خرید مانتو مجلسی عروس مدل تبسم

خرید مانتو مجلسی عروس مدل تبسم

مدل جدید مانتو مجلسی عقد و لباس عقد محضری مدل تبسم 2 ، مانتو عروس - کد rg1944

  • جنس پارچه : ژاکارد طرحدار ، حریر
  • تنخور مانتو : راسته بلند
  • آستر دار
  • قد مانتو : بالای زانو

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مدل جدید مانتو مجلسی عروس مناسب مراسم عقد محضری و مانتو عروس مدل تبسم 2 ، مزون آنلاین رویال گلامور :

مانتو مجلسی مناسب عقد

رویال گلامور بزرگترین مزون آنلاین و فروشگاه لباس عقد محضری و لباس نامزدی و مانتو مجلسی عروس :

بیشترین تنوع انواع مدل مانتو عقد محضری و مانتو عروس و مانتو مجلسی ، لباس عقد و لباس نامزدی ، لباس بله برون و لباس خواستگاری ، ست لباس عقد ، توربان عروس ، کلاه حجاب عروس ، دستبند عروس ، ماسک عروس ، شلوار و شومیز سفید عقد ، شال و روسری سفید عقد . 

مانتو عروس

مدل جدید مانتو مجلسی عقد محضری و لباس نامزدی و مانتو مجلسی عروس رویال گلامور مدل تبسم 2 :

مدل جدید مانتو مجلسی و لباس عقد با نام تبسم 2 ، یک مانتو مجلسی مناسب مراسم عقد کنان و مراسم نامزدی است که بعنوان لباس خواستگاری و لباس نامزدی و لباس بله برون نیز قابل استفاده است .

مدل جدید مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری مدل تبسم 2 با پارچه ژاکارد طرحدار و پارچه حریر سفید که مروارید کاری شده است طراحی و دوخته شده است . مانتو عروس .

گلهایی که بر روی سرشانه مانتو عروس و مانتو عقد و لباس عقد محضری مدل تبسم 2 قرار گرفته به زیبایی این مدل مانتو مجلسی مناسب عقد محضری افزوده است . مانتو عروس و لباس عقد محضری مدل تبسم 2 بسیار بسیار زیبا و ملوس و دخترانه و شیک است . 

لباس عقد محضری شیک

جنس پارچه استفاده شده در لباس عقد محضر و لباس نامزدی و مانتو مجلسی عروس مدل تبسم 2 :

در طراحی و دوخت مانتو عقد محضری و مانتو عروس ، لباس عقد و لباس نامزدی مدل تبسم 2 از پارچه ژاکارد نقره ایی طرح دار در قسمت تنه و از پارچه ی حریر سفید در قسمت آستینهای مانتو عقد مدل تبسم استفاده شده است ، بر روی سرشانه های مانتو مجلسی عقد مدل تبسم ۲ گلهای برجسته کار شده است .

مانتو عروس و لباس عقد و لباس نامزدی مدل تبسم 2 آستر دار است . 

مانتو عقد محضری

بررسی تنخور مانتو مجلسی عقد و لباس عقد محضر و لباس نامزدی شیک مدل تبسم ۲ :

تبسم ۲ یک مدل مانتو مجلسی شیک و لباس عقد محضری و بسیار جذاب و دخترانه است که یک گزینه عالی برای مراسم عقد کنان و لباس خوستگاری و لباس بله برون شیک و لاکچری است .

مدل جدید مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری مدل تبسم ۲ ، با پارچه ی ژاکارد طرحدار نقره ای در قسمت تنه مانتو و آستینهای حریر سفید بر روی آستینها طراحی شده است .

بر روی آستینهای مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری مدل تبسم ۲ با مروارید تزیین شده است . قسمتهای مچ آستین مانتو عروس و مانتو عقد تبسم مچبند دارد که از جنس پارچه ژاکارد است .

بر روی شانه های مانتو مجلسی عقد کنان و لباس عقد محضری و لباس نامزدی مدل تبسم از گلهای برجسته پردار استفاده شده است .

تنخور مانتو لباس نامزدی و لباس عقد محضر و مانتوعروس و مانتوعقد مدل تبسم ۲ راسته بلند است و قد مانتو مجلسی مدل تبسم ۲ تا روی ران است . مانتو عقد عروس و مانتو مجلسی مدل تبسم ۲ آستر دار است .

مانتو مجلسی و مانتو عقد و لباس عقد محضری و لباس نامزدی مدل تبسم ۲ هم بعنوان مانتو عروس و مانتو عقد محضری قابل استفاده است و هم بعنوان لباس بله برون و لباس خواستگاری .

مانتو مجلسی عروس و لباس عقد محضری و لباس نامزدی مدل تبسم ۲ بسیار شیک و زیباست و مناسب عروس خانمهای بسیار سخت گیر است .

برای ست لباس عقد محضری و لباس نامزدی و مانتو مجلسی عروس مدل تبسم از شلوار سفید ، شومیز سفید و یا صدفی ، توربان حجاب عروس سفید ، کلاه عروس یفید ، ماسک کرونا عروس و دستبند عروس سفید میتوانید استفاده نمایید . 

رنگ بندی لباس عقد محضر و لباس نامزدی ، مانتو عروس و مانتو عقد و مانتو مجلسی عقد مدل تبسم ۲ :

مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری و لباس نامزدی مدل تبسم ۲ در رنگ نقره ای دوخت میشود و با رنگ دیگری قابل اجرا نیست ، بلکه میتوانید طرح پارچه را تغییر دهید .

نظرات بازدیدکنندگان