمیل می‌کند.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

وصله پینه کردن اجزای یک آیتم یکی از راه های خلاقانه ایست که طراحان لباس اخیرا از آن زیاد استفاده می‌کنند. این کار آیتم شما را به سادگی به یک لباس یا شلوار شیک و یونیک تبدیل می‌کند. وصله کردن اجزای شلوار را با گیره های فلزی، کمربندهای کوچک پارچه ای و بندهای چرمی انجام می‌دهند. این شلوارها که معمولا به شکل baggy طراحی می‌شوند را بهتر است با نیم تنه های چسبان مجلسی بپوشید. همچنین بوت های پاشنه دار انکل یا بلندتر برای ترکیب با این استایل مناسب هستند.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

مدل دوم پرطرفدار امسال، شلوار هایی هستند که به شکل سرهمی طراحی می‌شوند و دو بند از گوشه های کمر شلوار دور شانه ها قرار می‌گیرد. این مدل شلوار معمولا با پارچه های محکم و آهار دار به شکل راسته یا بوت کات دوخته می‌شوند و با پیراهن های یقه اسکی، نیم تنه ها و شومیزهای آستین کلوش ترکیب خوبی می‌سازند.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

شلوارهای پاچه گشاد و کلوش برای افرادی که پاهای لاغری دارند انتخاب خوبی است و از لاغرتر نشان دادن پا کم می‌کند. در این مدل شلوارهای جدید علاوه بر کلوش کردن دم‌پای شلوار، آن را به شکل چین دار طراحی می‌کنند و جلوه ای شیک و مجلسی به آن می‌بخشند. پوشیدن این نوع شلوار با لباس آستین چین دار استایل بامزه ای می‌سازد.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

بستن کمربندهای کوچک روی قسمت های مختلف پاچه ی شلوار نیز از ترندهای جذاب امسال است که هم روی شلوارهای پارچه ای و هم جین انجام می‌شود. جنس این کمربند یا از خود پارچه شلوار و یا از یک جنس و رنگ متضاد است. این مدل شلوار را با پاشنه بلندهای کلاسیک و لباس های دکلته یا یقه رومی ساده همراه کنید و استایل ساده و شیکی بسازید.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

شلوارهای چرمی چسبان یکی از آن آیتم هاییست که متعلق به زمان خاصی نیستند و همواره طرفداران خودشان را دارند. این مدل را در موقعیت های رسمی و کژوال به تن سوپرمدل های معروفی مثل کندال جنر یا جی‌جی حدید دیده ایم. کت های چرمی با تزئینات فلزی، مچ اصلی این نوع شلوار محسوب می‌شوند اما آن را می‌توانید با پلیورهای اورسایز در فصل پاییز و شومیزهای Off the shoulder در بهار ترکیب کنید.

این آیتم همچنین برای پوشیدن زیر مانتوها و بارانی های جلو باز انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد.

مدل های جدید شلوار مجلسی زنانه

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه 2019

 

پترن چارخونه قرمز، سبز یشمی و طوسی یکی از پترن های پرطرفدار فصل پاییز است. شلوارهای پشمی با پترن چارخونه تنها به یک هودی اورسایز تک رنگ و یک جفت آل استار سفید نیاز دارند تا یک استایل پاییزه فوق العاده را برای شما بسازند.

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

شلوارهایی که قسمت پایین پاچه آنها به شکل کشی طراحی شده و به مچ می‌چسبد و به نام شلوارهای گت دار معروف شده اند، یکی از ترندهای بهار و تابستان امسال را تشکیل می‌دهند. این مدل شلوار را معمولا با رنگ های شتری، اکر و سبز کناری می‌بینیم. برعکس تصوری که ممکن است از ماهیت اسپرت این مدل  شلوار در ذهن شما ایجاد شود، می‌توانید آن را با کفش پاشنه بلند و نیم تنه های مجلسی نیز ترکیب کنید.

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

شلوار دامنی های فلورال در فصل تابستان انتخاب اول استایلیست ها برای ساخت استایل های کژوال و ساحلی را تشکیل می‌دهند. این مدل شلوار که معمولا در رنگ های سبز روشن، لیمویی، گل‌بهی و آبی روشن طراحی و تولید می‌شوند را به راحتی می‌توانید با صندل و کلاه و کیف حصیری ترکیب کنید. نیم تنه ها و تاپ های کنفی یا نخی نازک انتخاب مناسبی برای مچ شدن با این نوع شلوار هستند.

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

پترن چارخونه ی ریز را معمولا در آیتم های رسمی و اداری می‌بینیم. شلوارهای فاق بلندی که به شکل بوت کات یا راسته و با پترن چارخونه ریز طراحی می‌شوند انتخاب مناسبی برای استایل های اداری یا دانشگاهی هستند.

 

اکسسوری های مکمل این مدل شلوارها، کمربندها و کیف کمری های چرم کوچک هستند.

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

شاید در استریت استایل های تابستانی امسال، شلوارهایی که راه راه های عمودی رنگی دارند را زیاد دیده باشید. این مدل شلوار به کسانی که قد کوتاهی دارند کمک می‌کند کشیده تر دیده شوند. این شلوار را با مانتوهای سفید یا رنگی خنک جلوباز می‌توانید در تابستان ترکیب کنید و استایل کژوال فوق العاده ای بسازید.

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

مدل آخری که از شلوارهای پارچه ای بررسی می‌کنیم مدل جدیدی است که در آن بخشی از درز کنار شلوار باز گذاشته می‌شود تا پا معلوم شود. این مدل شلوار را با تاپ های مجلسی یا شومیزهای ساده می‌توانید ترکیب کنید و برای یک مهمانی عصر آماده باشید.

 

مدل های جدید شلوارهای پارچه ای زنانه

مدل های جدید شلوار جین زنانه 2019

 

شلوارهای جین چند دهه ای می‌شود که جز جدانشدنی از کمد بانوان شده‌اند.

کمپانی های بزرگ طراحی و تولید لباس زنانه در دنیا در تلاشند تا هر روز مدل و طراحی جدید از شلوارهای جین اراعه دهند تا آتش فروش این محصول پرطرفدار خاموش نشود.

جین گرل‌فرند یک مدل شلوار baggy است که در قسمت بالا گشادتر است. طراحان سعی می‌کنند به این مدل شلوار المان های ویژه ای اضافه کنند تا آن را چند سال دیگر در مارکت فروش حفظ کنند. کشیدن شکل حیوانات روی زانو یا جیب های این شلوار، آن را در میان جوانتر ها بسیار پرطرفدار کرده است. این شلوار را می‌توانید به راحتی در میان کالکشن برندهای فست فشن ترکی پیدا کنید.

 

مدل های جدید شلوار جین زنانه

مدل جدید شلوار جین بعدی، اضافه کردن متریال تور یا حریر نازک در پایین شلوار است. این پارچه ها به شکل کلوش و با تزئینات گلدوزی یا مروارید دوزی به پایین پاچه وصل می‌شوند و ماهیتی مجلسی به شلوار جین شما می‌دهند. به همین دلیل بهتر است کفش های پاشنه بلند یا صندل های مجلسی را همراه این شلوار به پا کنید. این مدل جین را می‌توانید با شومیز های توری یا حریر سفید ترکیب کنید.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

تزئین مهره کاری و مروارید دوزی شلوغ روی پارچه شلوار یکی دیگر از طراحی های مورد علاقه‌ی تولیدکننده ها درسال جدید است. مهره دوزی ها معمولا به رنگ سفید شفاف یا رنگ های روشن زرد، سبز یا آبی در قسمت های دور جیب های جلو، دور کمر یا پایین پاچه ها کار می‌شود. شومیزهای یقه بلیزری، شومیزهای پشت باز و آستین کلوش ها انتخاب های شیک و مناسبی برای ترکیب با این مدل جین هستند.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

یکی از ترندهای مورد توجه نوجوانان، جین های زاپ داری هستند که بخش زیادی از پا را نشان می‌دهند. جوراب های لانه زنبوری مشکی یکی از آیتم های مناسب برای ترکیب شدن با این مدل شلوار و ساخت یک استایل یونیک و جوان‌پسند هستند. توجه کنید که کت های جین یا چرم مشکی، اکسسوری های بزرگ فلزی، کمربندها و بوت های چرم برای تکمیل این استایل ضروری هستند.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

مدل بعدی، جین هایی هستند که تزئینات ریش ریش پارچه ای یا فلزی دارند. این تزئینات که در قسمت کمر، باسن یا دور پاچه ها به کار می‌روند یادآور سبک استایل های آمریکای لاتین هستند و با کت ها یا پیراهن هایی از همین فاز ترکیب می‌شوند.

جنس این تزئینات می‌تواند فلزی یا پارچه ای باشد.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

اگر پیگیر بازار طراحان داخلی باشید احتمالا با آیتم هایی که به شکل بامزه ای ایرانیزه شده اند آشنا هستید. استفاده از طرح ها و هنرهای اصیل ایرانی مثل سوزندوزی بلوچی و ترکیب آن با جین خارجی نتیجه زیبا و چشم نوازی به همراه دارد. این تزئین ها می‌تواند روی جیب های پشتی بزرگ شلوار یا در قسمت کمربند و یا در پایین پاچه ها کار شود. پیشنهاد می‌کنیم این مدل شلوار را با پاشنه بلندهای کلاسیک با رنگ های خنثای نخودی، کرمی یا مشکی ترکیب کنید. یک آیتم سنتی کوچک دیگر مثل گوشواره یا روسری سنتی، می‌تواند استایل شما را تکمیل کند.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

یک مدل جدید دیگر از شلوارهای جین که در کالکشن برندهای مشهور از آن زیاد می‌بینیم جین هایی هستند که روی آن ها متن یا کلماتی به زبان انگلیسی نوشته شده. پیشنهاد ما استفاده از این جین در یک استایل اسپرت روزانه است.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

جین هایی که دم‌پای ریش ریش بلند دارند از ترندهای اصلی بهار و پاییز سال گذشته اند که هنوز می‌توان در استایل های روزانه از آنها استفاده کرد.

این شلوارها معمولا تا قسمت زانو اسکینی هستند و بعد از آن گشاد و ریش ریش می‌شوند. این مدل جین هم به شکل کوتاه و هم بلند طراحی می‌شود و بسته به ماهیت بقیه آیتم های استایلتان می‌توانید از آن در استایل کژوال یا رسمی استفاده کنید.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

شما کدوم یک از مدل های جدید شلوار زنانه ۲۰۱۹ رو پسندیدین ؟

برگرفته از کمدا

نظرات بازدیدکنندگان