نماد اعتماد الکترونیکی

لباس عقد محضری مدل پرناز

لباس عقد محضری مدل پرناز

مدل جدید لباس عقد بلند و مانتوعروس مدل پرناز رویال گلامور :

  • جنس پارچه : تور با گلهای برجسته
  • تزیینات : گلهای برجسته
  • تنخور مانتو : آزار
  • قد مانتو : ۱۳۰
  • داخل مانتو : آستر دار

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

لباس عقد شیک

فروشگاه آنلاین لباس عقد رویال گلامور ، مجموعه تخصصی طراحی و دوخت شیک ترین و جدیدترین مدلهای مانتو عقد ، مانتو عروس ، لباس عقد ، لباس نامزدی و مانتو مجلسی ، لباس بله بون ، لباس خواستگاری

فروشگاه اینترنتی لباس عقد محضری رویال گلامور :

فروشگاه اینترنتی مانتو عروس و لباس عقد و لباس فرمالیته عروس رویال گلامور ، بزرگترین فروشگاه و مزون آنلاین لباس عقد محضری و لباس نامزدی و بله برون و لباس خواستگاری با تنوع بی نظیر از انواع مدل مانتو عقد ، انواع مدل مانتو عروس ، انواع مدل مانتو مجلسی عروس و انواع مدل لباس عقد و انواع مدل لباس نامزدی

مدل جدید مانتو عروس و مانتو مجلسی بلند مدل پرناز ، لباس عقد و لباس نامزدی رویال گلامور :

مدل جدید مانتو مجلسی بلند و لباس فرمالیته عروس مناسب مراسم عقد محضری و مانتو عروس مدل پرناز ، یک مدل مانتو مجلسی بلند شیک با تم رنگ زرد دارای گلهای برجسته سفید و زرد است . مانتو مجلسی بلند مدل پرناز دارای یک لایه تور بلند بر روی تنه و آستینها میباشد .

مدل جدید مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباسعقد مدل پرناز برای عروس خانمهایی که مدل مانتو عروس بلند شیک میپسندند مناسب میباشد .

لباس خواستگاری و لباس عقد محضری مدل پرناز جلو باز است و به سفارش عروس خانمها بصورت جلو بسته با دکمه مخفی (قزن) دوخت میشود .

مدل جدید مانتو عقد محضری و لباس عقد محضری مدل پرناز با گلهای برجسته بسیار شیک و زیبا ست و در نگاه اول همه چشمها را به سمت شما میچرخاند .

لباس نامزدی

جنس پارچه مانتو عقد محضر و لباس عقد محضر و لباس فرمالیته مدل پرناز رویال گلامور :

در مانتو عروس و لباس نامزدی و لباس خواستگاری مدل پرناز از یک لایه پارچه کرپ لمه براق بعنوان آستر و تور زرد استفاده شده که تور بیرونی مانتو عقد مدل پرناز با گلهای سفید و زرد به زیبایی تزیین شده است .

مانتو مجلسی شیک

بررسی ظاهر تنخور مانتو عروس و لباس عقد محضری و لباس فرمالیته عروس مدل پرناز رویال گلامور :

مدل جدید مانتو مجلسی شیک و مانتو عروس مدل پرناز دارای تنخور آزاد و بلند است و این مدل مانتو مجلسی بلند مناسب مراسم عقد محضری و نامزدی است .

لباس نامزدی و لباس عقد محضری و لباس فرمالیته عروس مدل پرناز دارای ظاهر بسیار زیبا با گلهایی به رنگ زرد و سفید است و رو لایه پارچه دارد و تور رویی مانتو با شکوفه های برجسته کوچک زیبا تزیین شده است .

آستین مانتو عروس مدل پرناز نیز دارای سه طبقه تور زرد رنگ است .

اگر مانتومجلسی بلند می پسندید ، مانتو عروس و لباس عقد محضری مدل پرناز برای شما یک انتخاب مناسب میباشد . مانتو عقد عروس مدل پرناز یک مانتو عروس پوشیده است .

ست مناسب برای مانتو مجلسی و لباس عقد مدل پرناز شامل شومیز و شلوار سفید ، توربان عروس و کلاه حجاب ، دستبند و ماسک عروس سفید و شال و روسری سفید و یا صدفی است .

تمام ست مورد نیاز لباس عقد و لباس نامزدی مدل پرناز در مزون آنلاین رویال گلامور موجود است .

مانتو عقد شیک

رنگ بندی مانتو عروس و مانتو عقد محضری و لباس عقد مدل پرناز رویال گلامور :

مانتو عقد محضری و مانتو عروس مدل پرناز تک رنگ است و در رنگ زرد دوخت میشود ، عروس خانمهایی عزیزی که این مدل مانتو را در رنگها دیگر میپسندند میتوانند درخواست خود را با واحد پشتیبانی فروش مزون رویال گلامور در میان بگذارند تا در صورت امکان مانتو عروس مدل پرناز با رنگ دلخواه شما دوخت شود .

مانتو عروس و مانتو عقد

سایز لباس عقد محضری و مانتو عروس مدل پرناز رویال گلامور :

لباس خواستگاری و لباس نامزدی مدل پرناز در سایزهای 36 تا 46 و سایز دلخواه دوخت میشود . در صورتی که سایز مورد نظر خود را در جدول سایزها نیافتید میتوانید از منوی سایز ، سایز دلخواه را انتخاب کنید و اندازه های خود را طبق جدول ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناس مزون رویال گلامور تا حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سفارش باشید .

در صورت انتخاب سایز دلخواه قیمت تغییر نخواهد کرد . با توجه به حجم سفارشها زمان آماده مانتو عروس با سایز دلخواه متغیر میباشد .

خیالتون از سایز مانتو عروس و لباس عقد محضر رویال گلامور راحت باشه :

برای انتخاب درست سایز مانتو مجلسی و مانتو عروس و لباس خواستگاری میتوانید از جدول راهنمای سایز رویال گلامور استفاده کنید که تصویر آن را در زیر مشاهده میکنید .

نکته : یک تا یک و نیم سانت در اندازه گیری ها ازادی داشته باشد موردی ندارد .  

جدول انتخاب سایز مانتو  مجلسی رویال گلامور :

سایز مانتو مجلسی

کیفیت دوخت مانتو عروس و لباس فرمالیته عروس مدل پرناز رویال گلامور :

مانتو عقد محضری و لباس نامزدی مدل پرناز در مزون رویال گلامور طراحی و دوخته شده است و بصورت تک دوزی با کیفیت دوخت بسیار بالا و تضمینی عرضه میشود .

خرید اینترنتی مانتو مجلسی و مانتو عقد مدل پرناز رویال گلامور :

جهت خرید اینترنتی مانتو عقد و لباس عقد مدل پرناز میتوانید یکی از روشهای زیر را انتخاب کنید :

خرید انلاین مانتو عروس و لباس عقد از سایت رسمی مزون رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و royalglamor.ir

خرید اینترنتی مانتو عروس و خرید آنلاین مانتو عقد از پیج اینستاگرام مزون رویال گلامور (royal_glamor@) و (@royalglamor.ir)

خرید غیر حضوری مانتو مجلسی و لباس عقد و لباس نامزدی از طریق تماس تلفنی و آتس آپ به شماره 09195846102

خرید حضوری مانتوعقد و مانتو عروس از مزون عرس رویال گلامور 

زمان ارسال سفارش خریداری شده :

تمامی سفارهای ثبت شده لباس عقد و لباس نامزدی حداکثر بعد از یک روز کاری با پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال میگردند .

نظرات بازدیدکنندگان