نماد اعتماد الکترونیکی

بررسی مانتو عروس مدل پرنیا

بررسی مانتو عروس مدل پرنیا

مدل جدید مانتو عقد محضری و لباس عقد رویال گلامور مدل پرنیا ، مانتو عروس مدل پرنیا

  • کد مانتو : rg1905
  • جنس پارچه : کرپ ، تور دانتل براق
  • تزیینات : ملیله کاری ، منجق دوزی ، گل برجسته ، تور دانتل عروس
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 90 ، قد آستین 58
  • داخل مانتو : آستردار، لایه کشی ، گاندوزی

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مزون لباس عقد رویال گلامور اولین مجموعه تخصصی طراحی و دوخت ست کامل لباس عقد محضری و لباس نامزدی شامل : مانتو عقد ، مانتو عروس ، مانتو نامزدی ، لباس خواستگاری ، لباس بله برون ، لباس مجلسی پاگشا ، لباس عقد محضری ، توربان و کلاه حجاب و کلاه فرانسوی ، تل عقد ،  شال و روسری سفید مخصوص عقد ، دستبند و مچبند عقد ، یقه حجاب عقد ، شلوار و شومیز سفید عقد ، ماسک عروس 

مدل جدید مانتو عقد محضری مانتو عروس شیک

مزون آنلاین رویال گلامور ، فروشگاهی تخصصی برای مراسم عقد کنان و عقد محضر :

مزون لباس عقد رویال گلامور در کنار خرید حضوری محیطی را در بستر فضای مجازی برای خرید آسان عروس خانمهای عزیز در نظر گرفته که شیک ترین و جدیدترین مدلهای مانتو  و لباس عقد محضری و ست کامل عقد را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه نموده است .

مدل جدید مانتو عقد محضری و مانتو عروس پرنیا - رویال گلامور :

مانتو عروس و لباس عقد مدل پرنیا با تزیینات گلدوزی و منجوق دوزی و همچنین آستین های توری دانتل یک ترکیب بسیار زیبا و چشم نواز را برای تکمیل استایل عروس خانمها درست میکند . مانتوعقد و مانتو عروس مدل پرنیا زیبایی و شکوه را همراه با هم دارد و میتواند تمام چشمها را در مجلس عقد به سمت شما خیره کند .

جنس پارچه استفاده شده در مانتو عقد محضری و مانتو عروس و لباس عقد مدل پرنیا :

پارچه به کار رفته در مانتو عقد و مانتو عروس مدل پرنیا کرپ بوده و در قسمت آستینهای مانتو تور دانتل عروس براق استفاده شده است .

مانتو عقد لاکچری مانتو عروس خوشکل

تنخور و ظاهر مانتو عقد عروس و لباس عقد رویال گلامور مدل پرنیا :

تنخور مانتو عقد و لباس عقد مدل پرنیا کتی بلند بوده و آستینهای کوتاه دارد که با تور دانتل عروس پوشیده شده است . طراحی گلهای برجسته توری به همراه ملیله کاری و منجوق دوزی هم تزیینات استفاده شده بر روی این مدل مانتو منحصر بفرد میباشد .

برای ست کردن با این مدل مانتو عقد و لباس نامزدی میتوانید از توربان و کلاه فرانسوی و یا شال و روسری سفید عقد استفاده کنید و همچنین برای ست شومیز و شلوار نیز از رنگهای سفید و یا صدفی استفاده کنید .

برای تکمیل ست لباس عقد میتوانید از دستبند عقد و ماسک عروس نیز استفاده کنید .

توجه : تمام ست عقد مورد نیاز این مدل مانتو عقد محضری و لباس عقد در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخته میشود و میتوانید از طریق سایت فروشگاه لباس عقد رویال گلامور و یا خرید حضوری تمام ست مانتو عقد عروس را تهیه کنید .

خرید اینترنتی مانتو عقد مانتو عروس

رنگ بندی مانتو عقد و لباس عقد مدل پرنیا - رویال گلامور :

مانتو عقد و مانتو عروس مدل پرنیا با بیس پارچه کرپ رنگ سفید و تور براق سفید طراحی و دوخت میشود و بصورت تک رنگ عرضه میشود ، اما عروس خانمهایی که تمایل به تغییر رنگ دارند میتوانند با واحد تولید سفارش خود را در میان بگذارند .

سایزبندی مانتو عروس و لباس نامزدی رویال گلامور مدل پرنیا :

مانتوعقد و لباس نامزدی مدل پرنیا در تمامی سایزها از سایز 36 تا سایز 56 و سایزهای دلخواه دوخت میشود .

توجه : عروس خانمهایی که دو سایزه هستند و یا سایز مورد نظر ایشان موجود نیست از نوار منوی سایز دلخواه را انتخاب کنند و طبق جدول راهنمای سایز اندازه های خود را جهت دوخت شخصی برای مزون رویال گلامور ارسال نمایند .

مدل لباس عقد محضری پیراهن عقد شیک

کیفیت دوخت مانتو عقد محضری مدل پرنیا - رویال گلامور :

مانتو عقد پرنیا طراحی و دوخت مزون رویال گلامور میباشد و دارای تنخور عالی به تضمین مجموعه رویال گلامور است . قسمت داخل مانتو عروس پرنیا آستر دارد و لایه کشی و گاندوزی شده است . مانتو عقد رویال گلامور تک دوزی و با کیفیت دوخت مزونی منحصر بفرد مجموعه رویال گلامور عرضه میشوند .

نحوه ی خرید و ثبت سفارش لباس عقد عروس مدل پرنیا – کد rg1605 :

جهت ثبت سفارش این مدل لباس عقد محضری میتوانید بصورت خرید مستقیم اینترنتی از طریق سایت رسمی رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و یا خرید حضوری از مزون رویال گلامور اقدام فرمایید و همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام رویال گلامور و یا برنامه واتس آپ و یا تماس با واحد فروش مجموعه رویال گلامور سفارش خود را ثبت کنید .

نحوه ی ارسال سفارشات ثبت شده :

حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش عروس خانمهای عزیز ، سفارشها به سراسر کشور عزیزمان ارسال خواهد شد ( پست پیشتاز ، تیپاکس ، باربری ، پیک ) ، هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .


توجه : در صورت موجود نبود سایز مورد نظر و یا انتخاب گزینه سایز دلخواه توسط عروس خانمهای گرامی ، پس از آماده شدن سفارش ، ارسال خواهد شد .
توجه : عروس خانمهای گرامی ، لطفا در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آماده شدن و ارسال را در نظر داشته باشید .

ست کامل این مدل مانتو عقد عروس جهت خرید موجود میباشد ، شایان ذکر است که تمام این ست عقد در مزون رویال گلامور طراحی و دوخت گردیده است .

مانتو عروس

لباس عقد شیک

لباس نامزدی شیک

مانتو مجلسی عقد

نظرات بازدیدکنندگان