مدل های جدید شلوارک زنانه ۲۰۱۹ (لی،کتان، مجلسی و اسپرت)

مدل های جدید شلوارک زنانه ۲۰۱۹ (لی،کتان، مجلسی و اسپرت)

مدل های جدید شلوارک زنانه

شلوارک یکی از آیتم های پرطرفدار و جوان‌پسندی است که اوایل تنها در استایل های تابستانه و ساحلی کاربرد داشت اما امروزه با مصرف متریال ها و طراحی های جدید، شلوارک به یک آیتم چهار فصل تبدیل شده است که بر اساس پارچه و مدل دوخت، می‌توان در استایل های مجلسی، رسمی، کژوال، پاییزه و ساحلی از آن استفاده کرد. در این مقاله به مدل های جدید شلوارک های زنانه لی، کتان، مجلسی و اسپرت و استایل هایی که با این آیتم جذاب می‌توانید بسازید می‌پردازیم.

 

 

  • مدل های جدید شلوارک های لی

 

پارچه ی جین معمولی و جین کاغذی، از مواردی هستند که عمر نامحدودی در دنیای مد و پوشیدنی ها دارند. بلندی شلوارک های لی می‌تواند تا اندازه ی زانو یا کوتاه و تا ابتدای ران باشد. مدل های جدید شلوارک های لی، جزو پر طرفدار ترین شلوارک های زنانه هستند.

 

الگوهای دوخت کیسه ای یا baggy که محبوبیت زیادی در سال های میانه قرن بیستم داشت، امروزه با قدرت بیشتری به صنعت مد بازگشته است. شلوارک های baggy تقریبا با تمام الگوهای فرم بدنی سازگاری خوبی دارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای استایل های کژوال و روزانه باشد. نیم تنه های چسبان، شومیز های off the shoulder و تاپ های یقه V آیتم هایی هستند که می‌توانید با این مدل شلوارک ترکیب کنید. علاوه بر آن، کمربندهای چرم عسلی و قهوه‌ ای اکسسوری مناسبی برای تکمیل این استایل هستند.

شلوارکهای baggy

یک مدل جدید شلوارک جین، استفاده از دانتل های سفید و تور در تزئین شلوارک است. این تزئین می‌تواند کنار پارچه های شلوارک، روی جیب های پشت یا روی قسمت جلویی شلوارک کار شود. پیشنهاد می‌کنیم این شلوارک را با تاپ های قلاب بافی سفیدرنگ، شومیزهای سفید اورسایز و اکسسوری های حصیری ترکیب کنید. این مدل شلوارک انتخاب مناسبی برای استایل های ساحلی یا دورهمی هاست.

شلوارک جین با تزیین توری

تزئین گلدوزی های رنگی روی پارچه ی جین یکی از ترندهای جوان پسند و ویمسیکال فشن سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود. از رنگ های به کار رفته در گلدوزی شلوار کتان برای انتخاب رنگ تاپ یا شومیز استفاده کنید. صندل های بندی، کیف دستی های سنتی و اکسسوری های چوبی می‌توانند مچ های مناسبی برای این شلوارک باشند.

شلوارک جین با تزئین گلدوزی های رنگی

اگر فرد خلاقی باشید می‌توانید از هنر تکه دوزی برای تزئین یک شلوارک جین ساده استفاده کنید. برای اینکار می‌توانید طرح های پارچه ای موجود در بازار را تهیه کنید و آن را در قسمت پایین پاچه ها، کنار ران ها یا داخل جیب های جلوی شلوارکتان بچسبانید و آن را از یکنواختی خارج کنید.

شلوارک جین تکه دوزی شده

کاربرد شلوغ سنگ و مهره روی لباس، شلوار، صندل و اکسسوری، یک ترند جذاب و هیجان انگیز برای کسانی‌ست که طرفدار استایل های ماکسیمال هستند. شلوارک هایی که با سنگ های زیاد و با الگوهای رنگی و منظم تزئین می‌شوند انتخاب خوبی برای ساخت یک استایل مجلسی دخترانه هستند. اگر همچین آیتمی در کمد لباستان دارید پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب آیتم بالا تنه از تاپ ها و شومیزهای ساده با رنگ های خنثی استفاده کنید.

شلوارک جین با سنگ های زیاد

تزئین مروارید دوزی، یک راهکار ساده و جذاب برای استفاده مجدد از شلواری است که فکر می‌کنید دیگر برایتان استفاده ای ندارد. کافی‌ست پاچه های شلوار را تا جایی که دوست دارید کوتاه کنید و بعد مروارید ها را با الگو و فاصله ی معین روی شلوارک خود بدوزید. به عنوان یک پیشنهاد، می‌توانید دور جیب ها را شلوغ تر کار کنید و به سمت پایین، از تعداد مروارید ها بکاهید. موگیر ها و تل های مرواریدی که ترند اکسسوری موی امسال هستند گزینه خوبی برای تکمیلی این استایل شیک و دخترانه محسوب می‌شوند. این مورد جزو مدل های پر طرفدار شلوارک های زنانه جدید می باشد.

شلوارک جین با تزئین مروارید دوزی

استفاده از پارچه های جین رنگی در طراحی شلوارک، آخرین مدلی است که از شلوارک های جین به آن می‌پردازیم. این مدل شلوارک از پارچه های جین رنگ و نقاشی شده دوخته می‌شود و برای ساخت استایل های رنگی بهاری و تابستانه مناسب به نظر می‌رسد. در این مدل شلوارک های طرح دار بهتر است دکمه شلوار را روی لباس یا شومیزتان ببندید تا طرح شلوارک معلوم شود.

مدلهای جدید شلوارکهای جین

  • مدل های جدید شلوارک مجلسی

 

استفاده از پارچه ی گیپور در لباس ها، حس و حالی رسمی و مجلسی به آیتم می‌دهد. شلوارک های گیپور گزینه مناسبی برای دورهمی ها و استایل های دخترانه و شیک به حساب می‌آیند. این مدل شلوارک هم در رنگ های روشن و شاد و هم رنگ های مشکی و خنثی دیده می‌شود. شومیز حریر سفید یک مچ مناسب برای این شلوارک هاست. کمربندهای ساتن یا فلزی مجلسی می‌تواند ماهیت رسمی استایل شما را چندین برابر کند.

مدل های جدید شلوارک مجلسی

مدل مجلسی بعدی، شلوارک های جیر یا چرمی هستند که بیشتر در رنگ های شتری، عسلی، قهوه ای و مشکی آن را می‌بینیم. بیش از حد چسبان بودن این شلوارک ها، پوشیدن آن را برای کسانی که پاهای باریکی دارند کمی سخت می‌کند اما برای هیکل های ساعت شنی، بهترین انتخاب است.

این شلوارک ها برای ساخت استایل های مجلسی پاییزه، مورد بسیار مناسبی هستند. اگر یکی از این مدل شلوارک را در کمد خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت آن را با یک نیم تنه چسبان سفید و یک کت جیر رنگی امتحان کنید. بوت های انکل ( تا ساق پا ) و بلندتر، کفش های مناسب این استایل هستند.

شلوارک جیر یا چرم

چین دار کردن قسمت بالایی شلوارک یک ترفند جدید طراحان لباس است که زیبایی آیتم را چند برابر می‌کند. این کار بیشتر با پارچه های لطیف و نرم مجلسی انجام می‌شود. بادی های چسبان یقه باز، یقه اسکی و یقه قایقی که طرحی هم فاز با رنگ شلوارک داشته باشند یک گزینه خیلی خوب برای تکمیل این استایل هستند.

تصویر زیر یک مدل از این شلوارک های کمر چین دار را نشان می‌دهد که با تزئین شلوغ مروارید همراه شده و زیبایی آیتم را دوچندان کرده است.

شلوارک با چین در قسمت بالا

 

مدل بعدی شلوارک مجلسی، مدل های دوکاربردی هستند. به این شکل که علاوه بر دوخت شلوارک در قسمت زیر آیتم، پارچه دیگری به شکل دامن دکمه دار، دور آیتم دوخته می‌شود که می‌توانید آن را باز بگذارید یا دکمه ها را ببندید. این مدل را بیشتر با پارچه های کرپ، نخی یا کبریتی می‌بینیم. این مدل را به افرادی که کمر و ران های پهنی دارند توصیه نمی‌کنیم.

شلوارک زنانه دوکاربردی

اضافه کردن پیله در قسمت پایین پاچه ی شلوارک، یک ایده کلاسیک و جذاب است. این پیله می‌تواند در قسمت جلو یا پشت پاچه یا هر دو سمت وجود داشته باشد. طراحان خلاق، داخل قسمت پیله را با پارچه های طرح دار یا شاینی کار می‌کنند که جلوه ی بیشتری داشته باشد. مدل ساده ی این شلوارک را در استایل های رسمی و کلاسیک مثل عکس پایین با یک شومیز طرح دار ترکیب کنید.

شلوارک زنانه پیله دار

  • مدل های جدید شلوارک کتان و نخی

 

اضافه کردن المان های تزئینی به قسمت های کنار پاچه ها، پشت کمر یا جلوی شلوارک، یکی از راه های خلاقانه و جدیدی‌ست که اخیرا در کالکشن های بهاره از آن می‌بینیم. این تزئین ها می‌تواند شامل پاپیون، گل یا سگک های بزرگ و فانتزی باشد. اگر قصد پوشیدن همچین آیتمی را دارید بهتر است بالاپوشی را انتخاب کنید که تا حد امکان ساده و بدون تزئین باشد.

مدل های جدید شلوارک کتان و نخی

شلوارک های رنگی با طرح های روشن و شلوغ، یکی از آیتم های پرطرفدار فصل تابستان هستند. طراحان لباس در مدل های جدید شلوارک تابستانی، پایین پاچه ها را به شکل مدل دار دالبری یا کنگره ای طراحی می‌کنند. می‌توانید با اضافه کردن کمربندهای فانتزی و رنگی، زیبایی استایلتان را دوچندان کنید.

شلوارک های رنگی زنانه

کمربندهای پارچه ای بلند که به شکل پاپیون در جلوی شلوارک های نخی بسته می‌شوند را می‌توان یکی از شیوه های جذاب کردن استایل کژوال دانست. این کمربندهای بلند به خصوص روی شلوارهای کمر چین دار مثل تصویر زیر، جلوه ی بهتری دارند.  توجه کنید که درمورد کمربندهای بلند یا پهن، بهتر است جنس کمربند از خود پارچه ی شلوارک باشد.

 

شلوارک زنانه کمربندهای پارچه ای

جیب های پاکتی بزرگ یکی از المان های جذاب و پرطرفداری‌ست که اخیرا از آن زیاد دیده ایم. این جیب ها می‌توانند در قسمت های جلو، پشت و کنارهای شلوارک تعبیه شوند. در مدل های جدیدتر، این جیب ها را به شکلی جدا از شلوارک و متصل به کمربند طراحی می‌کنند، طوری که به شکل یک کیف کمری به نظر می‌آید.

شلوارک زنانه با جیب های پاکتی بزرگ

شلوارک های گشاد فلورال که با پارچه های کتانی نازک یا نخی تهیه می‌شوند یکی از آیتم های پرطرفدار فصل تابستان هستند. کاربرد این مدل شلوارک در کنار بادی های حلقه ای و ساخت استایل های ساحلی است.

 

شلوارک های زنانه گشاد فلورال

  • مدل های جدید شلوارک اسپرت

 

شلوارک های اسپرت آیتم هایی هستند که هم در ساخت استایل های روزانه و هم استایل های راحت و ورزشی به کار برده می‌شوند. جنس این شلوارک ها معمولا پارچه ی سبک و راحت است و رنگ و تزئین ساده ای دارند.

تصویر زیر یک شلوارک کمر کشی اسپرت با طرح های کوچک و ساده را نشان می‌دهد. صندل های فلت ساده و تیشرت های اورسایز، مچ های مناسب این مدل شلوارک هستند.

شلوارک کمر کشی اسپرت زنانه

مدتی ‌هست که در طراحی لباس های اسپرت از پارچه های توری ضدتعریق استفاده می‌شود. البته نوع این تور با تور لباس های مجلسی متفاوت است و در قسمت های پایین پاچه یا روی قسمت هایی از شلوار، شلوارک یا لگینگ اسپرت کار می‌شود.

شلوارکهای ضد تعریق زنانه

شلوارک های دولایه آخرین مدل شلوارک اسپرتی است که به معرفی آن می‌پردازیم.

 

این شلوارک ها در دو لایه ی چسبان و گشاد طراحی می‌شود و هدف آن سهولت در انجام حرکات ورزشی و ضد تعریق کردن آیتم است.

 

مدلهای جدید شلوارکهای اسپرت زنانه

کدوم یک از مدل های جدید شلوارک زنانه ۲۰۱۹ (لی،کتان، مجلسی و اسپرت) را پسندیدین ؟

خوشحال میشیم نظرات رو در بخش کامنت ها باهامون به اشتراک بذارین.

برگرفته از کمدا

نظرات بازدیدکنندگان