ست های پاییزه/ زمستانه با مانتو و پالتوی صورتی

ست های پاییزه/ زمستانه با مانتو و پالتوی صورتی

  • ست های پاییزه/ زمستانه با مانتو و پالتوی صورتی

 

از آنجایی که خود رنگ صورتی در طیف گرم قرار می‌گیرد، ترکیب کردن آن با سایر رنگ های گرمی مثل قرمز، نارنجی، سرخابی و شرابی ایده ی خوبی به نظر می‌رسد.

برای رسیدن به این هدف، پیشنهاد می‌کنیم که یکی از رنگ های بالا را به صورت مونوکروم در کت و شلوار بپوشید؛ سپس از مانتوی صورتی ملیح به عنوان لایه ی دوم این ترکیب استفاده کنید. برای انتخاب بوت ها و کیف دستی، رنگ لایه دوم (یعنی صورتی) و برای انتخاب روسری، رنگ مرکزی را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که این مدل ست ها، استایلی ماکزیمال و شلوغ محسوب می‌شوند و بیشتر در ست های روزانه و مهمانی های کوچک کاربرد دارند. بهتر است ترکیب این رنگ ها را در ست های رسمی به کار نبندید.

ست های پاییزه زمستانه با مانتو و پالتوی صورتی

اگر یک پالتوی صورتی کم رنگ ( کرم پودری ) در کمد خود دارید، مناسب ترین مچ برای این آیتم، شلوار + نیم بوت + شال پشمی بزرگ کرمی رنگ است. این ترکیبات، استایلی دخترانه و ملیح برای شما می‌سازد که کاربردی رسمی و مهمانی طور دارد.

در این ست، اکسسوری های مرواریدی مو مکمل هایی عالی هستند.

ست کرم و کرم پودری با مانتو صورتی

رنگ های قهوه ای، نسکافه ای و آجری، از رنگ های جدایی ناپذیر در کمدهای زمستانه هستند. به عنوان پیشنهاد پاییزه/ زمستانه ی بعدی، می‌توانید

آیتم های قهوه ای تیره تا روشن کمدتان را با یکدیگر مچ کنید و در نهایت از پالتوی صورتی کمرنگ به عنوان رویه این ست استفاده کنید.

در چنین ترکیبی، قانون حداقل دو آیتم یک رنگ را رعایت کنید. استفاده از شال چهارخانه ی صورتی/کرمی/قهوه ای می‌تواند تکمیل کننده ی خوب این ست باشد.

ست قهوه ای و نسکافه ای با مانتو صورتی

همانطور که گفتیم، رنگ طوسی یکی از مچ های اصلی این رنگ هم در ست های بهاره و هم پاییزه است.

در اولین ترکیب این دو رنگ، پیشنهاد می‌کنیم یک ست تک رنگ طوسی روشن را با یک پلیور اورسایز، شلوار پشمی قد ۹۰، کلاه یا شال پشمی طوسی بسازید و پالتوی کتی صورتی رنگ را روی آن اضافه کنید. بوت های چهارخانه ی طوسی که اخیرا بسیار مورد توجه فشن بلاگر ها قرار گرفته اند، می‌توانند حال و هوای این ست را به سمت رسمی شدن هدایت کنند در حالیکه اسنیکرز های طوسی یا کتانی های بزرگ بلنسیاگا، استایل روزانه ی شما را اسپرت می‌کند.

ست رنگ طوسی با مانتو صورتی

هودی های طوسی رنگ پاییزه در زیر پالتوی صورتی ترکیب خوبی را می‌سازند. استفاده از بوت بلند و کیف کمری جگری رنگ در کنار شال یا کلاه صورتی و طوسی می‌تواند یک ست پاییزه ی زیبا بسازد.

ست هودی طوسی با مانتو صورتی

پالتوهای خزدار بزرگ که به نام تدی معروف شده اند، از ترندهای اصلی زمستان ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هستند. رنگ صورتی این پالتو را می‌توانید با شلواری جگری یا سرخابی، در کنار کفش و هودی و کلاه سفید به کار ببرید.

در این مدل پالتو های بزرگ، استفاده از کلاه های بافتنی یا خزدار، به روسری و شال ارجحیت دارد.

ست رنگ سفید و سرخابی با مانتو خزدار صورتی

فصل پاییز، استفاده از دامن های پشمی در ست های روزانه و رسمی، طرفداران زیادی پیدا می‌کند. اگر قصد انتخاب دامن برای ست کردن با پالتوی‌ صورتی را دارید، ۳ پیشنهاد اصلی ما: چهارخانه ی سفید/مشکی ، دامن تک رنگ خاکستری و تک رنگ صورتی تیره هستند.

در چنین ترکیبی، استفاده از بوت های بلند که با شال و کیف دستی یا کمری‌تان همرنگ باشند را توصیه می‌کنیم.

 

ست دامت با مانتو صورتی

برگرفته از کمدا

نظرات بازدیدکنندگان