نماد اعتماد الکترونیکی

بررسی لباس عقد و مانتو عروس مدل ستاره

بررسی لباس عقد و مانتو عروس مدل ستاره

مانتو عقد رویال گلامور مدل ستاره ، مانتو عروس مدل ستاره :

  • کد مانتو : rg1906
  • جنس پارچه : کرپ
  • تزیینات : ملیله کاری ، منجق دوزی ، مروارید دوزی
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 90 ، قد آستین 45
  • داخل مانتو : لایه کشی ، گاندوزی

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مزون عقد رویال گلامور ، اولین مزون آنلاین و بزرگترین فروشگاه تخصصی ست لباس عقد محضری . طراحی و دوخت شیک ترین و جدیدترین مدلهای مانتو عقد محضری و مانتو عروس و لباس عقد شیک و لباس نامزدی ، مانتو مجلسی

مدل جدید مانتو عقد مانتو عروس

فروشگاه و مزون آنلاین رویال گلامور :

بزرگترین سایت خرید ست لباس عقد محضری و مانتو عقد محضری عروس ، شلوار و شومیز عقد ، توربان و کلاه حجاب عقد ، شال و روسری عقد عروس ، شومیز عقد ، دستبند و مچبند عقد ، یقه حجاب ، ماسک عروس

مدل جدید لباس عقد ستاره ، مانتو عروس رویال گلامور :

مانتو عقد رویال گلامور مدل ستاره ، یک مدل مانتو کتی بلند با تزیینات مروارید دوزی و منجق دوزی و ملیله کاری بر روی تنه و سر آستیها است و ظاهر مانتو عقد را بسیار شیک و زیبا کرده است ، مانتو عقد مدل ستاره ، یک مانتو لاکچری و بسیار زیبا و دخترانه میباشد که در مزون لباس عقد رویال گلامور طراحی و تولید شده است .

مانتو عقد محضری شیک لباس عقد جدید

جنس پارچه لباس عقد و لباس نامزدی مدل ستاره رویال گلامور :

پارچه استفاده شده در مانتو عقد و لباس عقد مدل ستاره کرپ میباشد و بر روی تنه و آستینهای این مدل مانتو عقد محضری و مانتو عروس از تزیینات مروارید و ملیله و سنگ و نگین استفاده شده است ، در زیر مروارید دوزی مانتو عقد ستاره تور کار شده است .

تنخور و ظاهر مانتو عروس و لباس عقد رویال گلامور مدل ستاره :

تنخور این مدل مانتو عقد رویال گلامور کتی بلند بوده و تزیینات استفاده شده بر روی این مدل لباس عقد ، ظاهر مانتو فوقالعاده شیک و لاکچری کرده و توانسته دل از کف بسیاری از عروس خانمهای خوش سلیقه ببرد .

مانتو عقد و مانتو عروس مدل ستاره را میتوان با شال و روسری و یا با توربان و کلاه سفید و یا صدفی ست کرد و همچنین شومیز و شلوار سفید نیز برای ست با این مدل مانتو عروس مناسب است .

برای تکمیل ست لباس عقد و لباس نامزدی میتوانید از دستبند و مچبند عروس و همچنین از ماسک عروس استفاده کنید ،

توجه : تمامی ست مورد نیاز لباس عقد محضری عروس در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت میشود .

مزون آنلاین رویال گلامور مانتوعقد مانتوعروس

رنگ بندی مانتو عقد محضر و مانتو عروس مدل ستاره :

مانتو عقد و لباس عقد مدل ستاره رویال گلامور در رنگ سفید دوخت میشود ، در صورت تمایل عروس خانمهای عزیز دوخت مانتو در رنگهای دیگر میتوانید درخواست خود را با واحد فروش در میان بگذارید .

سایز بندی مانتو عقد مدل ستاره :

مانتو عقد ( مانتو عروس) مدل ستاره در سایزهای 36 تا 48 و سایزهای دلخواه دوخت میشود .

توجه : عروس خانمهایی که دو سایزه هستند و یا سایز مورد نظر ایشان موجود نیست از نوار منوی سایز دلخواه را انتخاب کنند و طبق جدول راهنمای سایز اندازه های خود را جهت دوخت شخصی برای مزون رویال گلامور ارسال نمایند .

کیفیت دوخت مانتو عروس محضری و لباس نامزدی مدل ستاره  رویال گلامور :

مانتو عقد ستاره طراحی و دوخت مزون رویال گلامور میباشد و دارای تنخور عالی و گارانتی مزون عقد رویال گلامور است . قسمت داخلی مانتو عروس ستاره  لایه کشی و گاندوزی شده است . مانتو عقد رویال گلامور تک دوزی و با کیفیت دوخت مزونی منحصر بفرد مجموعه رویال گلامور عرضه میشوند .

نحوه ی خرید و ثبت سفارش لباس عقد عروس مدل ستاره از مزون آنلاین رویال گلامور :

جهت ثبت سفارش این مدل لباس عقد محضری و لباس نامزدی میتوانید بصورت خرید مستقیم اینترنتی از طریق سایت رسمی رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و یا خرید حضوری از مزون رویال گلامور اقدام فرمایید و همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام رویال گلامور و یا برنامه واتس آپ و یا تماس با واحد فروش 09195846102 مجموعه رویال گلامور سفارش خود را ثبت کنید .

نحوه ی ارسال سفارشات ثبت شده برای عروس خانمهای گرامی :

حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش عروس خانمهای عزیز ، سفارشها به سراسر کشور عزیزمان ارسال خواهد شد ( پست پیشتاز ، تیپاکس ، باربری ، پیک ) ، هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر کشور رایگان خواهد بود .


توجه : در صورت موجود نبود سایز مورد نظر و یا انتخاب گزینه سایز دلخواه توسط عروس خانمهای گرامی ، پس از آماده شدن سفارش ، ارسال خواهد شد .
توجه : عروس خانمهای گرامی ، لطفا در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آماده شدن و ارسال را در نظر داشته باشید .

ست کامل این مدل مانتو عقد عروس جهت خرید موجود میباشد ، شایان ذکر است که تمام این ست عقد در مزون رویال گلامور طراحی و دوخت گردیده است .

مانتو عروس شیک

لباس عقد محضری

خرید لباس عقد جدید

خرید لباس نامزدی جدید

مانتو مجلسی عروس

مدل جدید لباس عقد

نظرات بازدیدکنندگان