نماد اعتماد الکترونیکی

مدل جدید لباس عقد محضری مدل پردیس

مدل جدید لباس عقد محضری مدل پردیس

مدل جدید لباس عقد محضری و لباس نامزدی رویال گلامور ، مدل پردیس ، مانتو عروس مدل پردیس :

کد مانتو عقد : rg1911

جنس پارچه مانتو عقد : کرپ و تور

تزیینات مانتو عروس پردیس : شاخه گل ، دانتل ، مروارید دوزی ، سرجیب

تنخور مانتو عقد : کتی بلند

قد مانتو عروس : 85 ، قد تور  125 ، قد آستین 52

داخل مانتو عروس : لایه کشی ، گاندوزی

مزون آنلاین لباس عقد عروس رویال گلامور ، اولین سایت تخصصی طراحی ، دوخت و فروش ست کامل لباس عقد محضری و مانتو عقد عروس ، لباس نامزدی و مانتو عروس .

اینستاگرام مزون رویال گلامور    

خرید مانتو از مزون رویال گلامور

فروشگاه مانتو عروس و لباس عقد رویال گلامور :

مزون لباس عقد رویال گلامور اولین و بزرگترین مزون آنلاین تخصصی در زمینه ست لباس عقد محضری میباشد که تمامی اکسسوری لباس نامزدی عروس و ست کامل لباس عقد محضری عروس در مزون عقد رویال گلامور طراحی و تولید میشوند . جدیدترین مدل مانتو عقد و مانتو عروس و لباس عقد و لباس نامزدی با بالاترین کیفیت و پارچه های نفیس و همچنین مناسب ترین قیمت در مزون عقد رویال گلامور جهت سفارش عروس خانمهای عزیز قرار داده شده است .

مزون رویال گلامور بزرگترین فروشگاه خرید ست لباس عقد و اکسسوری عقد شامل : مانتو عقد محضری ، لباس خواستگاری ، مانتو نامزدی ، مانتو بله برون ، مانتو پاگشا ، لباس عقد ، مانتو عروس ، پیراهن عقد ، توربان و کلاه فرانسوی عقد ، شلوار و شومیز عقد ، دستبند و مچبند عقد ، ماسک عروس ، کیف و کفش عقد ، یقه حجاب عقد ، شال و روسری سفید عقد .

مدل مانتو عقد محضری جدید مانتو عروس 99 لباس عقد 1400

مدل جدید مانتو عقد و لباس عقد رویال گلامور مدل پردیس :

مانتو عقد محضری و لباس عقد مدل پردیس یکی از شاهکارهای مانتو عروس میباشد که با استقبال فراوانی از سمت عروس خانمهای عزیز روبرو شده است . مانتو عقد و لباس عقد شیک مدل پردیس با ظاهر بسیار دلربا و ملوس یک مانتو عقد و لباس عقد لاکچری و جذاب میباشد که استایل عروس خانمهای عزیز را منحصر بفرد و خاص ممیکند .

مانتو عروس و لباس عقد بسیار زیبای مدل پردیس  برای عروس خانمهایی که بسیار مشکل پسند هستند و فقط مانتو عقد خاص مد نظرشان است بهترین انتخاب میباشد .

لباس عقد و مانتو عروس مدل پردیس با ترکیب رنگ سفید و صورتی و مروارید دوزیهایی بسیار زیبایی که حاصل هنرمندان مزون عقد رویال گلامور میباشد دیگر حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد .

جنس پارچه مانتو عقد محضر و لباس عقد مدل پردیس ، مزون آنلاین رویال گلامور :

پارچه استفاده شده در قسمت تنه مانتو عقد محضری و لباس عقد مدل پردیس از جنس کرپ بوده که بر روی تنه مانتو یک لایه تور صورتی رنگ قرار گرفته است ، تور صورتی بر روی آستینهای مانتو عقد و مانتو عروس مدل پردیس نیز کشیده شده است .

مدل مانتو عقد و لباس نامزدی پردیس در قسمت آستین دارای مروارید دوزی میباشد و همچنین دارای جیب نمای مرارید دوزی شده و همچنین در قسمت مچ دارای ملیله دوزی میباشد .

مانتو عقد شیک مانتو عروس جدید

تنخور و ظاهر مدل مانتو عروس و لباس عقد پردیس ، مزون مانتو عقد رویال گلامور :

مدل مانتو عقد و مانتو عروس پردیس دارای تنخور کتی است که تور قرار گرفته بر روی مانتو عقد بصورت آزاد میباشد که فقط از قسمتهای انتهای مچ و یقه و سرشانه به مانتو متصل شده است . 

بر روی آستینهای مانتو محضر و لباس محضر مدل پردیس مروارید دوزی های بسیار زیبایی انجام شده و دارای سرجیب مرارید دوزی شده و ملیلیه کاری بر روی مچ میباشد .

تور قرار گرفته بر روی مدل لباس عقد و مانتو عروس پردیس صورتی رنگ است .

برای ست مانتو عقد و لباس عقد بلند مدل پردیس هم میتوانید از توربان و کلاه حجاب ( البته برای این مدل مانتو عروس توربان بهتر است ) استفاده کنید و هم از شال و روسری به رنگ سفید براق یا صدفی .

برای تکمیل استایل عروس خانمهای با مانتو عقد و لباس عقد لاکچری مدل پردیس  شلوار و شومیز سفید و صدفی است و از اکسسوری های عقد مانند دستبند و مچبند و همچنین ماسک عروس کرونا نیز استفاده کنید .

توجه : تمامی ست مورد نیاز لباس عقد محضری عروس در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت میشود .

مانتو عقد مانتو عروس ست لباس عقد

رنگ بندی مانتو عقد محضری و لباس نامزدی مدل پردیس ، مزون عقد رویال گلامور :

مدل جدید مانتو عقد و لباس محضر مدل پردیس تک رنگ بوده و در رنگ سفید با تور صورتی و مروارید دوزی و ملیله کاری سفید و نقره ایی و صدفی دوخت میشود . 

در صورت تمایل عروس خانمهای عزیز دوخت مانتو در رنگهای دیگر میتوانید درخواست خود را با واحد فروش در میان بگذارید .

مانتو عقد محضری شیک مانتو عقد جدید

سایز بندی مانتو عقد محضر و لباس عقد خاص مدل پردیس – مزون مانتو عقد رویال گلامور :

مانتو عقد محضر (مانتو عروس) و لباس نامزدی مدل پردیس در تمام سایزهای شخصی و استاندارد بدون هیچ محدودیتی در سایز دوخت میشود . 

سایزهای موجود از 36 تا 48 هستند و در صورتی که سایز شما در بین این سایزها موجود نباشد میتوانید از منوی انتخاب سایز ، سایز دلخواه را انتخاب کنید و با واحد فروش مزون عقد رویال گلامور تماس حاصل فرمایید .

لباس عقد جدید

مدل جدید لباس عقد

لباس عقد بلند

لباس عقد شیک

لباس عقد رنگی

خرید لباس عقد عروس

لباس عقد لاکچری

لباس عقد خاص

خرید اینترنتی لباس عقد محضر

لباس عقد زیبا

توجه : عروس خانمهایی که دو سایزه هستند ( مثلا سایز بالاتنه 38 و سایز پایین تنه 40 ) و یا سایز مورد نظر ایشان موجود نیست از نوار منوی سایز دلخواه را انتخاب کنند و طبق جدول راهنمای سایز رویال گلامور اندازه های خود را جهت دوخت شخصی برای مزون رویال گلامور ارسال نمایند .

کیفیت دوخت مانتو عقد عروس و لباس عقدی مدل پردیس – ست عقد رویال گلامور :

مانتو عقد محضری و لباس عقد عروس مدل پردیس در مزون عقد رویال گلامور طراحی و دوخت شده و دارای تنخور عالی ، دوخت بسیار با کیفیت و ظریف و گارانتی مزون عقد رویال گلامور است .

 قسمت داخلی مانتو عروس و لباس عقد مدل رزا  لایه کشی و گاندوزی شده است . مانتو عقد رویال گلامور تک دوزی و با کیفیت دوخت مزونی منحصر بفرد مجموعه رویال گلامور عرضه میشوند .

نحوه انتخاب سایز مانتو عقد رویال گلامور :

عروس خانمهای عزیز جهت انتخاب سایز طبق جدول راهنمای انتخاب سایز مانتو عقد اندازه های خود را فیت تن اندازه گیری کنید و سایز نهایی را انتخاب کنید

سایز مانتو عقد

نحوه ی خرید و ثبت سفارش لباس عقد عروس مدل رزا از مزون عقد رویال گلامور – کد rg1611 :

جهت ثبت سفارش این مدل لباس عقد محضری میتوانید بصورت خرید مستقیم اینترنتی از طریق سایت رسمی رویال گلامور به آدرس royal-glamor.com و یا خرید حضوری از مزون رویال گلامور اقدام فرمایید و همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام رویال گلامور (royal_glamor@) و یا برنامه واتس آپ و یا تماس با واحد فروش مجموعه رویال گلامور سفارش خود را ثبت کنید .

نحوه ی ارسال سفارشات ثبت شده برای عروس خانمهای گرامی :

حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش عروس خانمهای عزیز ، سفارشها به سراسر کشور عزیزمان ارسال خواهد شد ( پست پیشتاز ، تیپاکس ، باربری ، پیک ) ، هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .

توجه : در صورت موجود نبود سایز مورد نظر و یا انتخاب گزینه سایز دلخواه توسط عروس خانمهای گرامی ، پس از آماده شدن سفارش ، ارسال خواهد شد .

توجه : عروس خانمهای گرامی ، لطفا در هنگام ثبت سفارش مدت زمان آماده شدن و ارسال را در نظر داشته باشید .

نظرات بازدیدکنندگان