انتخابات اشتباه اکسسوری که سن شما را بالا می برد

انتخابات اشتباه اکسسوری که سن شما را بالا می برد

همه ما می دانیم که اکسسوری ها می تواند استایل ما را بسیار زیبا یا در صورت انتخاب اشتباه باعت تخریب استایل ما شوند. اکسسوری درست می تواند زنگ و بافت تازه ای به شما بیفزاید. به همین منظور برخی از نظرات کارشناسان در این زمینه را برای شما آورده ایم. همانطور که همیشه می گویند بهترین اقلام آنهایی هستند که زمان محدود نداشته باشند. برخی اکسسوری ها ممکن است زیبا و چشمگیر باشند اما برای شما مناسب نباشند.

گوشواره های سنگین

با افزایش سن ، گوش ها نیز روند پیری را طی می کند و با از دست کلاژن و خاصیت ارتجاعی پوست آویزان و بزرگتر می شوند. استفاده از گوشواره های بزرگ و سنگین می تواند باعث کش آمدن گوش ها شود و شما را پیرتر نشان دهد.

اکسسوری زنانه شیک

ست های طلا و جواهر

اگر سن زیر چهل سال دارید از سرویس های ست گوشواره و گردنبند استفاده نکنید. این ما را به یاد دهه های ۸۰ و ۹۰ می اندازد. در عوض ترکیبی از فلزات را استفاده کنید.

اکسسوری زنانه شیک

فلزات اشتباه

با توجه به دینا شر استایلیست باید فلز انتخابی را طبق توناژ پوست خود انتخاب کنید. طلا یا نقره ، این انتخاب را هوشمندانه انتخاب کنید. اگر اشتباه انتخاب شود می تواند سن شما را بیشتر نشان دهد.

اکسسوری زنانه شیک

سنجاق سینه

نگران نباشید قرار نیست سنجاق سینه های مادربزرگتان را دور بریزید اما روش استفاده از آن را تغییر دهید. استفاده از سنجاق سینه روی لبه کت بسیار قدیمی شده است اما می تواند ازین سنجاق ها روی ژاکت های خود استفاده کنید.

اکسسوری زنانه شیک

مروارید

استفاده از مروارید به عنوان اکسسوری از سالیان دراز رواج داشته است. اما اگر می خواهید که یک انتخاب مدرن از مروارید داشته باشید سعی کنید از گردنبندهایی استفاده کنید که یک فلزی در ترکیب آنها داشته باشد.

اکسسوری زنانه شیک

کفش های مادربزرگی

درست است که این کفش ها خیلی راحت هستند اما هیچ جذابیتی به شما اضافه نمی کنند. بسیاری از کفش های مد روز راحت وجود دارند که نیازی نیست استایل خود را قربانی راحتی کنید.

اکسسوری زنانه شیک

عینک طبی

برای فریم های عینک های طبی امروزه بسیاری از طرح های مد روز وجود دارند که حتی می تواند استایل شما را زیباتر کنند بنابراین تا حد امکان از مدل های قدیمی دوری کنید تا سن شما زیاد دیده نشود.

اکسسوری زنانه شیک

ناخن های خیلی طراحی شده

کاشتن ناخن امروزه خیلی بین افراد رواج پیدا کرده است اما طراحی های زیاد با نگین و پولک و … سن شما را خیلی بالا می برد تا حدامکان از طرح های ساده و فانتزی استفاده کنید.

اکسسوری زنانه شیک

نظرات بازدیدکنندگان