مدل جدید لباس عقد محضری مدل پرند

مدل جدید لباس عقد محضری مدل پرند

مدل جدید پالتوی عروس و لباس عقد محضری مدل پرند رویال گلامور :

پالتو عقد محضری ، پالتو و لباس عقد عروس مدل پرند  - کد rg1928

  • جنس پارچه : فوتر
  • تزیینات : خز ترک ، ملیله کاری ، گیپور ، کمربند
  • تنخور مانتو : کتی بلند
  • قد مانتو : 88 ، قد آستین 55

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

پالتو زنانه ، پالتو عروس ، مانتو عروس ، مانتو مجلسی زمستانه

رویال گلامور بزرگترین فروشگاه اینترنتی لباس عقد و لباس نامزدی :

رویال گلامور اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین انواع مدل جدید مانتو عروس ، دارای بیشترین تنوع انواع مدل مانتو عقد ، لباس عقد ، لباس نامزدی ، لباس خواستگاری ، پیراهن عقد ، مانتو عروس ، مانتو عقد ، مانتو بله برون ، پالتو عروس ، پالتو عقد ، لباس پاتختی ، لباس فرمالیته عروس ، توربان حجاب ، توربان مجلسی ، کلاه عروس ، کلاه حجاب ، دستبند عروس ، ماسک عروس و کلیه اکسسوری مودر نیاز ست لباس عقد عروس ،

مدل پالتو عروس و لباس عقد محضری مدل پرند مزون عروس رویال گلامور :

مدل جدید پالتو عروس ( مانتو مجلسی زمستانه) ، پالتو عقد محضری با نام پرند مزون عروس رویال گلامور ، یک مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری زمستانی بسیار زیبا و ملوس با ظاهر زمستانی ، اگر مراسم عقد شما در فصل سرد است ، پالتو عقد مدل پرند یک انتخاب بسیار مناسب میباشد .

مدل جدید مانتو عروس و مانتو عقد محضری که در حقیقت پالتو عروس است هم برای مراسم عقد مناسب است و هم برای مراسم بله برون و خواستگاری .

جنس پارچه لباس عقد محضری و پالتو زنانه عروس مدل پرند مزون عروس رویال گلامور :

پارچه ی بکار رفته در مانتو عروس و پالتو عقد و لباس نامزدی مدل پرند جنس فوتر است که یک پارچه ی زمستانی و ضخیم است . در قسمت پایین پالتو عروس مدل پرند از خز ترک استفاده شده است و در قسمت حاشیه این مدل پالتو عروس نیز از گیپور استفاده شده است .

تنخور و ظاهر لباس عقد محضری ، لباس نامزدی و پالتو عروس مدل پرند ، مدون عروس رویال گلامور :

مدل پالتو عقد و پالتو عروس و مانتو عروس مدل پرند دارای تنخور کتی بلند است ، بر روی تنه این مدل پالتو عروس و لباس نامزدی و همچنین بر روی آستینهای پالتو عروس مدل پرند از گیپور سفید استفاده شده است ، یقه ی پالتو عقد و پالتو عروس پهن است و با ملیله کاری و کریستال تزیین شده است .

مدل پالتو عروس و پالتو عقد و لباس نامزدی مدل پرند جلو بسته است و با کمربند بسته میشود . در قسمت پایین مانتو عروس و پالتو عروس مدل پرند و همچنین در قسمت انتهایی آستینهای پالتو عروس مدل پرند از خز ترک استفاده شده است .

برای ست پالتو عروس و پالتو عقد ، لباس عقد محضری میتوانید از شلوار و شومیز سفید ، کلاه و توربان سفید ، دستبند سفید و کیف و کفش سفید و یا صدفی استقاده کنید .

نکته : تمام ست مورد نیاز برای پالتو عروس در فروشگاه لباس زنانه رویال گلامور موجود است .

مدل جدید لباس عقد محضری

مدل جدید مانتو عروس شیک

مدل جدید لباس نامزدی شیک

رنگ بندی پالتو عروس و مانتو عروس زمستانه مدل پرند مزون عروس رویال گلامور :

پالتو عروس و پالتو عقد و لباس عقد محضری مدل پرند در رنگ سفید طراحی و دوخته میشود ، در صورتی که این مدل پالتو عقد عروس را با رنگ دیگری میپسندید ، میتوانید درخواست خود را با واحد پشتیبانی مزون عروس رویال گلامور در میان بگذارید ، تا در صورت امکان این مدل پالتو زنانه با رنگ دلخواه شما دوخته شود .

سایز پالتو عروس و پالتو زنانه و لباس عقد محضری مزون عروس رویال گلامور :

پالتو زنانه عقد و پالتو عروس رویال گلامور مدل پرند در سایزهای ۳۶ تا ۴۶ و همچنین سایز دلخواه طراحی و دوخت میشود . 

در صورتی که سایز مورد نظرتان در میان سایزهای سایت رویال گلامور موجود نبود و یا اینکه استایل شما دو سایزه است نگران نباشید ، چراکه میتوانید از منوی انتخاب سایز گزینه سایز دلخواه را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان مزون عقد عروس رویال گلامور باشید .

نکته : زمان دوخت سفارشی با توجه به حجم سفارشات متغیر میباشد .

خرید لباس عقد خرید لباس نامزدی

لباس بله برون و لباس خواستگاری

نظرات بازدیدکنندگان