چگونه از لگ و ساپورت به درستی استفاده کنیم؟

چگونه از لگ و ساپورت به درستی استفاده کنیم؟

لگ از جمله لباس هایی است که باید بدانیم متناسب با هر سن و با چه لباس هایی باید ست شوند تا زیبا و خوش استایل بنظر برسیم در غیراینصورت می تواند زننده باشد.  در این مطلب سعی داریم برخی نکات درباره پوشیدن لگ  و ساپورت که نظرات متخصصان استایل است را بیان کنیم.

لگ چرم

شلوارهای چسبان چرم یا لگ های چرمی از آن دسته چیزهایی هستند که می تواند جایگزین ساپورت شوند. با این لگ می توانید هم ست رسمی و هم ست کژوال داشته باشید بستگی دارد که از چه لباس ها و اکسسوری هایی استفاده کنید. برای یک ست مهمانی دوستانه می توانید آن را با اکسسوری های طلایی و یک کفش با پاشنه متوسط ست کنید یک کیف دستی کوچک نیز به شما کمک می کند.

لگ زنانه

نکته ای که باید در پوشیدن لگ دقت شود اندازه پیراهن و بلوز است. بلوز شما باید به اندازه ای بلند باشد که مانند یک تونیک زنانه یا پیراهن کوتاه بنظر برسد. استفاده از بلوزهای خیلی کوتاه با لگ اصلا جالب نیست و زننده بنظر می رسد و می تواند اندام شما را بد نشان دهد.

خانم های بالای ۴۰ سال باید اینگونه از لگ استفاده کنند.

زمانی که خانم ها بالای ۴۰ سال می رسند باید کمی در انتخاب لباس های خود محتاط تر عمل کنند. با این حال هم چنان می توانید به درستی از لگ استفاده کنید. به اندام خود توجه کنید اگر پاهای چاق تری دارید سعی کنید از لگ های تیره و بلوزهای بلند استفاده کنید. اگر بلوزها طرح دار و رنگی باشند مناسب تر است. اگر پاهای تان نسبت به اندامتان باریک تر هستند از لگ های روشن و بلوزهای تیره و با طرح های کمتر استفاده کنید.

لگ زنانه شیک

لگ های طرح دار

لگ های طرح دار و به ویژه پشمی در زمستان بسیار کمک کننده هستند. بهترین شیوه ای که می توانید آنها را ست کنید استفاده از سایر لباس ها بدون طرح و ساده است. مثلا می توانید از یک تی شرت ساده و یک رویه ی جین و یک لگ طرح دار زمستانی استفاده کنید. از پوشیدن چند لباس طرح دار همزمان بپرهیزید.

مدل لگ زنانه

نظرات بازدیدکنندگان