نماد اعتماد الکترونیکی

بررسی لباس عقد عروس مدل ملکه

بررسی لباس عقد عروس مدل ملکه

مدل جدید مانتو عقد محضر و لباس عقد رویال گلامور، مدل ملکه مانتو عروس ملکه :

کد مانتو مجلسی ملکه : rg1912

جنس پارچه مانتو مجلسی ملکه : ژاکارد طرح دار

تزیینات مانتو مجلسی ملکه : مروارید دوزی شده

تنخور مانتو مجلسی ملکه : کتی بلند

قد مانتومجلسی ملکه : 108 ، قد آستین 60

داخل مانتومجلسی ملکه : لایه کشی ، گاندوزی ، آستین آستردار

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

مزون آنلاین رویال گلامور ، طراحی و دوخت انواع مدل جدید مانتو مجلسی ، لباس نامزدی ، مانتو عقد ومانتو عروس و لباس عقد محضری ، تنها فروشگاه اختصاصی ست کامل لباس عقد محضری و مانتو عروس با تنوع بالای اکسسوری عقد و انواع مدل مانتو عقد محضری 

فروشگاه آنلاین مانتو عروس و لباس عقد رویال گلامور :

مزون آنلاین رویال گلامور بزرگترین سایت خرید ست لباس عقد و اکسسوری عقد شامل : انواع مدل مانتو عقد محضری ، مانتو نامزدی ، مانتو خواستگاری ، مانتو بله برون ، مانتو پاگشا ، مانتو عروس ، شلوار و شومیز عقد ، لباس عقد ، پیراهن عقد ، پیراهن قرمالیته ، توربان و کلاه فرانسوی عقد ، مچبند و دستبند عقد ، ماسک عقد عروس ، کیف و کفش عقد ، یقه حجاب عقد ، شال و روسری سفید عقد .

مدل جدید مانتو عقد محضری لباس عقد شیک مانتو عروس 99

مدل جدید لباس عقد و مانتو عقد رویال گلامور مدل ملکه ، مانتو عروس ملکه :

مدل جدید مانتو مجلسی عروس و مانتو عقد رویال گلامور با نام ملکه یکی از پرفروش ترین مدلهای مانتو عقد محضری بوده که بدلیل استقبال زیاد عروس خانمهای عزیز ، این مدل مانتو با طرح پارچه جدید دوخت میشود .

جنس پارچه لباس عقد و مانتو مجلسی عروس مدل ملکه ، مزون عقد رویال گلامور :

در مدل جدید مانتو عقد و مانتو مجلسی عروس رویال گلامور با نام ملکه از پارچه ژاکارد طرح دار بسیار زیبا و چشم نواز استفاده شده است . رنگ پارچه سفید صدفی با طرح های براق میباشد .

خرید مانتو عقد مانتو عروس شیک مانتو عقد بلند

تنخور و ظاهر لباس عقد و مانتو عقد مدل ملکه ، مزون آنلاین رویال گلامور :

مدل جدید لباس عقد و لباس نامزدی و مانتو عقد محضری مکله بالاتنه کتی  پایین تنه راسته دارد و دارای یقه آرشال بلند میباشد ، آستینهای مانتو عقد ملکه کلوش بوده و دارای چاک است که لبه های آستین مانتو با مروارید تزیین شده است . در قسمت بغل مانتو عقد و لباس نامزدی مدل ملکه از دو طرف چاک خورده است .

استایل شیک و باکلاس مانند ملکه ارمغانی است که مانتو مجلسی عقد و لباس نامزدی مدل ملکه برای شما به ارمغان می آورد . مانتو عروس ملکه بسیار پرطرفدار با تنخور عالی و بلند میباشد و برای خانمهایی که مانتو عقد بلند و مانتو عقد پوشیده می پسندند بسیار مناسب میباشد .

برای ست مانتوعقد و لباس عقد مدل ملکه هم میتوانید از توربان و کلاه ( البته برای این مدل بهتر است توربان داشته باشید ) استفاده کنید و هم از شال و روسری به رنگ سفید براق یا صدفی .

تکمیل کننده استایل عروس خانمهای عزیز با مانتو عقد مدل ملکه شلوار و شومیز سفید و صدفی است و از اکسسوری های عقد مانند دستبند و مچبند و همچنین ماسک عروس در ایام کرونا نیز میتوانید استفاده کنید .

توجه : تمامی ست مورد نیاز لباس عقد محضر عروس و لباس نامزدی در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت میشود .

رنگ بندی مانتو عروس و لباس عقد مدل ملکه ، مزون عقد رویال گلامور :

مدل جدید لباس عقد و مانتو عقد ملکه با پارچه ی ژاکارد سفید دوخت میشود . در صورت تمایل عروس خانمهای عزیز برای دوخت مانتو در رنگهای دیگر میتوانید درخواست خود را با واحد فروش مزون رویال گلامور در میان بگذارید .

مانتو عقد بلند مانتو عقد پوشیده مانتو عقد مزونی

سایز مانتو مجلسی عقد و مانتو عروس مدل ملکه ، مزون عقد رویال گلامور:

عروس خانمهای عزیز میتوانید بدون هیچ محدودیتی هر سایزی را که بخواهید از لباس عقد عروس و مانتو عقد مدل ملکه و تمامی مدلهای مانتو عقد و مانتو مجلسی عروس رویال گلامور سفارش دهید . سایزهای مانتو عقد آماده از 36 تا 46 هستند و در صورتی که سایز مانتو مورد نظرتان موجود نبود میتوانید از منوی انتخاب سایز ، سایز دلخواه را انتخاب نمایید و ثبت سفارش کنید و با واحد فروش تماس بگیرید و یا اینکه حداکثر تا 24 ساعت بعد از واحد فروش مزون رویال گلامور با شما تماس خواهند گرفت .

توجه : عروس خانمهایی که دو سایزه هستند نیز میتوانند از نوار منو سایز دلخواه را انتخاب کنند و طبق جدول راهنمای سایز اندازه های خود را جهت دوخت شخصی برای مزون رویال گلامور ارسال نمایند و یا منتظر تمام کارشناسن مزون عقد رویال گلامور بمانند .

مدل مانتو عروس مانتو عقد لباس عقد محضری شیک

کیفیت دوخت مانتو مجلسی عروس و مانتو عقد بلند مدل ملکه – مزون عقد رویال گلامور :

مانتو عقد بلند مدل ملکه در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخته می شود و دارای تنخور عالی ، دوخت بسیار با کیفیت و ظریف و گارانتی مزون آنلاین لباس عقد رویال گلامور است . قسمت داخلی مانتو عروس بلند و لباس نامزدی مدل ملکه لایه کشی و گاندوزی شده است و آستینهای لباس عقد ملکه آستر دار است . مانتو عقد و مانتو عروس رویال گلامور تک دوزی و با کیفیت دوخت مزونی منحصر بفرد مجموعه رویال گلامور عرضه میشوند .

مراحل ثبت سفارش و خرید لباس عقد عروس و مانتو مجلسی عروس مدل ملکه از مزون عقد رویال گلامور – کد rg1912 :

جهت ثبت سفارش این مدل لباس عقد محضری میتوانید بصورت خرید مستقیم اینترنتی از طریق سایت رسمی رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و یا خرید حضوری از مزون رویال گلامور اقدام فرمایید و همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام رویال گلامور (royal_glamor@) و یا برنامه واتس آپ و یا تماس با واحد فروش مجموعه رویال گلامور سفارش خود را ثبت کنید .

نحوه انتخاب سایز مانتو عقد و لباس عقد عروس و لباس نامزدی رویال گلامور :

عروس خانمهای عزیز جهت انتخاب سایز طبق جدول راهنمای انتخاب سایز مانتو عقد اندازه های خود را فیت تن اندازه گیری کنید و سایز نهایی را انتخاب کنید

سایز مانتو عقد

نحوه ی ارسال سفارشات ثبت شده برای عروس خانمهای گرامی :

حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش عروس خانمهای عزیز ، سفارشها به سراسر کشور عزیزمان ارسال خواهد شد ( پست پیشتاز ، تیپاکس ، باربری ، پیک ) ، هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .

توجه : در صورت موجود نبود سایز مورد نظر و یا انتخاب گزینه سایز دلخواه توسط عروس خانمهای گرامی ، پس از آماده شدن سفارش ، ارسال خواهد شد .

توجه : عروس خانمهای گرامی ، لطفا در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آماده شدن و ارسال را در نظر داشته باشید .

ست کامل این مدل مانتو عقد عروس جهت خرید موجود میباشد ، شایان ذکر است که تمام این ست عقد در مزون رویال گلامور طراحی و دوخت گردیده است .

مدل جدید لباس عقد محضر

لباس عقد بلند

مدل جدید مانتو مجلسی بلند

مانتو مجلسی شیک

مانتو مجلسی لاکچری

مانتومجلسی سفید

خرید اینترنتی مانتو مجلسی

مانتو مجلسی خاص

مانتو مجلسی عروس

نظرات بازدیدکنندگان