نماد اعتماد الکترونیکی

بررسی لباس عقد و مانتو عروس مدل رزا

بررسی لباس عقد و مانتو عروس مدل رزا

مانتو عقد رویال گلامور مدل رزا ، مانتو عروس ، کت عقد :

  • کد مانتو : rg1908
  • جنس پارچه : کرپ
  • تزیینات : شاخه گل ، دانتل
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 90 ، قد آستین 55
  • داخل مانتو : لایه کشی ، گاندوزی

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مزون لباس عقد رویال گلامور ، اولین وبزرگترین فروشگاه آنلاین انواع مدل مانتو عقد ، مانتو عروس ، لباس عقد و کت عقد محضری ، ست کامل لباس عقد محضری و اکسسوری عقد محضر عروس و لباس بله برون و لباس خواستگاری ، مانتو مجلسی و کت مجلسی زنانه .

فروشگاه اینترنتی مانتو عقد و لباس عقد رویال گلامور :

بزرگترین سایت خرید ست لباس عقد محضر و اکسسوری عقد شامل : مانتو عقد محضری ، مانتو نامزدی ، لباس خواستگاری ، لباس بله برون ، لباس پاگشا ، مانتو عروس ، لباس عقد ، پیراهن عقد ، توربان و کلاه فرانسوی عقد ، شلوار و شومیز عقد ، دستبند و مچبند عقد ، ماسک عقد عروس ، کیف و کفش عقد ، یقه حجاب عقد ، شال و روسری سفید عقد .

مدل مانتو عقد مانتو عروس شیک مانتوعقد

مدل مانتو عقد محضری رزا ، مانتو عروس رزا ، مزون عقد رویال گلامور :

کت مجلسی زنانه عقد مزون رویال گلامور مدل رزا ، در یک کلام یک مانتو عقد فوق العاده شیک و بسیار زیبا میباشد . این مدل مانتو مجلسی عروس از المانهای همرنگ برای تزیینات بر روی تنه مانتو و آستین استفاده کرده که ظاهری بسیار زیبا و دلنشین را ایجاد کرده و شایسته ی نام رزا شده است .

مانتوعقد محضر و کت مجلسی زنانه مدل رزا برای عروس خانم هایی که بسیار بسیار مشکل پسند هستند و از تزیینات زیاد بر روی مانتو خوششان نمی آید بهترین گزینه میباشد .

جنس پارچه استفاده شده در مانتو عروس و کت زنانه مدل رزا ، مزون عقد رویال گلامور :

پارچه استفاده شده در این مدل جدید مانتو عقد رویال گلامور کرپ بوده و بر روی سمت چپ تنه مانتو عقد رزا و همچنین آستین راست مانتو عروس رزا شاخه گل دانتل عروس به رنگ سفید براق کار شده است .

مدل جدید مانتو عقد محضری مانتو عروس جدید لباس عقد

تنخور و ظاهر کت عقد و مانتو کتی مدل رزا ، مزون لباس عقد رویال گلامور :

تنخور مانتو عقد محضری و مانتو مجلسی کتی مدل رزا کتی میباشد و ظاهر این مانتو با شاخه گل روز از جنس دانتل عروس بر روی تنه و آستین تزیین شده است .

ظاهر شیک  ، ساده ، تک رنک ، نقش برجسته ، سفید براق در زمینه سفید مات ، مگر میشود عاشق این مانتو عقد نشد .

برای ست کت عقد و مانتو عروس مدل رزا هم میتوانید از توربان و کلاه حجاب ( البته برای این مدل بهتر است کلاه لبه های کوچک داشته باشد ) استفاده کنید و هم از شال و روسری به رنگ سفید براق یا صدفی .

تکمیل کننده استایل عروس خانمها با مانتو عقد و مانتو عروس مدل رزا  شلوار و شومیز سفید و صدفی است و از اکسسوری های عقد مانند دستبند و مچبند و همچنین ماسک عروس کرونا نیز استفاده کنید .

توجه : تمامی ست مورد نیاز لباس عقد محضری عروس در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت میشود .

رنگ بندی مانتو عقد مدل رزا ، مزون عقد رویال گلامور :

کت عقد و کت مجلسی زنانه مدل رزا تک رنگ بوده و در رنگ سفید با تزیینات سفید دخت میشود . در صورت تمایل عروس خانمهای عزیز دوخت مانتو در رنگهای دیگر میتوانید درخواست خود را با واحد فروش در میان بگذارید .

لباس عقد محضری پیراهن عقد مانتوعقد ۹۹

سایز بندی مانتو عقد و مانتو عروس مدل رزا – مزون رویال گلامور :

مانتو عقد محضر (مانتو عروس) مدل رزا در تمام سایزهای شخصی و استاندارد بدون هیچ محدودیتی در سایز دوخت میشود . سایزهای موجود از 36 تا 48 هستند و در صورتی که سایز شما در بین این سایزها موجود نباشد میتوانید از منوی انتخاب سایز ، سایز دلخواه را انتخاب کنید و با واحد فروش مزون عقد رویال گلامور تماس حاصل فرمایید .

مانتو عروس جدید

مانتو عقد شیک

مدل جدید لباس عقد محضر

لباس نامزدی شیک

توجه : عروس خانمهایی که دو سایزه هستند و یا سایز مورد نظر ایشان موجود نیست از نوار منوی سایز دلخواه را انتخاب کنند و طبق جدول راهنمای سایز اندازه های خود را جهت دوخت شخصی برای مزون رویال گلامور ارسال نمایند .

مانتو مجلسی عروس شیک

لباس بله برون لباس خواستگاری

کیفیت دوخت مانتو عروس محضری و لباس عقد مدل رزا – مزون عقد رویال گلامور :

مانتو عقد و مانتو مجلسی عروس مدل رزا در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت شده و دارای تنخور عالی ، دوخت بسیار با کیفیت و ظریف و گارانتی مزون عقد رویال گلامور است . قسمت داخلی مانتو عروس مدل رزا  لایه کشی و گاندوزی شده است . مانتو عقد و مانتو مجلسی کتی رویال گلامور تک دوزی و با کیفیت دوخت مزونی منحصر بفرد مجموعه رویال گلامور عرضه میشوند .

نحوه ی خرید و ثبت سفارش لباس عقد عروس و لباس نامزدی مدل رزا از مزون عقد رویال گلامور – کد rg1608 :

جهت ثبت سفارش این مدل لباس عقد محضری میتوانید بصورت خرید مستقیم اینترنتی از طریق سایت رسمی رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و یا خرید حضوری از مزون رویال گلامور اقدام فرمایید و همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام رویال گلامور (royalglamor.ir@) و یا برنامه واتس آپ و یا تماس با واحد فروش مجموعه رویال گلامور سفارش خود را ثبت کنید .

نحوه ی ارسال سفارشات ثبت شده برای عروس خانمهای گرامی :

حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش عروس خانمهای عزیز ، سفارشها به سراسر کشور عزیزمان ارسال خواهد شد ( پست پیشتاز ، تیپاکس ، باربری ، پیک ) ، هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .

توجه : در صورت موجود نبود سایز مورد نظر و یا انتخاب گزینه سایز دلخواه توسط عروس خانمهای گرامی ، پس از آماده شدن سفارش ، ارسال خواهد شد .

توجه : عروس خانمهای گرامی ، لطفا در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آماده شدن و ارسال را در نظر داشته باشید .

ست کامل این مدل مانتو عقد عروس جهت خرید موجود میباشد ، شایان ذکر است که تمام این ست عقد در مزون رویال گلامور طراحی و دوخت گردیده است .

نظرات بازدیدکنندگان