پالتو مجلسی عروس مدل پرند

پالتو مجلسی عروس مدل پرند

مدل جدید پالتو عقد محضری ، پالتو عروس و کت عروس مدل پرند  - کد rg1933

  • جنس پارچه : فوتر
  • تزیینات : خز ترک ، ملیله کاری ، گیپور ، کمربند
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 88 ، قد آستین 55

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مدل جدید پالتوی عروس و پالتو عقد محضری مدل پرند 2 رویال گلامور :

پالتو عقد محضری ، پالتو عروس و پالتوی مجلسی عروس مدل پرند 2  - کد rg1933

  • جنس پارچه : فوتر
  • تزیینات : خز ترک ، ملیله کاری ، گیپور ، کمربند
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 88 ، قد آستین 55

پالتو رنانه ، مانتو عقد ، لباس عقد

خرید مانتو عقد ، خرید پالتو عقد ، مانتو عروس

رویال گلامور بزرگترین سایت خرید لباس عقد و لباس نامزدی و مانتو عروس :

رویال گلامور اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید انواع مدل مانتو عروس و لباس عقد محضری ، دارای بیشترین تنوع انواع مدل مانتو عقد ، لباس عقد ، پیراهن عقد ، لباس نامزدی ، لباس خواستگاری ، مانتو عروس ، مانتو عقد ، لباس بله برون ، پالتو عروس ، پالتو عقد ، پالتو زنانه ، پالتو مجلسی زنانه لباس پاتختی ، توربان حجاب ، توربان مجلسی ، کلاه عروس ، کلاه حجاب ، دستبند عروس ، ماسک عروس و کلیه اکسسوری مودر نیاز ست لباس عقد عروس ،

مدل پالتو عروس و لباس عقد محضری مدل پرند 2 مزون عروس رویال گلامور :

مدل جدید پالتو عروس ( مانتو مجلسی زمستانه و کت عروس ) ، پالتو عقد و کت مجلسی عروس با نام پرند 2 مزون عروس رویال گلامور ، یک مدل جدید مانتو عقد و لباس نامزدی زمستانی بسیار زیبا و ملوس با ظاهر زمستانی ، اگر مراسم عقد شما در فصل سرد است ، پالتو عقد و کت عروس مدل پرند 2 یک انتخاب بسیار مناسب میباشد .

مدل جدید مانتو عروس و مانتو عقدو لباس عقد محضری که در حقیقت پالتو عروس است هم برای مراسم عقد مناسب است و هم برای مراسم بله برون و خواستگاری .

مدل جدید پالتو مجلسی زنانه عروس

مدل جدید لباس عقد محضری

خرید لباس عقد

جنس پارچه لباس عقد محضری و پالتو زنانه عروس و کت زنانه عروس مدل پرند 2 مزون عروس رویال گلامور :

جنس پارچه ی در مانتو عروس و پالتو عقد و کت مجلسی عروس مدل پرند 2 جنس فوتر است که یک پارچه ی زمستانی و ضخیم است . در قسمت پایین پالتو عروس مدل پرند از خز ترک استفاده شده است .

تنخور و ظاهر لباس عقد محضری و مانتو عقد و پالتو عروس مدل پرند ، مدون عروس رویال گلامور :

مدل پالتو عقد و پالتو عروس و مانتو کتی عروس مدل پرند 2 دارای تنخور کتی بلند است ، یقه ی پالتو عقد و مانتو عقد و پالتو عروس پهن است و با ملیله کاری و کریستال تزیین شده است .

مدل پالتو عروس و پالتو عقد و مانتوعروس و مانتوعقد مدل پرند 2 جلو بسته است و با کمربند بسته میشود . در قسمت پایین مانتو عروس و پالتو عروس مدل پرند و همچنین در قسمت انتهایی آستینهای پالتو عروس مدل پرند از خز ترک استفاده شده است .

برای ست پالتو عروس و پالتو عقد محضری و کت مجلسی عروس میتوانید از شلوار و شومیز سفید ، کلاه و توربان سفید ، دستبند سفید و کیف و کفش سفید و یا صدفی استقاده کنید .

نکته : تمام ست مورد نیاز برای پالتو عروس و کت مجلسی عروس در فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور موجود است .

خرید مانتو عقد شیک ، مانتو مجلسی ، پالتو شیک

رنگ بندی پالتو رنانه عروس و مانتو عروس و لباس عقد زمستانه مدل پرند 2 مزون عروس رویال گلامور :

پالتو عروس و پالتو عقد محضری و مانتو عروس مدل پرند در رنگ سفید طراحی و دوخته میشود ، در صورتی که این مدل پالتو عقد عروس و مانتو عقد محضری را با رنگ دیگری میپسندید ، میتوانید درخواست خود را با واحد پشتیبانی مزون عروس رویال گلامور در میان بگذارید ، تا در صورت امکان این مدل پالتو زنانه با رنگ دلخواه شما دوخته شود .

سایز پالتو عروس و مانتو کتی عروس و پالتو زنانه مزون عروس رویال گلامور :

پالتو زنانه عقد و پالتو عروس و کت عروس رویال گلامور مدل پرند در سایزهای ۳۶ تا ۴۶ و همچنین سایز دلخواه طراحی و دوخت میشود . 

در صورتی که سایز مورد نظرتان در میان سایزهای سایت رویال گلامور موجود نبود و یا اینکه استایل شما دو سایزه است نگران نباشید ، چراکه میتوانید از منوی انتخاب سایز گزینه سایز دلخواه را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان مزون عقد عروس رویال گلامور باشید .

نکته : زمان دوخت سفارشی با توجه به حجم سفارشات متغیر میباشد .

نظرات بازدیدکنندگان